Колектори «ФК Приватні інвестиції» подали в суд?

Термін позовної давності по кредиту, який купили ТОВ «ФК Приватні інвестиції»!

Якщо права кредитора перейшли колекторської компанії, то вона має право висувати вимоги до боржника, в тому числі в судовому порядку. Іноді колектори ТОВ «ФК Приватні інвестиції» подають в суд на боржників, але не завжди на законних підставах. Крім того, колекторам не завжди вигідно подавати в суд та судитись 1-3 роки.

Чи мають право колектори ТОВ «ФК Приватні інвестиції» подати в суд?

Якщо колектори працюють на підставі договору цесії, то право звертатися з позовною заявою залишається за кредиторо; в разі викупу боргу повністю колектор стає кредитором за документами, що дає йому право користуватися всіма можливостями, включаючи подачу позовів від власного імені.
В яких випадках?
Все залежить від прав переуступки боргових зобов'язань і суми заборгованості. У судовій практиці випадки, коли колектори ТОВ «ФК Приватні інвестиції» подають в суд на боржників, поодинокі зважаючи трудомісткості і витратності процесу.
Чи мають право колектори подавати в суд на боржника, залежить від того, викупили вони права кредитора. Якщо так, то агентство може звернутися з позовом. Однак такі випадки відбуваються нечасто. Причини, за якими таким бюро тяжби не вигідні: сума позову не відповідає з витратами; відсотки, пені та додаткові штрафи при подачі позову перестають нараховуватися, а сума фіксується на дату звернення; грамотні адвокати можуть оскаржити заяву колекторів, висловивши заперечення за нарахованими процентними ставками, підсумкової суми та іншими платежами; при великих сумах судитися бути не з стягувачами, а з кредитною організацією.
Через якийсь час колектори ТОВ «ФК Приватні інвестиції» подають в суд, і наскільки реальні їх загрози, залежить від ситуації.

У разі невдалого досудового врегулювання спору справа дійсно може бути передано в суд, але він виносить вердикт виходячи з законності. Тому самовільне нарахування стягувачами пені, відсотків та інших неправомірних штрафів зводиться до нуля.

Як діють колектори ТОВ «ФК Приватні інвестиції»?

Колектори застосовують ст. 37 ЗУ «Про іпотеку» - це позасудовий порядок стягнення на предмет іпотеки. Іншими словами, колектори ТОВ «ФК Приватні інвестиції» переоформлюють право власності на предмет іпотеки на себе відповідно до ст. 37, відповідно до якої іпотекодержатель може задовольнити забезпечену іпотекою вимогу шляхом набуття права власності на предмет іпотеки.
Ймовірність такого варіанту складає 90 відсотків.

Якщо колектори «ФК Приватні інвестиції» оформили право власності в такій спосіб, є два способи оскаржити їх дії:
1. Подання скарги до спеціальної комісії при Мінюсті;
2. Подання позову про скасування рееєстрації права власності за «ФК Приватні інвестиції».

Подання в суд на колекторів грає важливе значення, оскільки дозволить домовить про погашення кредиту з великим дисконтом від ринкової вартості предмету іпотеки. Справа в тому, що «ФК Приватні інвестиції» пропонують домовитись з виплатою їм певного проценту від вартості предмету іпотеки зі списанням залишку кредиту.

Наша адвокатська компанія «MK Partners» допоможе вам домовитися з колекторами «Фінрайт» про закриття кредиту з максимальним дисконтом, а також скасувати реєстрацію права власності, скасувати виконавчий напис нотаріуса з ТОВ «Фінрайт». Крім того, ми супроводжуємо переговори із закриття угоди з ТОВ «Фінрайт».
Якщо ваш кредит купили ТОВ «Фінрайт» і вам необхідна юридична допомога, ви можете її отримати по телефону або при особистій зустрічі.

Mayorov V1 1