Консультація юриста по кредитам Київ (кредитний адвокат)

Дуже часто непередбачені проблеми призводять до того, що позичальник якийсь час не може виплачувати взятий кредит.

Банки рідко ставляться з розумінням до складнощів своїх клієнтів і, як правило, нараховують на прострочення величезні відсотки і пені. Якщо ви опинилися саме в такій ситуації, не впадайте у відчай. Звернення до суду допоможе значно зменшити підсумкову суму, яку доведеться виплатити, а також отримати розстрочку на вигідних для вас умовах.

Ми можемо проконсультувати вас по телефону і розповісти, як самостійно оскаржити через суд розмір виплат по кредиту. Однак якщо мова йде про велику заборгованість, краще скористатися послугами фахівців, які виступлять в суді від вашого імені. Практика показує, що якщо ваші інтереси буде захищати професійний кредитний адвокат, суд може значно зменшити підсумкову суму до виплати.

Допомога кредитного адвоката необхідна не тільки при розгляді справи в суді, але і при будь-яких інших проблемах, що виникли через взятого кредиту. Навіть коротка консультація по телефону дозволить вам вибудувати правильну лінію поведінки при подальшому спілкуванні з банком або колекторами. Чим краще ви будете знати свої права і підкріплюють їх закони, тим більше у вас шансів на сприятливе вирішення всіх проблем.

Головна рекомендація, яку ми хотіли б вам дати - ні в якому разі не відкладати рішення проблем, пов'язаних з невиплатами по кредитах. Якщо ви намагаєтеся просто не звертати увагу на ці складності, то розмір вашого боргу продовжить рости буквально на очах, і оскаржити його буде все важче. Якщо ви опинилися в складній ситуації або відчуваєте її неминучість, негайно проконсультуйтеся з кредитним адвокатом.

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб

911inua@gmail.com - задайте нам питання!

063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!