Рекомендації позичальникам

Враховуючи, що в нашому провадженні є приблизно 120 справ, з наступними банками як:

«Ерсте банк», «Надра», «Шведбанк», «Морський транспортний банк» «Ощадбанк», «Мегабанк», «Укрсоцбанк» , банк «Південний», «Фінанси та Кредит», «ОТП банк», «Альфа-банк», ПАТ «Універсал банк», КБ «Кліринговий дім», ПАТ «Приватбанк», ПАТ «Дельта банк», «АВАЛЬ», «ВБР», а якщо приблизно рахувати по 2 судових засідань на тиждень з 2008 року – всього більше 500 засідань) пропонуємо РЕАЛЬНІ схеми вирішення кредитних проблем:

1. Якщо Ваш борг продали іншому банку (особливо Дельта банк) або колекторам, перевірте такі моменти: якщо ви отримували вимогу від вашого банку, необхідно правильно застосувати позовну давність. Таким чином, ви можете уникнути стягнення кредитних коштів. Крім цього, Дельта-банк, коли робить виконавчий напис, не надсилає вимогу, а за таких обставин виконавчий напис можна скасувати; продаж права вимоги банка, у якого НБУ скасував ліцензію не відповідає закону. Такий договір можна визнати недійсним ( рішення Верховного Суду в наявності).

2. Щоб припинити договір поруки необхідно довести: підняття процентної ставки, проведення реструктуризації; збільшення майнової відповідальності та відсутності згоди поручителя. Крім цього, ми вам розкажемо як за допомогою договору поруки запустити позовну давність та повернути частину коштів (схема буде цікава для ФПГ та концернів).

3. Супроводження повного погашення кредиту за рахунок вартості заставного майна. Організація процедури таким чином, щоб боржник не платив податок з доходів фізичних осіб (викуп права вимоги через факторингову організацію). Погашення кредиту шляхом взаємозаліку однорідних вимог при умові купівлі боржником процентних або дисконтних облігацій банку (можливо здешевити кредит на 10-30%).

4. Консультації з приводу збереження майна від стягнення, які не пов’язані з продажем, з приводу пролонгації кредиту та заміни сторін кредитного договору. Також вказана схема є надійною проти рейдерских захватів, а також дозволяє отримати гроші з реалізації на публічних торгах для Вашої людини. Це дає можливість контролювати ДВС та впливати на вибір торгуючої організаціі.

5. До нас звертаються досить пізно, а ми, можемо спроектувати ситуацію таким чином, щоб банк зробить ряд помилок, якими можна скористатись в майбутньому і при цьому, майже не порушуючи графік платежів. Схема дозволить змінити грошові потоки таким чином, що в майбутньому повернути частину коштів або зробити взаємозалік вимог і навіть вивести заставу, при певних умов. Ефективне для юридичних осіб з поручителями та великою кількістю додаткових угод до кредитного договору. В будь-якому випадку, ви отримуєте аналіз вашої ситуації, а питання оплати лежить в площині вашої згоди чи не згоди роботи з нами.

6. Якщо ви не платите за кредитом, можливо у кредитному договорі є пункт, який запускає особливий механізм позовної давності, тоді треба правильно використати вказаний момент, при цьому не преривати позовну давність. Наприклад, в договорах «Укрсоцбанк», якщо ви не платите 3 міс., починає діяти відрахунок позовної давності, а якщо сплачує поручитель, то для позичальника починає діяти позовна давність.

7. А чи знаете ви, що якщо визнати кредитний договір недійсним, то Вам необхідно буде повернути залишок кредиту, який ви взяли (двостороння реституція), а якщо на певному етапі застосувати позовну давність і суд застосує її, то вам взагалі не потрібно сплачувати борг, при умові, якщо ви не зробити дій, які перервуть позовну давність.

8. Скасування виконавчого напису нотаріуса у випадку, якщо банк не вірно подасть документи на вчинення напису та якщо ми доведемо, що сума стягнення не є безспірною. Вказане скасування дає багато можливостей для боржника.

9. При проведенні та підготовки до торгів, можливо будуть ряд порушень, які дадуть змогу визнати торги такими, які проведені з порушенням закону, що дасть змогу повернути майно, а при певних обставин, взагалі його вивести з під обтяження, оскільки в певний момент, воно перебуває не під арештом, а іпотека взагалі припиняє свою дію, у випадку продажу її з торгів.

10. Юридичний супровід реструктуризації кредитної заборгованості. Досить часто банки пропонують реструктуризацію, але насправді – це не реструктуризація, оскільки договора прописують таким чином, що погашається лише неустойка на штрафи, а не тіло кредиту.

11. Організація процедури купівлі заборгованості, яку передали колекторам. Приблизна сума купівлі складає 50 відсотків від заборгованості. Проведення переговорів з колекторами.

12. Організація процедури переведення кредиту з гривні в долари на піку курсу, оскільки НБУ проводить політику гнучкого курсу. Актуально для юридичних осіб з кредитами від 10 000 000 грн. В результаті ви отримуєте меншу процентну ставку та дисконт у випадку укріплення гривні.
 

Для отримання юридичної консультації по кредитам:


1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб
911inua@gmail.com - задайте нам питання!

063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!