Наші послуги

Як закрити виконавче провадження та зняти арешт на майно (примірник заяви)!

bank crashВ процесі надання юридичних послуг, дуже часто виникають ситуації, як зняти арешт з майна, коли суд виносить заочне рішення про стягнення кредитних коштів не повідомляючи позичальника. Після суду, банк отримує виконавчий лист та відкриває виконавче провадження за місцем проживання позичальника, в свою чергу виконавча служба накладує арешт на майно позичальника та поручителя на підставі заочного рішення суду. Тільки після отримання постанови про арешт майна, позичальник та поручитель дізнаються про вказані арешти, коли вже пізно переоформляти майно. Крім того, в деяких випадках, крім накладення арешту на автомобіль, державний виконавець може оголосити авто в розшук.

 

Отже, якщо у вас аналогічна ситуація, ви не отримували заочне рішення суду, а державна виконавча служба наклала арешт на все ваше майно та майно поручителя – вихід є, це повернення виконавчого листа.

 

Якщо Вам необхідно зняти арешти, для того, щоб переоформити арештоване майно на знайомих!

 

Якщо вам необхідно закрити виконавче провадження, щоб зняти автомобіль з розшуку!

 

Якщо вам необхідно закрити виконавче провадження, щоб домовитись з банком, або потягти час з метою отримання дисконту по кредиту (реструктуризація кредиту)!

 

стартЗвертайтесь до кредитних юристів ЮК «Майоров, Нерсесян та партнери». Ми провели ряд справ та закрили виконавче провадження, зняли арешти та відмінили розшук авто, а боржники змогли переоформити своє майно!

Телефонуйте нам за тел. 063-595-87-10 (Кредитний адвокат)
Юридична допомога по кредитам – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (для комплексного юридичного аналізу)

 

Юридична підстави для повернення виконавчого документа та закриття виконавчого провадження:

 

Стаття 48 ЗУ «Про виконавче провадження», виконавчий лист повертається до суду, у разі відновлення судом строку для подання апеляційної скарги на рішення, за яким видано виконавчий документ, та прийняття такої апеляційної скарги до розгляду.

 

Таким чином, наші юристи можуть змоделювати ситуацію, щоб задіяти цю статтю та закрити виконавче провадження (зняти арешт). Такім чином, ми можемо ознайомитеся зі справою і у нас буде 10 днів, ми подаємо на перегляд заочного рішення, якщо опротестовуємо - виконавче провадження закривається. Якщо суд відмовляє в перегляді заочного рішення, ми йдемо в апеляцію і коли апеляція приймає нашу заяву, ми йдемо в виконавчу і повертаємо виконавчий документ по ст. 48 ЗУ "Про виконавче провадження" - це пряма стаття. Для банку - це буде проблема.

 

 

Наші послуги (Кредитний юрист):


1. Ознайомлення зі справою;
2. Перегляд заочного рішення;
3. Написання апеляційної скарги на заочне рішення;
4. Отримання ухвали про порушення провадження;
5. Повернення виконавчого документу;
6. Закриття виконавчого провадження та зняття арештів.

 

РЕЗУЛЬТАТ


Після повернення виконавчого листа та закриття виконавчого провадження, знімаються всі арешти на майно позичальника чи поручителя.

 

На консультації ми вам розкажемо, як вивести авто через публічні торги (СЕТАМ) за мінімальною ціною, та як зробити так, щоб кредитор (банк) отримав лише половину вартості арештованого майна. Кредитний адвокат: 063-595-87-10 (юридична консультація по кредитам).

 

Примірник заяви про повернення виконавчого документа від кредитного юриста

 

До відділу державної виконавчої служби

Адреса: _____________________________

Боржник: _______________________
Адреса:__________________________


ВП_____________________
Державний виконавець:___________________________

 

ЗАЯВА


______________ року державним виконавцем відділу державної виконавчої служби _________________ було відкрито провадження ВП № ___________ на підставі виконавчого листа №__________, виданого __________ року, про стягнення заборгованості за кредитним договором №______________ від _________р.


15.05.2015 Боржник подав апеляційну скаргу на заочне рішення.


_____________року за результатами розгляду апеляційної скарги ________________ та доданих до неї матеріалів, суддя ухвалою від _____________ року відкрила апеляційне провадження по справі № ____________ р. та призначила розгляд справи на 6 жовтня 2015 року на 9.15 год.


Відповідно до ст.. 48 ЗУ «Про виконавче провадження»...........................................

                                                                      ПРОШУ:
1. Повернути до ________________ суду міста Києва виконавчий лист № ___________.

 

Додатки:


1. Ухвала про відкриття апеляційного провадження.


ПІП                            ______________                                      « »_____2016р.

 

НАШІ ВИГРАНІ СПРАВИ

 

Кредитний юрист може надати вам юридичну допомогу та проконсультувати про всі особливості зняття арешту з майна

 

фото 5Керуючий партнер Юридичної компанії «Майоров, Нерсесян та партнери»
Майоров Василь.

Консультація юриста по кредитам

Консультація адвоката по кредитам
********************************************
Адреса: м. Київ, вул. В. Житомирська, 15б
тел. 044-228-29-96 (з10:00до18:00)
тел. 063-595-87-10