Що робити, якщо проблеми з банком, колекторами, МФО

Враховуючи, що в нашому провадженні є приблизно 120 справ, з наступними банками як: «Ерсте банк», «Надра», «Шведбанк», «Морський транспортний банк» «Ощадбанк», «Мегабанк», «Укрсоцбанк» , банк «Південний», «Фінанси та Кредит», «ОТП банк», «Альфа-банк», ПАТ «Універсал банк», КБ «Кліринговий дім», ПАТ «Приватбанк», ПАТ «Дельта банк», «АВАЛЬ», «ВБР», а якщо приблизно рахувати по 2 судових засідань на тиждень з 2008 року – всього більше 500 засідань) пропонуємо РЕАЛЬНІ схеми вирішення кредитних проблем:



1. Вам необхідно перевірити строк позовної давності по вашому кредиту, якщо він сплив, ви не повинні переривати його. Якщо у вас є поручителі, ви можете штучно запустити позовну давність шляхом оплати кредиту через поручителя. (Для фізичних та юридичних осіб). Актуально для Дельта, Аваль, Укрсоцбанк, Приватбанк, Альфа.

2. Якщо ви отримали вимогу від банку - це означає, що з моменту отримання вимоги починає відраховуватись позовна давність та через 6 місяців припиниться фінансова порука. Також вам потрібно вийти на переговори з банком, щоб ваша справа повернулись з юридичного відділу до відділу банку, який займається реструктуризацією.

3. Якщо ваш кредит в банку з тимчасовою адміністрацією, зверніть увагу, що Фонд має право продавати права вимоги по окремому кредиту через фінансову організацію. Якщо позичальник купить такий кредит з дисконтом, то кредитне зобов'язання припиняється шляхом поєднання боржника та кредитора в одній особі. Фонд вже виставляє продаж кредитів таких банків: Даніель, Реал, Тавріка, Ерде. Це найдешевший спосіб погасити кредит. Для фізичних та особливо юридичних осіб.

4. Якщо ви судитись с банком і знайшли помилки в кредитному договорі або в позові, не поспішайте заявляти про це в суді першої інстанції, а поміркуйте, як цим скористатись в суді третій інстанціі, щоб спустити справу на новий судовий розгляд.

5. Якщо банк подав на позичальника та поручителів, вам необхідно сформувати стратегію таким чином, щоб судитись і оскаржувати рішення окремо по поручителю та позичальнику.

6. Якщо іпотеку виставили на публічні торги, вам необхідно зупинити їх наступними методами: зробити іпотеку проблемною; в квартиру прописати неповнолітню дитину; засвітити в судових реєстрах судові справи; підготувати ухвалу про зупинення торгів. І все це письмово подати до виконавчого провадження, щоб покупець це почитав при ознайомлення з провадженням та відмовився братии участь в публічних торгах.

7. Якщо Приватбанк подав на вас в суд, зверніть увагу, що Верховний суд роз'яснив, якщо позичальник не підписував правила банківского кредитування, то вони не діють. Заявляйте позовну давність та оспорюйте банківські правила. У Приватбанка часто пропущений строк позовної давності.

8. При оскарженні виконавчого напису зверніть увагу на три моменти: після отримання вимоги ви повинні подати заперчення з сумою кредиту; обов'язково зупиніть торги саме в день іх проведення; якщо ви скасували напис після торгів, ви можете повернути іпотеку і продати іі, оскільки іпотека після продажу з торгів припиняється.

9. Якщо банк намагається застосувати позасудовий спосіб стягнення (продаж від свого імені та взяття на баланс) на предмет іпотеку, вам необхідно накласти штучний арешт на майно. Такий арешт нівелює позасудовий спосіб.

10. Припинення поруки, скасування виконавчого напису, оскарження заочного рішення суду, переговори з банком, суди та інші послугу на нашому сайті.

11. Супроводження та вирушення проблем з депозитами, в тому числі участь в аукціоні з подальшим взаємозаліком однорідних вимог. Оформлення визнання депозиту дійсним у випадку дроблення депозиту до введення ТА.

12. Якщо банк забрав предмет іпотеки на баланс, необхідно перевірити згоду подружжя саме для передачі на баланс та як в іпотечному договорі прописані правомочності для такої передачі.

