Виграли судову справу про визнання прилюдних торгів недійсними та повернення майна з чужого незаконного володіння

Виграли судову справу про визнання прилюдних торгів недійсними та повернення майна з чужого незаконного володіння (вартість іпотеки 2 300 000 грн). Іншими словами, повернули іпотеку, яка була продана з публічних торгів у власність позичальника. Це корпоративний кредит юридичної особи. Справу вели 5 років. В цій справі є все:


- і визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню;
- і продаж іпотеки з публічних торгів (не СЕТАМ);
- і оскарження іпотеки кожним співвласником, а їх було три (іпотекодавці);
- і нівелювання адміністративного впливу банку, оскільки ми вирішили подавати позови про визнання торгів недійсними окремо від кожного співвласника, і таким чином банку було економічно невигідно домовлятись з кожним судом;

Фактично – це 100% виведення іпотеки, оскільки ситуація склалась наступним чином:
1. іпотеку була продана з публічних торгів;
2. банк отримав кошти за продаж іпотеки;
3. банк знаходиться в стадії ліквідації та обліковує кошти, як отримані, тобто претензій не має;
4. покупець, який заплатив за квартиру на публічних торгах, не може повернути кошти, оскільки банк знаходиться в стадії ліквідації, і покупцю необхідно бути в реєстрі кредиторів, тільки так він може повернути кошти (теоретично).
5. Ми торги визнали недійсними та повертаємо іпотеку, у банка заборгованість обліковується погашеною, а покупець повернути кошти не може. Крім цього, все ускладнює строки позовної давності;
6. Торгуюча організація «НИВА П.Ш.» ліквідувалась.

Короткий опис процесу:

1. Банк вчинив виконавчий напис та відкрив виконавче провадження та запустив підготовку до публічних торгів;
2. Ми подали позов про скасування виконавчого напису, квартиру продали з публічних торгів, а ми після продажу скасували нотаріальний напис, тобто скасували підставу по якій біло відкрито виконавче провадження.
3. Ми подали позов в суд про визнання публічних торгів недійсними з підстав порушення процедури проведення торгів та скасованого виконавчого напису. А оскільки ми мали три співвласників, ми вирішили оскаржувати публічні торги кожним окремим співвласником. Це було зроблено з метою ускладнити банку та «НИВА» можливість домовитись.
4. Таким чином, в результаті тривалих судів, перший співвласник справу програв, потім другий співвласник справу програв, а третій співвласник ВИГРАВ в касації (повернули на новий розгляд) – це пояснюється тим, що економічно необґрунтовано було домовлятись враховуючи велику кількість судів.
5. На даний час чекаємо апеляцію, а потім повернемо квартиру у власність співвласників.
6. ВСЕ!

Окремо хочемо звернути увагу на такі моменти:

1. В цій справі не застосовується практика, коли після визнання публічних торгів, іпотека повертається знову на торги, оскільки ми скасували саме підставу для відкриття виконавчого провадження (виконавчий напис);
2. Ця справа є прикладом, чому необхідно правильно вибрати юристів та працювати з юристами від початку до кінця, оскільки змінити юристів на початку справи, це як поміняти авто – можна і не доїхати…
3. В цьому рішенні правильно висвітлена багато юридичних висновків;
- Щодо того, що проведення торгів з порушенням процедури, не робить покупця добросовісним набувачем;
- Відчудження іпотеки з публічних торгів відноситься до правочинів купівлі-продажу, а це означає, що застосовується загально позовна давність (на даний час суди по-різному підходять до цього питання);


Для того, що б оцінити вашу справу та отримати консультацію юриста або адвоката по кредитам Київ, ви можете подзвонити по телефону зазначеному нижче.

Mayorov V1 1

Рішення суду (зразок) в спорі з банком, як вивести іпотеку знаючи та використовуючи помилки банку, виконавчої служби, організатора торгів та нотаріуса.

koval

 

Скасування торгів арештованим майном в Україні може бути складним процесом, що вимагає виконання певних юридичних процедур. Ось кроки, які зазвичай потрібно виконати для скасування таких торгів:

Отримання інформації: Отримайте всю необхідну інформацію щодо торгів арештованим майном, включаючи дату, час та місце проведення торгів, а також опис майна, яке планується продати.

Оцінка юридичної підстави: Перевірте, чи є достатній юридичний підстава для скасування торгів арештованим майном. Наприклад, це може бути пов'язано з порушенням процедури арешту, неправильним визначенням власності або іншими недоліками у проведенні процедури.

Консультація з адвокатом: Зверніться до кваліфікованого адвоката, який спеціалізується на цивільних справах, зокрема на питаннях, пов'язаних з арештованим майном. Він зможе надати вам правову консультацію та порадити щодо подальших кроків.

Підготовка апеляційної скарги: У випадку, якщо юридичний підстава для скасування торгів існує, ваш адвокат може підготувати апеляційну скаргу до суду. У скарзі слід ретельно пояснити всі правові аргументи, що підтримують вашу позицію та зазначити, як саме порушено процедури.

Подання апеляційної скарги: Подайте апеляційну скаргу до відповідного суду, вказавши всі необхідні деталі справи.

Судове засідання: Після подання апеляційної скарги суд назначить засідання, на якому буде розглянуто вашу скаргу. Участь вашого адвоката на цьому засіданні є обов'язковою для представлення аргументів і захисту ваших інтересів.

Перегляд судового рішення: Після проведення судового засідання суд винесе своє рішення щодо скасування або підтримки торгів арештованим майном. Якщо рішення суду буде на вашу користь і торги будуть скасовані, ви отримаєте відповідну судову постанову.

Виконання судового рішення: Якщо суд приймає рішення про скасування торгів, ви повинні надіслати копію цієї постанови відповідним органам, які організовували торги арештованим майном. Після цього вони повинні припинити або зупинити процес торгів.

Важливо зазначити, що процедура скасування торгів арештованим майном може варіюватися в залежності від конкретних обставин та регіональних вимог. Тому рекомендується звернутися до адвоката для отримання конкретних порад, що відповідають вашій ситуації.