Банк продав кредит колекторам «ФК Поліс», «ФК Факторинг про»

Що робити, якщо борг купили колектори ТОВ «ФК Поліс» та/або ТОВ «ФК Факторинг про» ? Чому? Чи законно це? Якщо банк продав борг колекторам, що робити позичальникам? Чи можна оскаржити передачу боргу? І як боржнику поводитися з колекторами «ФК Поліс» та/або «ФК Факторинг про»?

Чому банк, який знаходиться в ліквідації може передати борг колекторському агентству?

Втім, ще кілька років тому зміна кредитора дозволялася тільки за умови, що про це прямо сказано в кредитному договорі. Природно, в більшості типових кредитних договорів великих банків такий пункт обов'язково присутній. В останні роки - в зв'язку з ліквідацією банків і загостренням проблеми неплатежів - в законодавство були внесені зміни. Починаючи з 2018 року ФГВФО почав продавати проблемні кредити колекторам, в тому числі колекторам ТОВ «ФК Поліс» та/або ТОВ «ФК Факторинг про» через публічні торги за голандською системою.
Банк може продати навіть непрострочені кредити, але тільки колекторам, що мають банківську ліцензію. Наприклад, він може продати іншому банку всі свої іпотечні кредити, через голандський аукціон. Також при ліквідації банк повністю розпродає свій кредитний портфель.

Юридичне супроводження правильності процедури закриття кредиту перед колекторами, так, щоб у вас не виник податок на прощений кредит, щоб вам передали всі оригінали документів, контроль за зняттям іпотеки, щоб кредит був дійсно списаний у повному обсязі.

Телефон для консультацій 063-595-87-10

Чому банки продають борги колекторам ТОВ «ФК Поліс» та/або ТОВ «ФК Факторинг про»?

Як правило, коли банк знаходиться в ліквідації, ФГВФІ необхідно звільнити банк від активів, кредитів та іншого майна, щоб в подальшому ліквідувати.

Що робити, якщо борг проданий колекторам ТОВ «ФК Поліс» та/або ТОВ «ФК Факторинг про»?

Для початку боржнику слід дочекатися від банку рекомендованого листа, в якому він повідомляє про переуступку прав по кредитному договору. Також повинна бути додана завірена копія договору цесії.

Після того, як боржник переконався в законності пред'явлених до нього вимог і за умови, що сума до виплати не викликає питань, починається етап діалогу з колекторами ТОВ «ФК Поліс» та/або ТОВ «ФК Факторинг про». На цьому етапі основне завдання - узгодити термін, протягом якого буде погашатися борг, і отримати від колекторів знижки.

Чому боржник може сподіватися на знижки з боку колекторів ТОВ «ФК Поліс» та/або ТОВ «ФК Факторинг про»?

Коллектори, як правило купують валютний кредит за ціною від 10-25 процентів від ринкової вартості предмету іпотеки, тому зробити знижку, отримати прибуток та списати залишок кредиту, для колекторів вигідно. Колектор міркує приблизно так: вигідніше отримати 40-60% заборгованості від 80% боржників, ніж 100% від 10%.

Як колектори ТОВ «ФК Поліс» та/або ТОВ «ФК Факторинг про» будуть забирати іпотеку?

Відповідно до ст. 37 ЗУ «Про іпотеку», іпотекодержатель може задовольнити забезпечену іпотекою вимогу по кредитному договору шляхом набуття права власності на предмет іпотеки. В цьому випадку, необхідно подавати позов в суд про скасування реєстрації права власності та припинення право власності на предмет іпотеки.

Наша адвокатська компанія «MK Partners» спеціалізується на судових спорах з колекторами, в тому числі з ТОВ «ФК Горизонт», а саме:

1. Скасування реєстрації права власності на предмет іпотеки;
2. Накладення арешту на предмет іпотеки;
3. Ведення переговорів з колекторами ТОВ «ФК Горизонт»;
4. Скасування виконавчого напису нотаріуса;
5. Перегляд заочного рішення суду;
6. Зменшення заборгованості;
7. Організація погашення кредиту з дисконтом.

Mayorov V1 1

 

Рішення суду про скасування виконавчого напису та виконавчого листа

osporili ispolnitelnuyu nadpis notariusa ukrsotsbank2

vechera final