Стратегія судового розгляду з банком при наявності фінансових поручителів

В цій статті розглянемо судовий розгляд з банком як складовий елемент протистояння з банком


Загальна стратегія протистояння з банком полягає в розробці довготривалої стратегії, яка полягає в отриманні дисконту по кредиту. В основі такої реструктуризації лежать наступні фактори:

1. Співвідношення кредитної заборгованості та ціни предмету іпотеки;

2. Необхідний час для того щоб назбирати  кошти;

3. Необхідно просто тягнути час до певних змін в законодавстві;

4. Необхідність в  отриманні дисконту по кредиту.

Ми розкажемо як стратегічно вести судовий розгляд таким чином, щоб збільшити строки розгляду справи в два-три рази. За цей час (1-3 роки) позичальник зможе вирішити ряд проблем, які дозволять вийти з ситуації з банком з найменшими втратами (реструктуризація, дисконт, викуп іпотеки, купівля іншого житла, назбирати грошові кошти тощо)

Якщо банк подав в суд на позичальника та фінансових поручителів, ми радимо наступні основні тактичні моменти, а саме:

1. Необхідно, щоб позичальник та поручитель в суді вели самостійний захист, який включає подання клопотань та зустрічних позовних заяв не разом, а окремо. Наприклад, поручитель подав зустрічну позовну заяву, а позичальник не прийшов суд, таким чином суд повинен переносити судове засідання. Потім позичальник подав зустрічну позовну заяву, а поручитель не прийшов. Таким чином розтягується судовий розгляд майже на рік.

2. Якщо суд виніс заочне рішення, позичальник та поручитель повинні грамотно його оскаржувати. Наприклад, спочатку оскаржує заочне рішення поручитель, а позичальник взагалі не отримує рішення та будь-які документи поштою. Після того, як поручитель оскаржить рішення в першій інстанціі та в апеляціі, позичальник отримує заочне рішення та починає його оскаржувати. Таким чином, сторони не дають вступити заочному рішенню в силу. Навіть якщо вікрито виконавче провадження, сам факт оскарження такого рішення є підставою повернення виконавчого документа.

3. Апеляційне оскарження полягає в такий же самий спосіб. Спочатку рішення оскаржує позичальник, а потім його оскаржує поручитель. Зверніть увагу, що оскарження проходить на протязі 10 днів саме з моменту отримання рішення.

4. Витребування документів проходить за таким же принципом. Тобто не потрібно в одне судове засідання приходити в повному складі та надавати або витребовувати всі документи. Необхідно цю процедуру розбити на декілька етапів. Одне судове засідання в середньому переноситься на місяць.

5. Вказана тактика є другорядною та слугує для затягування часу, а паралельно позичальник та поручитель доказують реальні порушення банком.

Вказана тактика оскарження рішення суду є складовою стратегії отримання  дисконту від банку або проведення реструктуризації на умовах позичальника.

Якщо наші юристи вступають в справу, судовий розгляд розтягуються на 1-3 роки, а позичальник за цей час може назбирати необхідну грошову суму для:

- реструктуризаціі;

- викупу іпотеки з публічних торгів;

- погашення кредиту з дисконтом;

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб

911inua@gmail.com - задайте нам питання!

063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!