Як оскаржити виконавчий напис нотаріуса через суд в 2021 році (Адвокат по кредитам)?

Як правильно зупинити стягнення при оскарження виконавчого напису?

Як швидко зупинити публічні торги, оскаржуючи виконавчий напис?

Як на підставі всього викладеного застосувати позовну давність по кредиту?

 ПЕРЕЛІК СУДОВИХ СПРАВ, ЯКІ МИ ВИГРАЛИ - ПЕРЕХОДЬТЕ!

 

Після того, як набрав чинності закон щодо особливостей примусового виконання судових рішень під час воєнного стану, усі українські банки повинні повернути арешти на рахунках клієнтів, що були накладені через борги. Monobank повідомив про близько 400 тисяч таких клієнтів. Закон встановлює грошові ліміти, які боржник може витратити, зокрема фізичні особи можуть використовувати на своєму поточному рахунку суму не більше двох мінімальних зарплат, а юридичні особи - п'ять мінімальних зарплат. Проте ці ліміти можна витратити тільки на виплату заробітної плати, сплату податків та зборів. Для розблокування лімітів клієнтам потрібно звернутися до виконавця, який надсилає банку постанову на зняття арешту. Закон також скасовує постанову Кабміну, яка раніше запроваджувала заборону на арешт рахунків боржників на суму менше 100 тисяч гривень під час воєнного стану.

 

В 2018 році банки активізувались в частині вчинення виконавчого напису нотаріуса по кредитним договорам та договорам іпотеки. Зокрема це такі банки: Приватбанк, Укрсоцбанк, Альфа-банк та Аваль! Вчинення виконавчих написів дозволяє банком значно прискорити процедуру стягнення кредитних коштів, оскільки виконавчий напис нотаріуса на кредитному договорі є виконавчим документом, на підставі якого відкривається виконавче провадження!

Строк оскарження виконавчого напису становить 3 роки з моменту вчинення, або з моменту, коли позичальник офіційно дізнався про вчинення виконавчого напису. Як правило з моменту повідомлення про відкриття виконавчого провадження.
Якщо ви дізнались про вчинення виконавчого напису, не завжди потрібно оперативно подавати заяву в суд про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню!

Відеоконсультація адвоката - як оспорити через суд напис нотаріуса

Що означає для позичальника вчинення виконавчого напису нотаріуса?

З моменту вчинення виконавчого напису, починає відраховуватись строк позовної давності по кредиту, а якщо у позичальника був суд, або вимога, то строк відраховується раніше! Таким чином, позичальнику по кредиту необхідно проаналізувати справу та сформувати стратегію запуску позовної давності!

Наприклад, якщо ви дізнались про виконавчий напис в 2015 році, а оскаржили його в 2018 році та виграли справу в суді, то банк пропустить строк позовної давності! Відповідно до судової практики, оскарження виконавчого напису нотаріуса не перериває строк позовної давності!

Якщо ви подаєти позов про оскарження виконавчого напису нотаріуса, то необхідно просити суд зупинити стягнення (припинити публічні торги або зупинити виконавче провадження). Оскільки виконавчий напис визнається таким, що не підлягає виконання саме на майбутне, то таке забезпечення позову є гарантією того, що суд задовольнить таку заяву!

Забезпечення позову – це застосування судом заходів для створення можливості виконання у майбутньому рішення суду про присудження у випадках, якщо їх невжиття може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення.

У заяві про забезпечення позову необхідно вказати:

-  причини, чому необхідно забезпечити позов (стягнення кредиту або призначення публічних торгів);
-  Як саме необхідно забезпечити позов;
-  інші відомості.
 
Увага! Зверніть увагу на Постанову Верховний Суд України, який по справі №6-27цс15 від 04.03.2015р., зазначив: «Та обставина, що на час вчинення виконавчого напису в суді вже існував спір щодо розміру заборгованості за вищезазначеним кредитним договором, спростовує висновок суду про безспірність заборгованості боржника.»
 
Таким чином, якщо банк вчиним виконавчий напис, ми можемо провести аудит вашої справи та підсказати, як скасувати виконавчий напис так, щоб запустити строк позовної давності по кредиту!

 Зразок заяви про зупинення виконавчого провадження


 
До приватного виконавця ____________
Адреса: ____________
Боржник: ____________
Адреса: ____________
Представник: Майоров Василь Олександрович
____________
Виконавче провадження № ___________
 
                                                                                                                                Заява

В провадженні Приватного виконавця ___________ перебуває виконавче провадження № ___ від ________2018 року з примусового виконання виконавчого напису № ___ виданого ______2016 року Приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу __________ про стягнення з ___________ на користь ПАТ «Альфа-Банк» заборгованості у розмірі 5 275108, 04 грн.

Слід зауважити що виконавчий напис нотаріуса від ______2016 року, зареєстрований в реєстрі за № _____ на підставі якого здійснюється стягнення з __________ в рамках виконавчого провадження № _________ від _____2018р. наразі оскаржуться в судовому порядку в Шевченківському районному суді міста Києва.

Зазначеним судом було зупинено стягнення на підставі виконавчого напису, вчиненого 17 січня 2016 року приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу _______ зареєстрованим в реєстрі за № ______, про стягнення з _________ на користь ПАТ «Альфа-Банк» заборгованості, що виникло кредитному договору № _______ від 11 вересня 2007 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 34 Закону України «Про виконавче провадження» Виконавець зупиняє вчинення виконавчих дій у разі: зупинення судом стягнення на підставі виконавчого документа.
На підставі вищезазначеного та керуючись ст. 34, 35 ЗУ «про виконавче провадження»,

ПРОШУ:

1. 1. Зупинити виконавче провадження № _____від _____2018 року з примусового виконання виконавчого напису № ____ .........................
Додатки:
1. 1. Ухвала Шевченківського районного суду м. Києва від 11.05.2018р.
Майоров В.О. __________ « »___2018р.

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб

911inua@gmail.com - задайте нам питання!

063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!

Зразок ухвали про зупинення стягнення на підставі виконавчого напису!

koval2

Зразок постанови про зупинення виконавчого провадження

Зупинення публічних торгів

kovak stop cetam