Загальні рекомендації по банкам

Виходячи з досвіду ведення кредитних справ (в нашому провадженні знаходяться приблизно 150 справ, з такими банками як: «Надра», «Ерсте банк», «Сведбанк», «Ощадбанк», «Морський транспортний банк», «Мегабанк», «Укрсоцбанк», «Фінанси та Кредит», банк «Південний», «ОТП банк», «Альфа-банк», ВАТ «Універсал банк», «Кліринговий дім», «Приватбанк», «ВБР», «АВАЛЬ», а якщо рахувати по 2 судових засідань на тиждень з 2007 року – всього більше 500 проведених засідань) наші адвокати по кредитам пропонують наступні РЕАЛЬНІ схеми вирішення кредитних відносин:

Mayorov V1 1

1. Якщо судові розгляди вже підходять до завершення або рішення вступило в силу, що дасть змогу банкам забрати майно и продати через аукціон, в такому випадку необхідно ініціювати судовий розгляд на заставне майно і в суді накласти арешт на нього, що зробить неможливий продаж такого майна через аукціон. Якщо банк хоче забрати іпотеку без суду (позасудовий порядок стягнення) необхідно накласти арешт на предмет іпотеки.

2. Якщо після всіх судових розглядів, Вами займається державна виконавча служба, то в такому випадку необхідно оскаржувати її дії в суді та ініціювати судовий розгляд, в тому числі повернути виконавчий лист до суду, при штучному оскарженні судового рішення.

3. Якщо ваш борг передали іншому банку (Дельта банк), в цьому разі є наступні моменти, на які необхідно звернути увагу, а саме: Дельта-банк, коли робить виконавчий напис нотаріуса, не надсилає вимогу, а за таких обставин, виконавчий напис можна скасувати; продаж права вимоги банка, у якого відізвали ліцензію не відповідає закону. Такий договір переуступки можна визнати недійсним. Є рішення Верховного Суду України.

4. Якщо у Вас є кредит та є вільні кошти, то в такому випадку найбільш оптимальний варіант є купівля з дисконтом процентних облігацій випущених банком з подальшим представленням їх до погашення, що дасть змогу провести взаємозалік та відбити проценти за користування кредитом. Вказана схема випробувалась на практиці та є досить дієва.

5. Пропонуємо консультації з приводу схем збереження майна від стягнення не пов’язаних з відчуженням, з приводу переоформлення кредиту та заміни сторін кредитного договору, повернення депозитів, консультації з питань отримання кредиту, тощо.

6. Якщо Ви є поручителем за кредитним договором, то при дослідженні судової справи можливо настали певні обставини, при яких договір поруки припиняє свою дію (є реальна можливість припинити договір поруки). Виграні справи по «Укрсиббанку», «Альфа банк», «НАДРА», «Дельта банк» тощо.

7. Викупаємо заставне майна за ціною більшою, ніж експертна оцінка ДВС

8. Супроводження участі в акціях від Укрсиббанку, Дельта банку, Аваль, Укрсоцбанк, в тому числі проведення реструктуризації.

9. Розробка комплексних схем протидії банкам.

10. Супроводження та організація викупу майна через публічні торги (СЕТАМ) на вашу людину, в тому числі виведення заставного авто за спеціальними цінами.

11. Списання неустойки ефективне тоді, коли вона занадто завищена і перевищує або дорівнює сумі боргу, оскільки відповідно до законодавства, розмір неустойки не може перевищувати загальну заборгованість.

12. Організація та супроводження процедури викупу заборгованості, яку передали колекторам. Орієнтовна сума викупу складає 50 відсотків від загальної заборгованості. Ведення переговорів з колекторами. Оскарження викупу заборгованості, якщо вона проведена після початку ліквідації комерційного банку — є реальна нова судова практика.

13. Супроводження реструктуризації заборгованості. Багато банків пропонують реструктуризацію, але насправді, вона такою не є, оскільки в кредитних договорах прописують так, що погашається частина боргу (неустойка на штрафи), а не тіло кредиту. Супроводження вказаної процедури дозволить убезпечити Вас від цього.

14. Оскарження прилюдних торгів. В процесі проведення та підготовки до торгів, можливо будуть ряд порушень, які дадуть змогу в подальшому визнати публічні торги недійсними, що дасть змогу повернути закладене майно, а при збігу певних обставин, взагалі його вивести, оскільки в певний момент, воно перебуває не під арештом та заставою, а іпотека взагалі припиняється, у випадку продажу її з прилюдних торгів.

