Банк порушив КРИМІНАЛЬНУ справу (358 ККУ - Підробка документів)

      наручникиДо 2008 року при отримання кредиту позичальник досить часто подавав довідку про заробітну плату, в якій вказувалась завищена з/п. Для тиску на позичальника, банку подавали заяву про порушення кримінальної справи за ст. 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів). Максимальна санкція цієї статті передбачає позбавлення волі до 5 років, при умові повторності та групи осіб.

     До 2008 року при отримання кредиту позичальник досить часто подавав довідку про заробітну плату, в якій вказувалась завищена з/п. Для тиску на позичальника, банку подавали заяву про порушення кримінальної справи за ст. 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів). Максимальна санкція цієї статті передбачає позбавлення волі до 5 років, при умові повторності та групи осіб.

   У відповідності до ч. 3 ст. 12 КК України злочином середньої тяжкості є злочин, за який передбачене основне покарання у виді штрафу в розмірі не більше десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк не більше п'яти років.

    За скоєння злочину, передбаченого ч. 3 ст. 358 КК України передбачене покарання у вигляді обмеження обмеженням  волі  на  строк  до  п'яти  років   або позбавленням волі на той самий строк.

    Відповідно до п.3 ч.1 ст. 49 ККУ особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення нею злочину і до дня набрання вироком законної сили минули такі строки:  п'ять років - у разі вчинення злочину середньої тяжкості;

    З дня вчинення злочину 13.03.2008  та на сьогоднішню дату минуло більше ніж 5 років, що є підставами для звільнення від кримінальної відповідальності, як це прямо вказано в п.3, ч. 1, ст..49 ККУ.

    Відповідно до ст. 286 КПК України, звільнення від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення здійснюється судом.

   Встановивши на стадії досудового розслідування підстави для звільнення від кримінальної відповідальності та отримавши згоду підозрюваного на таке звільнення,прокурор складає клопотання про звільнення від кримінальної відповідальностіта без проведення досудового розслідування у повному обсязі надсилає його до суду.

Ми успішно провели 7 справ зі звільненням кліентів від кримінальної відповідальності за ст. 358 Кримінального кодексу України.

Команда проекту www.mayorovgroup.com.ua
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном
 
 

АКТУАЛЬНІ СТАТТІ