Що робити, якщо колектори подали в суд
Якщо Ви дізналися, що на Вас подали в суд у зв'язку з невиплатою кредиту, - не панікуйте, нічого страшного не сталося.
Більш того, перехід банку або колекторів в правове русло означає, що вони більше не збираються турбувати Вас дзвінками та іншими способами зі свого арсеналу. Звернення до суду рано чи пізно призведе до фіксування суми боргу. Ваше завдання зробити так, щоб це рішення максимально відповідало вашим інтересам, а не той позовній заяві, яке банк або колектори подали в суд. Щоб визначити масштаб проблеми, в першу чергу вам необхідно ознайомитися з матеріалами справи.
Цей юридичний термін означає, що Вам потрібно дізнатися, що написано в позовній заяві колекторів або банку, а також якими доказами вони підкріпили свою позицію. Зробити це потрібно в тому суді, в якому знаходиться Ваша справа.
Як правило, суди мають прийомні години, але для ознайомлення зі справою обмежень за часом немає. Майже всі суди працюють з 09:00 до 18:00 з годинною перервою на обід. Точний час роботи можна дізнатися в інтернеті, так як кожен судовий орган в обов'язковому порядку має свій сайт. До суду потрібно обов'язково йти з паспортом, який необхідний для посвідчення особи. Особливо завзяті громадяни іноді випрошують справу за водійськими правами, але краще не сподіватися на такий поворот.Отже, Ви прийшли в канцелярію і Вам на руки видали справу. Зручніше не вивчати документи на місці, в канцелярії суду, а взяти з собою фотоапарат і сфотографувати матеріали справи. Як правило, якщо банк або колектори подали в суд, то вони надали досить складні розрахунки, і щоб розібратися в них, знадобиться чимало часу. У суді Вас можуть попросити заповнити заяву на ознайомлення з матеріалами справи і зняття фотокопій.
Алгоритм, як домовитись з колекторами - відеоконсультація адвоката Київ
Далі потрібно визначити, на якій стадії судового розгляду знаходиться Ваша справа. Якщо справа ще тільки розглядається, необхідно надати в суд ретельно підготовлені заперечення на позовну заяву. У разі, якщо останнє засідання вже відбулося, але з цього моменту ще не пройшло 30 днів, то варто подати не менш ретельно написану апеляційну скаргу. А ось якщо рішення було винесено понад 30 днів тому, потрібно запускати процедуру скасування рішення, яке швидше за все було в заочному провадженні.
Викладене вище - це лише перші кроки, які належить зробити, якщо колектори подали в суд. Якщо ви виконаєте їх, то переконаєтеся, що з самого початку є тільки один ефективний вихід з ситуації, що склалася: йти на прийом до кредитного адвокату. Чим раніше ви підключите до своєї справи професіонала, тим простіше буде домогтися в суді вигідного вам рішення. Практика показує, що якщо громадянин самостійно бере участь в процесі, ні до чого хорошого це не призводить.
Кредитний адвокат необхідний не тільки для економії вашого часу і нервів в ході судового процесу. Основне завдання адвоката - представити Ваші інтереси в суді таким чином, щоб максимально знизити підсумкову суму до виплати. Таким чином, якщо на Вас подали в суд, то головне - це вибрати професіонала, на якого ви зможете повністю покластися.
Для отримання юридичної консультації по кредитам:
1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!