Виграли суд та скасували арешт іпотеки

Ця стаття буде корисна тим позичальникам, які мають декілька валютних кредитів в різних банках та хочуть зняти арешт з нерухомого майна накладеним судом та арешт накладений державним виконавцем. В деяких випадках, позичальнику доцільно не погашати всі кредити одночасно, а сфокусуватись на погашення одного кредиту та виведення предмету іпотеки з-під застави. Під погашенням кредиту в статті розуміється саме погашення з дисконтом від вартості іпотеки.
 Mayorov advokat
В нашій практиці, позичальник мав 2 валютних кредитів в ОТП банку та в Укрсиббанку. Ми домовились про погашення кредиту с дисконтом від вартості іпотеки в ОТП банку. Але позичальник мав арешт на все майно, в тому числі на предмет іпотеки від Укрсиббанку, а від так, якщо предмет іпотеки звільниться від обтяження, то Укрсиббанк бути мати право на стягнення на це майно за рішенням суду. Ми вирішили, погасити кредит шляхом продажу права вимоги по кредиту на дочку позичальника. Тобто таким чином, Укрсиббанк не має право на стягнення за рахунок вказаного майно.

Відповідно до судової практики в справах про зняття арешту з майна, для зняття арешту з предмету іпотеки, новий іпотекодержатель запустив позасудовий порядок стягнення , направив вимогу боржнику про стягнення на предмет іпотеки та звернувся в суд з позовною заявою про зняття арешту з іпотеки.

В результаті таких дій наших юристів, ми досягли наступних цілей, а саме:

1. Позичальник закрив кредит з ОТП банком з дисконтом від ціни іпотеки;

2. Позичальник не платив податок на прощену різницю, оскільки продаж валютного кредиту відбулася через факторинг;

3. Позичальник зняв арешт з майна та звільнився від обтяження;

4. Позичальник переоформив предмет іпотеки на родича за допомогою договору про задоволення вимог за рахунок предмету іпотеки.
 Юридична компанія «Майоров, Нерсесян та партнери» надають юридичні послуги з приводу захисту прав власності на майно та скасування арештів з майна.

Зразок заяви про зняття арешту з нерухомого майна.

ОРГАН ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ПІП
АДРЕСА:
Адреса для направлення судової кореспонденції:


                                                                          ЗАЯВА 
                                                         про зняття арешту з майна

________, являється іпотекодержателем за договором іпотеки, предметом іпотеки за яким є нежилі приміщення, що знаходяться за адресою: м. ___________

На майно були накладені арешти. Зазначені арешти заважають іпотекодержателю задовольнити свої вимоги за рахунок предмета іпотеки шляхом набуття на нього права власності у позасудовий порядок (реєстрація права власності на себе) на підставі ст.. 36, 37 ЗУ «Про іпотеку» та п. 6.4 договору іпотеки.
Я звернулась до суду та отримала рішення про скасування арешту на нежилі приміщення, що знаходяться за адресою: м. ______ (рішення додається).
Частина 2 статті 59 ЗУ «Про виконавче провадження» передбачає, що у разі набрання законної сили судовим рішенням про зняття арешту з майна боржника арешт з такого майна знімається згідно з постановою виконавця не пізніше наступного дня.
На підставі викладеного,
ПРОШУ:
1. Зняти арешт з нежитлових приміщень (магазин непродовольчих товарів) ________________________________.
Додатки:
1. Завірена копія рішення
Горбатенко В.І. _______________ 26.09.2017

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

 

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!

arest poltava