Експертиза банківських договорів: Кредитний адвокат

Експертиза кредитних договорів на предмет пропуску банком строку позовної давності. Юридична консультація!

Перевірка «юридичної чистоти» банківських операцій і оцінка ризиків за договорами з банками для клієнтів банку в нинішніх умовах мають надзвичайно важливе значення. Так укладаючи договори банківського кредиту, договору застави, іпотеки, поручительства більшість громадян навіть не підозрюють які правові наслідки несуть в собі положення таких договорів. Таке нерозуміння має місце в слідстві того, що сторони договору не знайомі зі специфічною правовою і банківською термінологією, що використовується в договорах з банками.


А з часом, за результатами виконання кредитних договорів і договорів забезпечення можливе нарахування банками штрафів, нібито незастережених раніше за порушення договорів кредиту, застави або поруки, аж до вимоги дострокового повернення кредиту без виникнення прострочення за кредитним договором або незаконне вилучення автомобіля, так само як і звернення стягнення на предмет іпотеки після погашення прострочення по кредиту.


Ось невеликий перелік можливих юридичних проблем, що виникають у клієнтів банків в слідстві недостатньої уваги до змісту договорів в момент їх укладення, коли ще можна відкоригувати кредитний договір. Зараз, в умовах конкуренції серед банків за клієнта, питання про зміну типового банківського договору може мати місце.


Таким чином, адвокат Майоров Василь, проведе якісну експертизу банківських договорів, адвокат здійснить юридичну перевірку і аналіз Ваших ризиків, а також, дасть рекомендації щодо оптимізації таких ризиків.


СУДИ З БАНКАМИ


Якщо ви вже уклали не порадившись з адвокатом кредитний договір, договір поруки, застави або іпотеки з банком і банк в судовому порядку вимагає від вас дострокового погашення кредитної заборгованості або звертає стягнення на предмет застави (іпотеки), то в цьому випадку адвокат по кредиту, адвокат поручителя та адвокат по кредитах допоможе Вам розібратися в цих непростих питаннях.
Разом з тим, адвокат по кредитах здійснить ведення судової справи з банком.
Кредитний адвокат, адвокат поручителя, адвокат по іпотеці веде такі судові справи в кредитних спорах з банками

- визнання договорів кредиту, поруки, іпотеки недійсними;
- припинення поруки, застави, іпотеки;
- спори про стягнення боргу;
- повернення вилученого банком автотранспорту;
- оспорювання виселення з кредитних квартир;
- визнання оцінки кредитної квартири заниженою;
- оспорювання торгів з продажу іпотечних квартир;
- багато іншого.

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб

911inua@gmail.com - задайте нам питання!

063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!