Якщо позичальник не може сплачувати кредит?

В цій статті ви дізнаєтесь про те, як правильно не сплачувати кредит.

Останнім часом все частіше ми стикаємося з фінансовими труднощами і проблемами з виплатою боргів за кредитами. Спробую дохідливо пояснити, що робити тим, хто дійсно опинився в глухому куті і не знає, що робити. Для початку слід заспокоїтися. Існує як мінімум три варіанти, за якими можна не платити кредит.

Що ж робити, коли не можеш платити кредит?

І так перший варіант, коли дійсно не можеш платити кредит. У такій ситуації самим мудрим рішенням, буде заморозка кредитного зобов'язань.
Як зробити так, щоб законно призупинити і не платити кредит. Це хороший варіант. Коли намагаєшся домовитися по-хорошому. Треба прийти в Банк і попросити про можливість не платити кредит (кредитні канікули). Це називається реструктуризація кредиту. Є хороша реструктуризація, а є не дуже хороша.

Що означає хороша реструктуризація кредиту?

Коли Банк дозволяє не платити кредит протягом невизначеного часу? Зазвичай такий договір про реструктуризацію триває півроку (дуже часто така реструктуризація припиняє договір поруки). Він називається кредитні канікули. Банк також може за заявою позичальника знизити процентну ставку по кредиту, щоб було легше платити. Останнє, що може зробити Банк. Якщо він відмовив у можливості зовсім не платити кредит. Він встановлює мінімальну суму, яку позичальник зможе платити півроку або навіть більше. До тих пір поки позичальник не вирішит свою важку фінансову ситуацію. Все це називається реструктуризація кредиту, яку може надати Банк за заявою позичальника.
Банки і колектори часто пропонують реструктуризацію. Важливо розуміти яка реструктуризація вигідна.
Для того щоб написати заяву і домовитися про гарну реструктуризації, треба вміти правильно написати заяву в Банк. Інколи буває достатньо просто попросити.
Якщо ж Банк не пішов на зустріч, і не погодився на умови реструктуризації, можна піти іншим шляхом. Цей варіант Банку виявиться дуже невигідним. Цей метод може обернутися тим, що він ризикує зовсім не отримати гроші від позичальника.
По такому шляху доводиться йти, якщо Банк не пішов на поступки і не знайшов рішення зручного для обох сторін. Він передбачає дуже багато порушень з боку Банку пов'язані з поверненням не законного страхування, нарахування пені та відсотків. У кінцевому рахунку, може вийти так, що Банк взагалі нічого не отримає. Цей метод треба використовувати лише у винятковому випадку, тільки для того щоб, на час заморозити кредитні зобов'язання.
Є ще третій варіант, коли взагалі нічого не треба робити. Не треба йти в Банк. Немає потреби писати заяви. Не треба писати скарги щодо незаконних утримання. Просто не відповідаєш на дзвінки. Банк подає на боржника в суд. Судовий процес проходить без позичальника. За рішенням суду видається виконавчий лист. І тоді почнуть турбувати державні виконавці. В принципі, нічого не буде. Слід ретельно перевіряти кореспонденцію, яка почне приходити поштою, наприклад Укрсоцбанк подає в суд і робить так, що б позичальник не зміг заявити позовну давність. В цьому випадку треба запастися величезним терпінням. Але для цього треба діяти за законом. Слід подбати про безпеку своїх рахунків і майна, тому що рано чи пізно державні виконавці заарештують рахунки і прийдуть описати майно.
І останній варіант – це максимально затягувати суд та збирати кошти, щоб викупити предмет іпотеки, або викупити право вимоги по кредиту з дисконтом.

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб

911inua@gmail.com - задайте нам питання!

063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!