Зразок заяви про зупинення виконавчих дій

Цей зразок заяви про зупинення виконавчих дій необхідно подати у виконавчу службу після отримання боржником ухвали апеляційного суду. За допомогою вказаної заяви, можливо зупинити виконавчі дії та скасувати публічні торги. Вказану заяву необхідно подати приватному виконавцю особисто та отримати відмітку про вручення. Поки виконавче провадження буде зупинено, ви можете домовитись з банком та/або колекторами, в тому числі з Вердикт – капітал!

Mayorov advokatВідділ державної виконавчої служби
_______________

Боржник: ______________
Адреса: ______________

Державний виконавець: _______
ВП_______

 

ЗаяваПро зупинення виконавчого провадження

У відділі державної виконавчої служби __________ відкрито виконавче провадження на підставі виконавчого листа виданого _______ районним судом Київської області, у справі за позовом ________ до ТОВ «______» про стягнення коштів за договором позики.

Не погоджуючись з рішення _____ районного суду Київської області, Боржник звернувся до Апеляційного суду Київської області.

27 травня 2019 року за результатами розгляду апеляційної скарги ТОВ «_____» та доданих до неї матеріалів, суддя Апеляційного суду Київської області ____ ухвалою від 27.05.2019 року відкрив апеляційне провадження по справі _____ та призначив розгляд справи на 12 липня 2019 року на 9.15 год.

Про зупинення виконавчого провадження державний виконавець виносить постанову, яка затверджується начальником відділу, якому він безпосередньо підпорядкований. Копія постанови у триденний строк надсилається сторонам і може бути оскаржена в десятиденний строк у порядку, встановленому цим Законом.

На підставі вищезазначеного та керуюись ст.. ____ ЗУ «Про виконавче провадження»,
ПРОШУ:
1. Зупинити виконавче провадження _____________ .
2. Направити постанову повернення виконавчого листа до _____________

Додатки:
1. Ухвала про відкриття апеляційного провадження.
2. Копія довіреності.

______________ « »___2019 р.

Як домовитись з колекторам про закриття кредиту

Відгуки про колекторських агентствах: розбір типових ситуацій від професіонала
Зростання кредитування в останні роки і його наслідки призвели до того, що діяльність по стягненню боргів знаходиться під пильною увагою і громадськості, і законодавця. В інтернеті та засобах масової інформації регулярно з'являються відгуки боржників про колекторських агентствах і їх роботі. На різних форумах можна знайти безліч питань про законність дій колекторів і відповіді на них, які, на жаль, не завжди правильні, що заплутує позичальників ще більше.

Щоб визначити, наскільки обгрунтовано думку боржників про колекторах і їхніх діях в різних ситуаціях, звертайтесь до нас на консультацію.

Зразок рішення суду - перемога над колекторами

vechera final

НАПИС Андрикевич

obzhalovanie ispolnitelnoj nadpisi pumb renesans bank 2

 

«Финмарк», «Инвест-Кредо», «Женева», «Фактор плюс», «Финтайм», «ФК Довіра та гарантія», «Горизонт», «Вердикт-Капитал», «Веста», «Укрфинасгруп», «Финрайт», «Кредит-капитал», «Укрборг», «Росвен»

(«ФК Авістар», «ФК Кредит-Капітал», «ФК Дніпрофінансгруп»
* УкрБорг
* CredEx
* ТОВ «Агенція по управлінню заборгованістю»
* ТОВ «Кредекс Фінанс»
* ТОВ «АУЗ Факторинг»
* Вердикт Verdict
* УкрФинансы UkrFinance
* КредитКоллекшнГруп СreditCollectionGroup
* КрелитЭкспресс CreditExpress Ukraine
* Европейское агенство по возрату долгов
* Универсальная коллекторская группа
* Финансовое агентство по сбору платежей
* Коллекторское агентство «ФАКТОР»
* ЭОС Украина