Як боротися з колекторами в Україні. Колектори «Фінмарк» та «Інвест-Кредо»?

У спрощеному вигляді, колектори - це особи, метою яких є вирішення питань стягнення проблемної заборгованості в позасудовому порядку.
В українських реаліях колектори мають певну специфіку.

Вся різниця полягає в методах роботи з боржниками. Якщо в західних країнах це переговори, переконання, реструктуризація проблемної заборгованості і т.п., то у нас, найчастіше, це загрози і інші недобросовісні методи стягнення заборгованості.
У цій статті ми поговоримо про недобросовісних або як їх ще називають «чорних» колекторах (ТОВ «ФК Конкорд факторинг», ТОВ «ФК Гровінг стейт»).

Mayorov V1 1

Як боротися з колекторами в Україні (ІНВЕСТ-КРЕДО).

Методи роботи з боржниками.

Найбільш часто, виходячи зі скарг наших клієнтів, колектори застосовують такі методи впливу на боржника:
- дзвінки позичальнику з погрозами особистої розправи;
- смс-повідомлення загрозливого характеру;
- погрози близьким родичам клієнта, членам його сім'ї;
- загрози виїзду на будинок колекторської групи;
- загрози опису, арешту та примусової реалізації майна боржника;
- дзвінки на роботу колегам і начальству;
- відшукання акаунта позичальника в соціальних мережах, його дублювання і розсилка друзям повідомлень аж до інтимного характеру;
- загрози притягнення до кримінальної відповідальності за ст. 190 КК України - шахрайство, ведення розмови від імені «слідчих», «прокурорів», «начальників поліції».
- розклеювання в районі житла боржника його фотографій з підписом «шахрай» або «його розшукує поліція».
- фальсифікація і розсилка рішень судів про псевдо стягнення заборгованості;
Окремо слід вказати манеру їх спілкування.
Описуючи особистість колектора, можна сказати, що зазвичай співробітники колекторських фірм - це стресостійкі чоловіки, з грубим голосом у віці від 25 до 50 років.
Мета колектора - психологічно натиснути на позичальника і схилити його виконати свої грошові зобов'язання перед фінансовою організацією-кредитором, або заплатити певний процент від ринкової вартості застави або іпотеки.
Працюють вони в основному по «скриптів» - заздалегідь заготовленим текстом, який отримують в процесі навчання в компанії. Такі «скрипти» націлені на виявлення слабких місць позичальника, наприклад, людина боїться отримувати дзвінки на роботу або старих батьків. Побачивши таку реакцію, колектор позначає її собі як «больову точку» і надалі починає тиснути саме на неї.

Вони прекрасно розуміють основи психології. Наш досвід показує, що в 60% випадків домовитися з колекторами, наприклад, про реструктуризацію, розстрочення і т.п. просто неможливо. Їх мета - безапеляційне стягнення грошових коштів.

Як правильно вести переговори з колекторами, в тому числі з ФК "ІНВЕСТ-КРЕДО"

 

 

Як боротися з колекторами в Україні (ТОВ «ФК Марко поло», ТОВ «ФК ІНВЕСТ КРЕДО»). Методи протидії.

У колекторів є одне слабке місце - обмежений штат співробітників. Цей фактор сильно впливає на методи їх роботи.

Дзвінки колекторів (ТОВ «Ріо фін», ТОВ «ФК Ратіо інвест»).
Найбільш часто застосовується метод «роботи» з боржниками - дзвінки з погрозами.
При цьому, Ви не злякає стягувачів зверненнями в поліцію, притягненням до кримінальної відповідальності за вимагання або примус до виконання договору. Чи не злякає їх навіть запис розмови.
Вони прекрасно розуміють неефективність поліцейського розслідування. Це пов'язано з тим, що, по-перше, їх номери постійно змінюються, телефони працюють тільки на вихідні дзвінки (їм додзвонитися не можна), по-друге, вони ніколи не представляються співробітниками конкретної фірми, а тому, зв'язок довести практично неможливо, в- третє, вони не називають своїх анкетних даних, а якщо і називають, то, зрозуміло, вигадані.
Наша рекомендація – з колекторами необхідно правильно домовлятись з приводу отримання дисконту на квартиру зі списанням залишку по кредиту!

Як це зробити?

Є кілька способів, головні з яких такі:
1. Наявність арешту на майно;
2. Приписані неповнолітні;
3. Мораторій;
4. Строк позовної давності;
5. Проблемна іпотека;

Ми займаємося захистом боржників з 2008 року. Наша адреса: Київ, вул. В. Житомирська, 15. Телефон для консультації 063-595-87-10. Напишіть нам лист на 2432873@gmail.com. Якщо у вас немає кредиту, перешліть цей лист тому, у кого він є - ми реально допомагаємо вирішити питання з колекторами!

Довідка про закриття кредиту з коллекторами ІНВЕСТ-КРЕДО (дисконт 55% від вартості квартири)

InvestKredo