Дельта Банк банкрот! Що робити позичальникам Дельта банку з кредитом в 2020?

В цій статті ви дізнаєтесь, як закрити кредит в Дельта-банку шляхом купівлі права вимоги через голландський аукціон, оскільки купівля кредиту - це найоптимальніше погашення кредиту, або як домовитись з колекторами, які купили кредит.

Дельта банк купив через угоди факторинга велику кількість кредитних портфелів інших банків (Укрпромбанк, Кредитпромбанк, Сведбанк, Укрсиббанк) зізначним дисконтом та намагався заробити на цьому. Дельтабанк банкрот – це означає, що в банк ввели процедуру ліквідації, тобто все майно банку буде продано з публічних торгів, а кошти підуть на виплату кредиторам.

Крім того, проблемні кредити активно продаються на голландському аукціоні. Навіть Альфа-банк викупив великий пул продлемних кредитів.
Ви можете написати та замовити консультацію нашим юристам юридичної компанії «Майоров, Нерсесян та партнери» з приводу проблем з банками - 911inua@gmail.com. Ми проконсуьтуаємо, як оптимально викупити кредит на голландському аукціоні, або як домовитись з коллекторами або з Альфа-банком, якщо ващ кредит вже купили.

Як ми працюємо:

1.Зустріч з клієнтом;
2.Аналіз та обговорення ситуації;
3.Пропонування варіанти вирішення проблеми;
4.Відповідь на питання клієнта;
5.Підписання договору.
Фактичне банкротство Дельта банку, тобто отримання спеціального статусу відповідно до законодавства змінило правовідносини з боржниками (позичальники, автокредити, споживчі кредити, іпотечні кредити, тощо) так редиторами банку (депозити).
Mayorov V1 1

Що означає, що Дельта банк банкрот для позичальника?


1. Вводиться спеціальна, обмежена в часі, процедура відносно Дельта банку на стадії банкротства;
2. Для позичальників Дельта банку наступає момент повного погашення кредиту. Дельта банк реструктуризацію кредиту не проводить;
3. Формуються кредитні портфелі позичальників Дельта банку в м. Києві та по областям і готуються для продажу прав вимог по кредитному договору;
4. Дельта банк подає в суди на позичальників про стягнення боргу, або стягнення на предмет іпотеки (якщо справа не підпадає під мораторій);
5. Безнадійних позичальників Дельта банку продадуть колектора.

Відеоконсультація адвоката Київ. Як закрити кредит, який купили колектори

Як вести позичальнику Дельта банку, якщо він хоче погасити кредит:


1. Для того, щоб правильно погасити кредит Дельта банку, необхідно вірно визначити реквізити для погашення, а також запросити в Дельта банку письмовий детальний розрахунок кредитної заборгованості, адже банк може не показати неустойку і кредит, навіть після сплатитіла та кредиту, і як наслідок, кредит не буде вважатись погашеним.

2. Необхідно написати листа в Дельта банк м. Києва з запитом про інформацію. Враховуючи, що Дельта банк банкрот, лист необхідно писати ліквідатору банку.

3. Якщо ваш кредит продали колекторам, необхідно написати аналогічний лист та додати докази передачі права вимоги від Дельтабанку колекторам.

4. Зверніть увагу на позовну давність по кредитним договорам. Багато банків надсилали вимоги про дострокове повернення кредитних коштів. Саме з дати направлення вимоги необхідно рахувати строк позовної давності по кредиту.

Як вести позичальнику Дельта банку, якщо він не може погасити кредит:


1. Перевірити позовну давність по кредиту, адже позичальники інших банків (Укрпромбанк, Кредитпромбанк, Сведбанк, Укрсиббанк) отримували вимогу (претензія) про повернення коштів. Саме з цього моменту починається відраховуватись позовна давність. Завдання позичальника не переривати строк позовної давності по кредиту. Наші справи по позовній давності та Дельта банку.
2. Якщо Дельта банк подасть в суд, необхідно запросити оригінал кредитних договорів та іпотечних договорів з Дельта банком, а також кредитну справу позичальника.
3. Звернутись до адвокатів, адже правильнее ведення справи, може привести до того, що позичальник може уникнути сплати кредиту Дельта банку.Наші адвокати мають великий досвід з Дельта банком.

Що робити, якщо Дельта банк подав в суд?


1.Враховуючи, що фактично Дельта банк банкрот, інтереси останнього представляють інші юристи зі сторони;

2.Необхідно розробити стратегію ведення справи в залежності від інтересів позичальника та особливості справи;

3.Необхідно заявити позовну давність, витребувати кредитну справу з Дельта банку та витребувати для огляду оригінали документів;

4.Позичальнику необхідно подати зустрічні позови як від позичальника, так івідпоручителів по кредитному договору укладеного з Дельта банком;

5.Позичальник та поручителі повинні діяти окремо, це дасть змогу додатково затягнути справу в 2-3 рази, поки офіційно Дельта банк не ліквідують;

6.Використовувати інші нюанси в залежності від вашої ситуації.


Для того, щоб вирішити питання з Дельта Банком, або як не платити кредит банку, від позичальників необхідні наступні документи:

1. Кредитний договір з Дельта Банком Київ;

2. Всі доповнення до кредитного договору з Дельта Банком Київ;

3. Іпотечний договір з Дельта Банком;

4. Всі доповнення до іпотечного договору з Дельта Банком;

5. Договір поруки ДельтаБанку;

6. Всі додаткі до договору поруки з Дельта Банком;

7. Усі графіки Дельта Банку;

8. Всі договори реструктуризації (якщо такі були) Дельта Банку;

9. Фото копії матеріалів судових справ за позовами Дельта Банку, якщо такі є (від першої стр. до останньої сторінки). Даний документи ми можемо взятии самі в суді, якщо Дельта банк подав позов в Києві!

10. Фото копії матеріалів виконавчого провадження за заявами Дельта Банку (від першої стр. до останньої сторінки).

11. Виписки з Дельта Банку за вашим кредитним договором, за всіма рахунками, за весь період дії кредитного договору з моменту підписання, по сьогоднішній день.

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису

Консультація адвоката по кредитним питанням
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!

Колектори можуть звертатися до суду, якщо викупили борг у кредитора, або представляють його інтереси за дорученням і договором. Для стягнення подається заява про видачу судового наказу, або позовну заяву. Одночасно зі зверненням до суду колектори можуть здійснювати інші заходи впливу на боржника: письмові претензії, дзвінки по телефону. У статті розповімо, що робити, якщо колектори подали в суд, як відстояти свої інтереси.

Колектори подали в суд - що робити?

Хто наділений правом звернення до суду щодо стягнення боргу з позичальника?
Стягувати борг у позасудовому і судовому порядку може кредитор, тобто особа, перед яким у боржника є прострочені грошові зобов'язання. Це може бути банк або МФО, позикодавець за договором або розписці, інші особи. Кредитор має право підключити до стягнення колекторську організацію. Для цього:

оформляється договір поступки права вимоги (продаж боргу),

або колекторам видається довіреність.

Якщо кредитор поступається заборгованість колекторам, згода позичальника не потрібно. Однак боржник має право отримати повну інформацію про підстави переходу боргу по кредиту або мікропозик від банку і МФО до іншої особи. Після продажу боргу колекторське агентство стає кредитором замість банку або мікрофінансової організації. При взаємодії з боржниками, в тому числі при зверненні до суду, колектори зобов'язані надати відомості про договір або іншому документі, за яким вони отримали право вимоги.