Зменшення заборгованості за кредитом через суд

Як зменшити заборгованість за кредитом

Основна частина:

Заборгованість за кредитом можна зменшити різними способами. Ось деякі з них:

  • Застосувати позовну давність. Позовна давність - це строк, протягом якого кредитор має право звернутися до суду з позовом про стягнення боргу. Якщо позовна давність спливла, то кредитор не зможе стягнути борг.
  • Зменшити неустойку. Неустойка - це штрафні санкції, які нараховуються за порушення зобов'язань. Якщо неустойка є надмірною, то суд може її зменшити.
  • Переглянути розрахунок кредитної заборгованості. Якщо банк неправильно розрахував суму заборгованості, то позичальник може звернутися до суду з вимогою переглянути цей розрахунок.
  • Перерахувати кредитну заборгованість у випадку, якщо банк неправомірно збільшив процентну ставку. Якщо банк підвищив процентну ставку без згоди позичальника, то позичальник може звернутися до суду з вимогою перерахувати кредитну заборгованість із застосуванням законної процентної ставки.
  • Порушення порядку погашення кредитних платежів. Якщо позичальник не дотримувався порядку погашення кредитних платежів, то банк може застосувати до нього штрафні санкції. Однак, якщо ці санкції є надмірними, то суд може їх зменшити або скасувати.
  • Звільнення від обов'язку сплачувати проценти та неустойку. Після рішення суду або направлення вимоги позичальника, банк та колектори не мають права нараховувати проценти та неустойку.
  • Реструктуризація кредиту або погашення кредиту з дисконтом. Банк або колектори можуть запропонувати позичальникові реструктуризацію кредиту або погашення кредиту з дисконтом. У цьому випадку позичальник може зменшити суму заборгованості.
  • Визнання кредитного зобов'язання частково припиненим. Суд може визнати кредитне зобов'язання частково припиненим, якщо позичальник виконав частину своїх зобов'язань. У цьому випадку позичальник буде звільнений від обов'язку сплачувати заборгованість за кредитом у розмірі, який визнаний судом припиненим.
  • Банкрутство фізичних осіб. Якщо позичальник не може виконати свої зобов'язання за кредитом, то він може подати заяву про банкрутство. У цьому випадку суд може затвердити план реструктуризації боргу, який передбачає зменшення суми заборгованості.

Висновок:

Заборгованість за кредитом можна зменшити різними способами. Кожен позичальник повинен оцінити свою ситуацію і вибрати найбільш оптимальний спосіб зменшення заборгованості.

Mayorov V1 1
 
Є три варіанти як зменшити завищену неустойку та відсотки після того, як суд виніс заочне рішення по кредитному договору:
 
1. якщо суд перегляне заочне рішення, тоді необхідно заявити позовну давність і обґрунтування зменшення неустойки, якщо суд відмовляється переглянути заочне рішення, тоді необхідно подавати  апеляцію на заочне рішення.
 
2. в апеляції заявляємо тільки зменшення неустойки. Апеляція може зменшити неустойку, але якщо судді відмовляють у зменшенні неустойки, тоді треба запускати третій варіант.
 
3. при відмові, необхідно подавати в суд і визнавати пункт договору (про завищену неустойку) недійсним. Такі рішення приймаються на користь позичальника.

Таким чином у вас буде три варіанта зменшення неустойки, але дуже рідко доходить до третього варіанту.
Ми оцінюємо, що можна буде зменшити неустойку мінімум на 50 відсотків, а якщо визнати п. недійсний (третій варіант), то і на 100 відсотків.

Як домовитись з колекторами та правильно все оформити 

Наши юристи можуть зробити наступні документи:

1. заяву про перегляд заочного рішення з аргументацією про зменшення неустойки;
2. апеляція на рішення про стягнення кредиту;
3. позов про визнання пункту кредитного договору недійсним;
4. скласти заяву про застосування позовної давності по кредиту;
5. підготувати відзив, заперечення, апеляційну та касаційну скаргу;
6. заперечення на неправомірно нараховані колекторами процентів та неустойки;
7. підготувати позовну заяву про визнання кредиту припиненим;
8. юридична консультація позичальників по телефону.
 

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб


911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!

Виграли справи проти банку та колекторів - зразок рішення суду

vechera final

yourchyk

prekratili kredit spisali i annulirovali dolg po kreditu