Зразок позову в суд про скасування постанови приватного виконавця

 Зразок позову в суд про скасування постанови приватного виконавця та зразок рішення суду, де суд скасував постанову приватного виконавця, відкритого на підставі виконавчого напису нотаріуса.

Mayorov advokat Харкiвському окружному адміністративному суду

Позивач: ____
Поштова адреса______
РНОКПП _____

Відповідач: Приватний виконавець  __
Поштова адреса: ________

Третя сторона: ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ"
Поштова адреса: __________

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВпро визнання протиправною та скасування постанови від 15.04.2020 р. ВП ____

21.04.2020 р. від відповідача на адресу позивача надійшов лист з постановою від 15.04.2020 р. ВП № ______про відкриття виконавчого провадження (далі — Постанова). Зі змісту Постанови вбачається, що 15.04.2020 р. відповідач розглянувши заяву третьої сторони про примусове виконання, виніс дану Постанову на виконання виконавчого напису №_____ від 04.04.2020 р. вчиненого приватним нотаріусом Броварського районного нотаріального округу Київської області Колейчик Володимиром Вікторовичем про звернення стягнення з позивача на користь третьої особи заборгованості в сумі 211500 грн. 00 коп.
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 25 ЗУ "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів", …………………...
Частиною 2 ст. 24 Закону України "Про виконавче провадження" встановлено, що приватний виконавець приймає до виконання виконавчі документи за місцем проживання….
Таким чином, умовою прийняття приватним виконавцем до виконання виконавчого документа не за місцем проживання (перебування) боржника є наявність доказів на підтвердження того, що майно боржника знаходиться в територіальних межах відповідного виконавчого округа.
Я зареєстрований та проживаю у місті Харкові. Доходів, рухомого та нерухомого майна у місті Києві я не маю.
Дорошкевич Віра Леонідівна винесла постанову про відкриття виконавачого провадження, вказала недостовірну адресу мого місця проживання: 04215, м. Київ, вул. Джаліля Муси, буд. 17. Я ніколи не був зареєстрований та не проживав за вказаною адресою. На офіційній сторінці в мережі «Інтернет» приватного виконавця Дорошкевич В.Л. багато скарг про те, що вона вносить неправдиві відомості в виконавчі документи відносно адреси боржників, а також не правомірно накладає арешт на всі рахунки боржників. Залишаючи останніх на тривалий термін без жодних засобів для існування.
А отже з вище викладеного вбачається, що відповідач порушив статтю 24 Закону України "Про виконавче провадження", оскільки прийняв до виконання виконавчий документ за відсутності доказів того, що в межах території виконавчого округу міста Києва наявне майно, що належить позивачу та не врахував, що місцем реєстрації (проживання) позивача є м. Харків. Копія паспорту з місцем реєстрації (проживання) позивача додається.

Враховуючи наведене, керуючись ст. 245 КАС України

ПРОШУ:

1. Визнати протиправною та скасувати постанову приватного виконавця Дорошкевич Вiри Леонiдовни про відкриття виконавчого провадження ВП № _____ від 15.04.2020 р.

Зразок рішення суду про скасування постанови приватного виконавця (витяг)

Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
Харків
28 травня 2020 р. № 520/5686/2020
Харківський окружний адміністративний суд у складі:
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом, в якому просив суд визнати протиправною та скасувати постанову приватного виконавця Дорошкевич Віри Леонідовни про відкриття виконавчого провадження ВП № _____ від 15.04.2020 р.
Дослідивши долучені до матеріалів справи документи, суд встановив наступні обставини.
Зміст вивитесь в судовому реестрі по номеру справи
На підставі викладеного, керуючись ………….., суд, -
ВИРІШИВ:
Визнати протиправною та скасувати постанову приватного виконавця Дорошкевич Віри Леонідовни про відкриття виконавчого провадження ВП № _____ від 15.04.2020 р.
Суддя Зінченко А.В.