Колектори ТОВ «ФК Горизонт» та/або ТОВ "ФК "ІНВЕСТ ХАУС" вимагають погасити кредит?

Якщо колектори вимагають погасити кредит – це означає, що колектори ТОВ «ФК Горизонт» та/або ТОВ "ФК "ІНВЕСТ ХАУС" виграли аукціон з продажу права вимоги по валютному кредиту.

Справа в тому, що ФГВФО організовує аукціони з продажу валютних кредитів банків, які знаходяться в стадії ліквідації. Такі аукціони проходять по голандській системі, тобто з уцінкою до 80 відсотків. Якщо ваш валютний кредит не продався з перших торгів, ФГВФО об'єднує такі кредит в пул з початковою ціною 20 відсотків та продає одним пулом також у можливою уцінкою до 80 процентів. Тобто, така система уцінки, робить такий кредит для колекторів ТОВ «ФК Горизонт» дуже дешевим, приблизно від 10 – 25 процентів від вартості предмету іпотеки.

Юридичне супроводження правильності процедури закриття кредиту перед колекторами, так, щоб у вас не виник податок на прощений кредит, щоб вам передали всі оригінали документів, контроль за зняттям іпотеки, щоб кредит був дійсно списаний у повному обсязі.

Телефон для консультацій – 063-595-87-10

Після купівлі права вимоги по кредитному договору, колектори ТОВ «ФК Горизонт» направляють повідомлення про зміну кредитора та вимогу, де зазначають, що крім основного боргу вимагають сплатити штрафи, пені, нав'язану страховку, комісію, тощо.

Якщо є відкрите виконавче провадження, колектори ТОВ «ФК Горизонт» подають до суду заяву про заміни стягувача з банку на себе.

Банк продав права (вимоги) за кредитним договором, укладеним позичальником-громадянином з банком, на користь колекторів ТОВ «ФК Горизонт». Ви маєте право заявляти аналогічні заперечення з приводу суми кредиту, так само, як і банку, в якому ви взяли валютний кредит, а також:

  1. 1. Визнати недійсним договір про відступлення прав (вимог), укладений між банком і колекторським агентством;
  2. 2. Подати відгук на позовну заяву колекторського агентства про стягнення заборгованості за кредитним договором;
  3. 3. Подати зустрічну позовну заяву про визнання недійсним договору про відступлення прав (вимог), укладеного між банком і колекторським агентством.
  4. 4. Заявити позовну давність, оскаржити виконавчий напис нотаріус, тощо.

Як діють колектори ТОВ «ФК Горизонт» та/або ТОВ "ФК "ІНВЕСТ ХАУС"?

Відповідно до ст. 37 ЗУ «Про іпотеку», іпотекодержатель може задовольнити забезпечену іпотекою вимогу шляхом набуття права власності на предмет іпотеки та відповідного застереження в іпотечному договорі, колектори можуть застосувати позасудовий порядок стягнення. Іншими словами, колектори ТОВ «ФК Горизонт» оформлюють право власності на вашу квартиру та таким чином погашають валютний кредит. В цьому випадку, необхідно подавати позов в суд про скасування реєстрації права власності та припинення право власності на предмет іпотеки за колекторами ТОВ «ФК Горизонт».

Наша адвокатська компанія «MK Partners» спеціалізується на судових спорах з коллекторами, в тому числі з ТОВ «ФК Горизонт», а саме:

1. Відміна реєстрації права власності на предмет іпотеки;
2. Накладення арешту на предмет іпотеки;
3. Ведення переговорів з колекторами ТОВ «ФК Горизонт»;
4. Скасування виконавчого напису нотаріуса;
5. Перегляд заочного рішення суду;
6. Зменшення заборгованості;
7. Організація погашення кредиту з дисконтом.

Якщо у вас виникли додаткові питання, ви можете проконсультуватись по телефону!

Mayorov V1 1

Виграли справу та скасували виконачі листи - адвокат по кредитам

vechera final