Суд с банком Приватбанк подал в суд и требует кредит 2019

Что делать, если банк обратился в суд и требует всю сумму кредита? Рассмотрим варианты на примере ПАТ «Приватбанк». В последнее время ситуация с кредитами обострилась и многие перестали платить кредит, в том числе и Приватбанку.

Читать дальше

Як зменшити процентну ставку по кредиту?

Як зменшити обсяг щомісячних внесків по кредиту? Банківська організація змінила процентну ставку в односторонньому порядку? Чи можна зробити її розмір менше через суд? Ці та інші проблеми ми розглянемо в даному матеріалі.

Читать дальше

Припинення договору поруки в 2019 році

В цій статті ми розповімо, які є варіанти припинення договору фінансової поруки. Як за допомогою банкуртства фізичних осіб списати всі борги.

Читать дальше

Як врятувати іпотечну нерухомість?

Ця стаття буде корисна для позичальників з іпотечним застереженням. Як вирішити проблему з кредитом т зберегти предмет іпотеки?

Читать дальше

Як списати пені, штрафи за позовною давністю?

Бувають ситуації, коли немає коштів на своєчасну оплату щомісячного внеску по кредиту. В результаті чого, виникає заборгованість і штрафні санкції за несплату кредиту. Мало хто з позичальників-боржників обізнаний про те, що можна застосувати термін позовної давності при списанні пені і комісій перед будь-яким кредитором.

Читать дальше