Виграли суд та припинили договір поруки з банком

Юристи Юридичної компанії «MK Partners» захистили інтереси поручителя, шляхом припинення договору поруки, який був укладений з ПАТ «Універсал банк»

Підстави для припинення договору поруки передбачені в статті 559 ЦКУ. У зазначеною статтею визначено, що договір фінансової поруки припиняється:

- З припиненням забезпеченого нею кредитного зобов'язання, а також у разі зміни кредитного зобов'язання без згоди поручителя, що спричинило за собою збільшення обсягу його відповідальності;

- У разі переведення боргу на іншу особу, якщо поручитель не поручився за нового боржника;

- Після закінчення строку, встановленого в договорі поруки. Якщо такий строк не встановлено, порука припиняється, якщо кредитор протягом шести місяців з дня настання строку виконання основного зобов'язання не пред'явить вимоги до поручителя.

Ви вже знаєте які є підстави для припинення поруки, але проблема від цього не вирішується, оскільки кожне з зазначених підстав для припинення вимагає свого визнання в судовому порядку.

Звертайтеся за телефонами, які бачите на сайті або подавайте заявку, ми підготуємо і направимо від Вашого імені позов про припинення договору поруки з необхідним пакетом документів до суду з урахуванням вимог законодавства та судової практики, а також за Вашим бажанням здійснимо захист Ваших прав, як поручителя в суді.

Проблеми треба вирішувати по мірі їх настання, оскільки, якщо Вам як поручителю пред'явили вимоги в усному або письмово не чекайте, а звертайтеся за кваліфікованою юридичною допомогою. Співпраця з нами буде кращим Вашим рішенням у такій ситуації з приводу припинення договору поруки. Для цього необхідно просто зателефонувати за телефонами вказаними на сайті.

Як припинити договір поруки?

Для того, що б вирішити питання з ПАТ «Універсал Банк», від позичальників та/або поручителів необхідні наступні документи:

1. Кредитний договір з ПАТ «Універсал Банк».
2. Всі доповнення до кредитного договору з ПАТ «Універсал Банк».
3. Іпотечний договір з ПАТ «Універсал Банк».
4. Всі доповнення до іпотечного договору.
5. Договору поручительства з ПАТ «Універсал Банк».
6. Всі додаткові угоди до договору поруки з ПАТ «Універсал Банк».
7. Усі графіки.
8. Всі договори реструктуризації (коли такі були) з ПАТ «Універсал Банк».
9. Фотокопії матеріалів судових справ, якщо такі є (від першої до останньої сторінки). Даний документ ми можемо взяти самі в суді!
10. Фотокопії матеріалів виконавчо виробництва (від першої до останньої сторінки). Даний документ ми можемо взяти самі у виконавчій службі!
11. Виписки з банку по вашим кредитним договором, за всіма рахунками, за весь період дії кредитного договору з моменту підписання, по сьогоднішній день.

 

Справу виграв адвокат, к.ю.н. Майоров Василь.
********************************
Адреса: м. Київ, вул. В. Житомирська, 15б
тел. 063-595-87-10
e-mail: 911inua@gmail.com

 

 

pistol

 

Однак, уважно розгляньте умови свого конкретного договору поруки та відповідні законодавчі акти, оскільки вони можуть містити специфічні вимоги та процедури.

Огляньте договір поруки: Перед тим, як розпочати процес припинення договору поруки, перечитайте договір, щоб зрозуміти умови, пов'язані з його припинення. Зверніть особливу увагу на відповідні положення про термін дії договору та умови припинення.

 

Зверніться до основного боржника: Якщо ви стали поручителем для іншої особи, яка отримала кредит від банку, сповістіть цю особу про вашу наміреність припинити договір поруки. Вони можуть мати власні обов'язки та процедури, які повинні бути виконані.

Підготуйте відповідну документацію

Після підготовки необхідних документів, зверніться до відділення банку, яке видало кредит або з яким було укладено договір поруки.

 

Виконуйте інші вимоги: Перевірте, чи є будь-які інші вимоги або процедури, які вам потрібно виконати для повного припинення договору поруки. Це можуть бути оплати боргу основного боржника, повернення видачі банком тощо. Дотримуйтесь цих вимог, якщо вони є необхідними.

Збережіть документацію: Зберігайте копії всіх документів, пов'язаних з припиненням договору поруки. Це може включати заяву, підтвердження від банку та будь-яку іншу кореспонденцію. Збереження документів допоможе вам мати докази про те, що ви правильно виконали процедуру припинення.

Важливо зауважити, що це загальний опис можливих кроків для припинення договору поруки з банком