Як отримати кошти через ДВС замість БАНКУ!

   Як зробити так, щоб БАНК не отримав кошти через ДВС, а фактично отримав Баржник.


    Якщо банк виграв справу з приводу стягнення кредитних коштів, відкрив виконавче провадження та наклав арешт не тільки на іпотечне/заставне майно, а і на інше майно. Ми вам розкажемо, як зробити так, що у випадку реалізації арештованого майна, 80% коштів фактично отримує афілійована з вами особа.

СПОСІБ 1:


Якщо у вас є майно, на яке банк може накласти арешт, рекомендуємо взяти у вашого знайомого в борг грошові кошти (нотаріально посвідчений договір позики), а в рахунок забеспечення зобов'язання передати в іпотеку нерухоме майно, або автомобіль. Таким чином ваша людина стає іпотекодержателем, що дасть наступні переваги:


1. Ви контролюєте процес реалізації арештованого майна;


2. Ви обираєте торгуючу організацію;


3. Всі кошти від реалізації отримує іпотекодержатель, тобто ви.


 4. Ваша людина може купити це майно, а кошти отримує іпотекодержатель (ваша людина).

 СПОСІБ 2


    Якщо банк виграв суд про стягненню кредитних коштів, які не забеспечені заставою або іпотекою, а є інше майно, тоді доцільно щоб між боржником та іншою особою сформувався борг (розписка, договір позики) десь в 3-5 разів більше ніж сума боргу перед банком. Потім на боржника подають в суд, виграють справи, відкривають виконавча провадження. ДВС повинна об'єднати провадження у зведене, а це означає, що всі кошти отримані від реалізації будут розпридилятись пропорційно, тобто афілійована з боржником отримує на свій рахунок 80%, а банк отримує 20%. 

 

   Вказані схеми були реалізовані на практиці. Наша команда рекомендує вказані схеми, оскільки вони також дадуть можливість проведення погашення кредиту з великим досконтом.

 

Команда проекту www.mayorovgroup.com.ua
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!