Фінансова компанія «ВЕСТА» і як з нею боротися, консультація

Якщо ви дізналися, що ваш кредитор змінився з банку з яким ви укладали кредитний договір на ТОВ «ФК«ВЕСТА», то інформація в цій статті про колекторів вам допоможе.

Ця колекторська компанія працювала під назвою ТОВ «Фінансова компанія «ВЕСТА», в подальшому згідно протоколу №06 / 08-2019 засновників, поміняла назву на ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохілле Веста» з юридичною адресою: Київ, вул. О. Терьохіна, 8, а фактична адреса у них в Києві, по вул. Верхній Вал, 28/12. Дана компанія була створена в 2017 році зі статутним капіталом 7 млн. грн., яка належить Вікторії Бондаренко (майже 99 відсотків).

Дана колекторська компанія викупила кредитний пул ПАТ «Банк «Форум» на голландському аукціоні згідно договір №0002 / 19/6 за принципом один банк в Пулі (кредити юросіб і кредити фізосіб). Примітно, що балансова вартість всього Пула становила майже 12,7 млрд грн., а ФК «Веста» купила актив за 125 млн. грн. Таким чином, знижка склала 98 відсотків.

ЯК ПРАВИЛЬНО ПОГАСИТИ КРЕДИТ КОЛЛЕКТОРАМ (відеоконсультація)

Такий дисконт можливий тільки на торговому майданчику «PROZORRO», де аукціони проходять за голландською системою. Як правило, в пул потрапляють кредити, що не були куплені в індивідуальному порядку.

Після того, як колектори «ВЕСТА» уклали договори, вони починають дзвонити, надсилати смс, відправляти повідомлення про те, що вони нові кредитори і міняють сторону виконавчого провадження. Також можливий виїзд на об'єкт для ознайомлення і інвентаризації.

 Розмір знижки при купівлі кредитного портфеля дуже важливий для позичальника, що дає можливість домовлятися про значні дисконти безпосередньо з колекторами компанії «Веста». Крім цього, в даній компанії дуже великий кредитний портфель, який дуже складно обслуговувати, саме тому з ФК «Веста» можна домовлятися. Як правила, на дисконт для позичальника впливають такі чинники: наявність суду, наявність арештів на іпотеці, приписані неповнолітні, проблема з іпотекою, мораторій, позовна давність і т. д.

Наші адвокати ЮК «МК партнер» мають великий досвід у вирішенні конфлікту з ТОВ «ВЕСТА». У нашій практиці є багато виграних судів з ТОВ «ВЕСТА» та ПАТ «Банк «НАДРА»: зменшення кредиту, списання штрафів, скасування стягнення на іпотеку, скасування позасудового порядку. Крім цього в практиці компанії є велика кількість проведених реструктуризацій, припинення кредитного зобов'язання (прощення боргу), припинення кредитного договору через факторинг та інше.

Ми допоможемо домовитися з ТОВ "ВЕСТА" на вигідних для вас умовах (припинення кредиту, факторинг, реструктуризація кредиту).
Для запису на юридичну консультацію по вирішенню спору з колекторами ТОВ «ВЕСТА» звертайтесь за телефоном.

Mayorov V1 1

vechera final