Mayorov V1 1

InvestKredo

vechera final

 

 

Крім загальних послуг, ми надаємо ексклюзивні послугу, а саме:

1. Штучне припинення оплати банку кредиту з метою поповнення обігових коштів та отримання дисконту від банку.

2. Штучний запуск позовної давності по кредиту. Діє і є власні виграшні рішення судів.

3. На підставі нашого 10-річного досвіду Ми можемо сформувати комплексну стратегію взаємодії з банком.

4. Штучна зміна природи платежу з оплату по кредиту на безпідставно отримані кошти, в результаті чого є можливість повернення сплачених коштів.

5. При декількох іпотек проконсультуємо, як за допомогою поручителя сфокусувати всі виплати на викуп однієї іпотеки та отримати контроль.

6. Переведення кредитні відносини в лізингові відносини зі зменшенням ставки та збільшення строку кредитування.

7. Тимчасова несплата кредиту, як спосіб поповнення обігових коштів.

8. В кредитних договорах відсутня істотна умова договору. Елемент тиску на банк.

Головне не кредитні договори, а помилки, які банки роблять.

Ми наперед знаємо кожний крок банку і розуміємо як грати на випередження.

У нас ще і науковий підхід

 

Як правильно закрити кредит з колекторами (відеоконсультація)

osporili ispolnitelnuyu nadpis notariusa ukrsotsbank2

Якщо у вас виникли проблеми з банком, колекторами або МФО в 2023 році, вам слід діяти оперативно та відповідально. Нижче наведено кілька порад, які можуть допомогти вам вирішити ваші проблеми.

Збережіть спокій та зібрайте необхідну інформацію. Якщо ви отримали повідомлення від банку, колекторів або МФО про непогашену заборгованість, спробуйте не панікувати. Збережіть спокій та зібрайте всю необхідну інформацію про свої борги, включаючи суму, терміни та умови повернення.

Зв'яжіться з банком або МФО та обговоріть ситуацію. Якщо ви не можете виплатити свої борги, зв'яжіться з банком або МФО, щоб обговорити можливість реструктуризації кредиту, підвищення терміну погашення або інших варіантів розв'язання ситуації. Спробуйте досягти домовленості, що би задовольняла обидві сторони.

Перевірте легітимність колекторів. Якщо ви отримали повідомлення від колекторів, перевірте їхню легітимність та повноваження. Запитайте про їхні реквізити, ліцензії та інші документи, які підтверджують їхню законність. Не надавайте особисту інформацію, якщо ви не впевнені в легітимності колекторів.

Зверніться до державних органів. Якщо ви стали жертвою шахрайства або незаконних дій банків, колекторів або МФО, зверніться до відповідних державних органів

У зв'язку зі зростанням фінансової невпевненості та економічної нестабільності в 2023 році можуть збільшитись проблеми з банками, колекторами та мікрофінансовими організаціями (МФО). Якщо ви стикнулися з подібними проблемами, варто розглянути декілька можливих кроків, щоб зменшити їх вплив та вирішити ситуацію.

Звернутися до банку або МФО та з'ясувати ситуацію. Якщо у вас є заборгованість, найкращим варіантом буде вирішити цю проблему безпосередньо з банком або МФО. Зверніться до них і дізнайтеся, що необхідно зробити, щоб розв'язати цю проблему.

Запропонуйте погашення заборгованості по частинах. Якщо ви не можете виплатити всю суму, вам можна запропонувати погашення заборгованості по частинах, що дозволить вам зберегти ваш кредитний рейтинг та зменшити вплив на ваші фінанси.

Знайти допомогу від адвоката. Якщо ви вважаєте, що ваші права порушені або що ви стали жертвою незаконних дій, то вам слід звернутися до адвоката, який зможе надати вам консультацію та захистити ваши права.

Не дозволяйте колекторам тиснути на вас. Колектори можуть надмірно тиснути на вас, але вам слід пам'ятати, що у вас є права. Не дозволяйте колекторам використовувати погрози або залякувати вас. Якщо вони порушують ваші права, зверніться до адвоката або до місцевої правоохоронної організації.