Забезпечення позову - наклали арешт на майно, яке було продано з публічних торгів (НИВА)

Юридичні послуги юристів та адвокатів Юридичної компанії “Майоров, Нерсесян та партнери» надають юридичні послуги по всій Україні. Також наші юристи мають змогу представляти ваші інтереси в суді в м. Києві. 

Юристи нашої компанії при оскарженні публічних торгів наклали арешт на майно, яке було продано з торгів з метою уникнення подальшого перепродажу майна, торги по якому оскаржуються в судовому порядку. 

Якщо ви хочете оскаржити публічні торги, наша юридична компанія допоможе вам у цьому. Розглянемо коротенько кілька прикладів. Торги ще не відбувалися, але банк або кредитна організація повідомила Вам про такі наміри. На цьому етапі дуже терміново потрібно скасувати публічні торги. Так як після публічних торгів, ваша власність може виявитися зовсім не вашою. Звертайтеся, в цьому випадку потрібно дуже швидко приймати рішення, так як часу може бути дуже мало. У нас є своя тактика щодо виходу з такої ситуації. Головне, вчасно звернутись за юридичною допомогою до наших адвокатів. Не витрачайте час на юристів, які ніколи раніше не робили оскарження публічних торгів, які б вони хороші не були. Вам потрібна професійна підтримка, а не марнослів'я. Головне завдання - скасування публічних торгів.

Варіант другий - публічні торги відбулися. Процес складний, але при правильному підході вихід можна знайти. У нашій практиці і такі випадки були.

Ми подаємо позов до суду і добиваємося потрібного результату. При правильному формулюванні своєї позиції в суді, та якісно зібраної доказової базі ми доведемо процес до перемоги. За більш ніж 10 років роботи, ми вивчили всі тонкощі і нюанси законодавства. 

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!