Зразок заяви про зупинення публічних торгів (напис нотаріуса)

Якщо банк та/або колектори зробили виконавчий напис, відкрили виконавче провадження, наклали арешт на рахунки, майно позичальника, направили постанову на роботу про стягнення 20 процентів з з/п боржника, вказана заява необхідна для зупинення публічних торгів.

Для зупинення публічних торгів необхідні вчинити наступні дії, а саме:

1. Подати позовну заяву про скасування виконавчого напису нотаріуса;
2. Отримати ухвалу про зупинення виконавчого провадження;
3. Подати вказану ухвалу приватному виконавцю та отримати від виконавця постанову про зупинення провадження;
4. Подати постанову в СЕТАМ використовуючи заяву, яка приведена нижче.

Mayorov V1 1

Державне підприємство «СЕТАМ»

Заявник: ________
Адреса: _______________

Заява

про зупинення публічних торгів (СЕТАМ)

12 травня 2019 року Старшим державним виконавцем Клітченком О.А. було відкрито виконавче провадження № ______ по виконанню виконавчого напису нотаріуса №___ від 08.09.2019 року, вчиненого приватним нотаріусом _____ про звернення стягнення на автомобіль марки Skoda, модель Octavia Tour, _____р.в., номер шасі (кузова, рами) ________, що належить мені (____________). Дане майно ________, виставлено на торги.
Даний виконавчий напис нотаріуса №____ від 08.09.2019 року, вчиненого приватним нотаріусом _______ про звернення стягнення на автомобіль марки Skoda, модель Octavia Tour, 1,81 2008 р.в., номер шасі (кузова, рами) _________, оспорюється в Голосіївському районному суді міста Києва.
Суддею Голосіївського районного суду міста Києва ______ була винесена ухвала про зупинення стягнення на підставі виконавчого напису ____________.
На підставі ухвали Голосіївського районного суду міста Києва від 29 травня 2019 року про забезпечення позову шляхом зупинення стягнення на підставі виконавчого напису напису №________ року, державним виконавцем Дніпровського районного відділу державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві Клітченко Оксаною Анатоліївною було винесено Постанову про зупинення вчинення виконавчих дій по виконавчому провадженню № ______.

ПРОШУ:
1. Зупинити електронні торги, щодо майна _______, а саме автомобіль марки Skoda, модель Octavia Tour, 1,81 2008 р.в., номер шасі (кузова, рами) __________, що призначено на 02.08.2019 року.
Додатки:
1. Довіреність
2. Копія постанови від 01.08.2019 року про зупинення виконавчих дій по виконавчому провадженню №________.

Представник за дов. _____________

Як правильно вести переговори з колекторами

 

 

 

Рішення про скасування виконавчого листа банку - Дніпровський суд

vechera final