Виграли суд по виселенню боржника, Вектор плюс

Юридчина компанія «Майоров, Нерсесян та партнери» спеціалізується на вирішення кредитних спорів та захисті боржників за кредитами від колекторів та банків.

 Korotya advokat

Щоб записатися на консультацію по кредитному спору і дізнатись як вести себе з колекторами, як оскаржувати незаконні дії колекторських компаній та банків, телефонуйте за номерами телефонів, які зазначені нижче:

В практиці компанії була справа, де ТОВ "Факторингова компанія Вектор плюс" плюс звернулася до суду з позовом про усунення перешкод у здійсненні права користування іпотечним будинком шляхом надання постійного безперешкодного доступу до нього та про визнання позичальника таким, що втратив право користування цим будинком. Обгрунтовувала позов вищезазначена колекторська компанія тим, що вона є правонаступником ПАТ "Укрсиббанк" – купила право вимоги за кредитом за договором факторингу, а з кредитом купила і право вимоги за договором іпотеки. Потім, внаслідок прострочення повернення кредиту, зареєструвала за іпотечним застереженням (через приватного нотаріуса) право власності на іпотечний будинок на себе (взяла на баланс) і відповідно стала власником іпотеки, що і стало підставою для подання позову.

Після подання зазначеного позову, ми відразу звернулися до Міністерства юстиції України зі скаргою на рішення про держану реєстрацію права власності на іпотеку за ТОВ "ФК Вектор плюс". Наша скарга була задоволена, рішення приватного нотаріуса про державну права власності було скасовано, про що був виданий відповідний наказ.

Вказаний наказ був поданий в судовому засіданні про виселення боржника з іпотеки. ТОВ "ФК Вектор плюс", розуміючи, що їм відмовлять в задоволенні позову про усунення перешкод в користуванні іпотекою, подали заяву про залишення без розгляду цього позову.

Vektor

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 червня 2017 року Овідіопольський районний суд Одеської області у складі :
судді Гандзій Д.М.
при секретарі Задеряки Г.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду в смт. Овідіополь, позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія ОСОБА_1» до ОСОБА_2 про усунення перешкод у здійсненні права користування майном шляхом надання постійного безперешкодного доступу та про визнання особи такою, що втратила право користування,-
ВСТАНОВИВ:
10 січня 2017 року представниця позивача звернулась до Овідіопольського районного суду Одеської області з позовною заявою, в якій просила суд усунути перешкоди у здійсненні права користування майном, розташованим за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, смт. Авангард, вул. Нижня, буд. 7, шляхом надання постійного безперешкодного доступу ТОВ «Факторингова компанія ОСОБА_1» до цього майна, визнати ОСОБА_2, такою, що втратила право користування квартирою, яка розташована за вищевказаною адресою.
Ухвалою Овідіопольського районного суду від 13.01.2017 року було відкрито провадження по справі та призначено справу до розгляду.
26 червня 2017 року на адресу суду надійшла заява від представниці позивача, в якій, на підставі ст. 207 ч. 1 п. 5 ЦПК України, вона просить суд, залишити їх позовну заяву про усунення перешкод у здійсненні права користування майном шляхом надання постійного безперешкодного доступу та про визнання особи такою, що втратила право користування без розгляду.
Керуючись ст. 207 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ :

Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія ОСОБА_1» до ОСОБА_2 про усунення перешкод у здійсненні права користування майном шляхом надання постійного безперешкодного доступу та про визнання особи такою, що втратила право користування - залишити без розгляду.

Суддя Овідіопольського
районного суду