Зберегли предмет іпотеки (Кей-Колект)

Ця стаття знадобиться тим, чиє іпотечне майно було перереєстровано на кредитора за його власним бажанням без суду через нотаріуса.

Korotya advokat

Якщо у вас виникають запитання: як скасувати реєстрацію права власності, яке було здійснено внаслідок невиконання кредиту на ТОВ Кей-колект, як повернути предмет іпотеки відібраний на підставі застереження про задоволення вимог іпотекодержателя, як зберегти іпотечне майно, як повернути назад, відібране ТОВ Кей-колект, майно, як боротися з ТОВ Кей-колект, то інформація в цій статті вам знадобиться.

Ситуація полягає в наступному: з ПАТ Урсиббанк був укладений валютний кредитний договір. Також був укладений договір іпотеки квартири, яка забезпечувала невиконання зазначеного кредитного договору. За договором Факторингу кредит був проданий колекторській компанії: ТОВ Кей-колект. Вказана колекторська компанія звернулася до приватного нотаріуса Кобелєвої А.М. з метою перереєстрації права власності на предмет іпотеки на себе. Вказаний нотаріус, із значним порушенням законодавства, незважаючи на порушення прав іпотекодавця, зареєстрував на колекторів право власності на іпотечну квартиру.

Нами була подана скарга до Міністерства юстиції України  з вимогами скасування зазначеного набуття права власності.

Наша скарга була задоволена, а право власності набуте, незаконним шляхом ТОВ Кей-колект, скасовано.  Предмет іпотеки повернуто назад у власність.

Захист клієнта в цій справі здійснювли партнери Юридичної компанії «Майоров, Нерсесян та партнери», адвокати Василь Майоров та Роман Коротя.

Ви можете зателефонувати за номерами телефону, що зазначені нижче  та отримати консультацію з приводу вашої кредитної проблеми.

Нижче будуть надані для ознайомлення та використання фотокопії відповідного  рішення.

IMG 0015