15. Визнання виконавчого напису нотаріуса таким, який не підлягає виконанню. ДУЖЕ ефективно, коли в іпотеку передає особа відмінна від позичальника, оскільки іпотека взагалі припиняється, у випадку продажу його з прилюдних торгів (ст.. 17 ЗУ «Про іпотеку»). Таким чином, іпотекодавець може вимагати повернення свого майна після оскарження прилюдних торгів.

16. Наші клієнти звертаються тоді, коли вже пізно, а ми, на підставі досвіду, можемо вам змоделювати ситуацію так, щоб банк зробить ряд помилок, якими можна скористатись в майбутньому не порушуючи графік платежів. Це дозволить поміняти грошові кредитні потоки таким чином, щоб в майбутньому повернути частину коштів або зробити взаємозалік і навіть вивести при певних обставин заставу. Ефективно для юридичних осіб з поручителями та великою кількістю додаткових угод до кредитного договору. В будь-якому випадку, ви отримуєте аналіз вашої ситуації, а питання оплати лежить в площині вашої згоди роботи з нами.

17. Якщо ви не платите за кредитом, можливо у кредитному договорі є пункт, який запускає механізм позовної давності, тоді треба правильно використати вказаний момент. Наприклад, в договорах «Укрсоцбанк», якщо ви не платите 3 міс., починає діяти відлік позовної давності.


 

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!

На практиці, більшість колекторських організацій не обмежуються законними способами стягнення. На боржника і його родичів чинять психологічний тиск, а кількість дзвінків і листів може багаторазово перевищувати допустимі межі.

Ще небезпечніше особисті зустрічі, коли колектори висловлюють погрози застосування сили або знищення майна, здійснюють інші протиправні дії. Якщо ви зіткнулися з такими фактами, негайно звертайтеся в поліцію.

Через якийсь час можуть подати в суд
Кредитор сам вирішує, коли йому звертатися до суду. Якщо прострочення по кредиту становить 1-2 місяці, банк частіше обмежується письмовим попередженням або дзвінком позичальнику. Однак якщо платежі по кредиту не надходять протягом декількох місяців, напевно буде поданий позов або виконавчий напис. Колектори, які викупили проблемний борг, також можуть не відразу подавати до суду.

Нерідко банки продають вже безнадійну заборгованість, за якою минув строк позовної давності. В цьому випадку колектори також можуть подати в суд, але за заявою боржника справу буде виграно.

 

Якщо судові процеси наближуються до завершення або рішення вже набрало законної сили, це надає банкам можливість конфіскувати майно та реалізувати його на аукціоні. В цьому контексті, буде розумним ініціювати юридичні заходи щодо заставного майна, які включають отримання судового наказу на арешт такого майна. Це негайно призведе до зупинення можливості продажу через аукціон. У випадку, коли банк спрямовує зусилля на відновлення прав на іпотечне майно без судових розглядів (позасудовий порядок стягнення), терміново необхідно накласти арешт на об'єкт іпотеки.

Під час досягнення стадії розгляду справ державним виконавчим органом після судових процесів, обов'язково варто оскаржити дії виконавчої служби в суді та розпочати новий судовий процес, що може включати перегляд виконавчого листа та індивідуальне оскарження судового рішення.

При передачі вашого боргу іншому банку, наприклад, Дельта-банку, виникає кілька важливих моментів, на які слід звернути увагу: Дельта-банк, при складанні виконавчого напису нотаріусом, не здійснює повідомлення, і в такому випадку виконавчий напис може бути анульований. Крім того, продаж права вимоги банку, який позбавлений ліцензії, не відповідає законодавству. Угода про цесію може бути скасована як недійсна, що підтверджується рішенням Верховного Суду України.

Інші способи зменшити кредитну заборгованість

Ми надаємо консультації щодо стратегій збереження майна від конфіскації, які не передбачають його продаж. Ми також можемо допомогти вам переоформити кредити та замінити сторони в кредитних договорах, повернути депозити та отримати кредити.

Якщо ви є поручителем за кредитним договором, під час розгляду судових справ можуть виникнути обставини, які дозволять припинити договір поруки. Ми маємо успішні судові рішення в справах проти Укрсиббанку, Альфа банку, НАДРА, Дельта банку та інших банків.

Наша команда також готова взяти на себе викуп заставного майна за ціною, що перевищує експертну оцінку.

Ми надаємо супровід участі в акціях банків, таких як Укрсиббанк, Дельта банк, Аваль, Укрсоцбанк, включаючи проведення реструктуризації.

Ми розробляємо комплексні схеми для захисту від дій банків.

Як ми можемо вам допомогти

Ми розуміємо, що кредитна заборгованість може бути важкою ношею. Ми тут, щоб допомогти вам знайти рішення, яке відповідає вашим індивідуальним потребам.

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як ми можемо допомогти вам зменшити кредитну заборгованість.