Банк Аваль в 2016 р. готов списати від 25 до 50% валютних кредитів

 

Станом на перший квартал 2016 рік в порівнянні з першим кварталом  2015 р. Банк Аваль значно швидшими темпами проводить списання (реструктуризацію) кредитної заборгованості для валютних позичальників по кредитним договорам, це видно зі статистичних даних НБУ. В результаті чого збільшився дисконт списання при погашенні частини кредиту.


У «Райффайзен Банк Аваль» процесс реструктуризації розпланований на два місяці вперед. Валютні позичальники «Райффайзен Банк Аваль» вже реструктурували загалом 20-30% валютної іпотеки. 
Довідка:
__________________________________________________________
Райффайзен Банк Аваль продав право вимоги по валютним кредитам на 45 млн. грн. (параметри факторингових операцій не розкривається) Активи Аваля  на 1 січня 2015 року досягли 47,6 млрд гривень. Банк Аваль посідає 4-е місце по даним НБУ. Кредитний портфель - 25,9 млрд гривень. 

Тендер Банка Аваль з продажу кредитного портфеля – тестова угода перед більш масштабною угодою (Банк АВАЛЬ планує продати проблемних кредитів на 1млрд гривень). 

В тендері поки беруть участь:  «ПрімоКолект» та  Європейське Агентство з повернення боргів.
___________________________________________________________

Це пояснюється тим, що Банк АВАЛЬ активізував продаж права вимоги по кредитному договору фізичних осіб колекторам. По корпоративним крупним позичальникам (юридичні особи) з дорогою іпотекою ситуація наступна. Банк АВАЛЬ готов домовлятись виходячи з мінімальної ринкової вартості іпотеки, навіть готовий розглядати переведення позичальника в лізинг до 7 років, в гривню, під 12-18% (залежить від розміру часткового погашення).

У випадку, якщо корпоративному позичальнику не вдається домовитись про реструктуризацію кредиту з Банком АВАЛЬ, права вимоги по кредиту продається НОВИМ КРЕДИТОРАМ (колекторам). Виходячи з нашої практики, Нові Кредитори в 90% застосовують позасудовий порядок стягнення, що веде до оформлення права власності (іпотека) на Нового Кредитора. Щоб унеможливить вказану процедуру наші юристи рекомендують накласти декілька штучних арештів на предмет іпотеки. Це дасть додаткові аргументи в переговорах з Новим Кредитором.

Для валютних позичальників Банку АВАЛЬ є можливість отримати списання від 25 до 60 % від валютного кредиту, оскільки, перед продажем валютного кредиту колекторам, Банк АВАЛЬ проводить політику надання права позичальнику викупити валютний кредит трохи дорожче. Якщо кредит продали колекторам, то їм необхідно буде заплатите більше, оскільки різниця вартості продажу кредиту коллекторам та позичальнику не велика.

Особливість кредитного комітету Банку АВАЛЬ про розгляді заявки на списання частини кредиту, полягає в тому, що кредитний комітет вимагає багато довідок (нерухомість, авто, з/п, тощо) для підтвердження відсутності іншого майна у позичальника. Таким чином, на рішення кредитного комітету Банку АВАЛЬ впливає фінансовий стан позичальника та членів його сім`ї. Таким чином, ми можемо проконсультувати вас про оптимальний дисконт на списання, виходячі з наступних показників: загальний борг, вартість іпотеки, майновий стан позичальників та поручителів, дефектність іпотеки, наявність судового рішення про стягнення кредиту.

Звертаємо увагу, що надана юридична консультація позичальникам дає можливість уникнути помилок з Банком АВАЛЬ, зокрема не переривати позовну давність по кредиту та продаж вашого кредиту колекторам. Наша компанія має 10-тирічний досвід з банками, ми спеціалізуємося виключно в банківському праві та маємо досвід ведення справ з усіма банками в Україні, в тому числі з Банком АВАЛЬ.

Наші базові юридичні послуги з Банком АВАЛЬ:

° списання валютних кредитів Банку АВАЛЬ, зменшення через суд кредиту Банку АВАЛЬ, проведення реструктуризації кредиту, в тому числі списання залишку та списання неустойки;
° ведення переговорів з Банком АВАЛЬ, врегулювання конфлікту;
° юридичний аналіз договорів з Банком АВАЛЬ, розробка стратегії на 5 років;
° визнання недійсним (повністю або в частині) кредитного договору Банку АВАЛЬ, припинення договору поруки укладеного з Банком АВАЛЬ;
° списання штрафних санкцій (неустойки) за кредитним договором, договором іпотеки, поруки Банку АВАЛЬ;
° оскарження заочного рішення суду;Таким чином, якщо ви знаходитесь на стадії переговорів з Банком АВАЛЬ (незалежно від наявності судового рішення про стягнення по кредитному договору), Кредитні юристи нашої компанії звертають увагу на наступні моменти:


1.До продажу вашого кредиту колекторам, у вас може бути відмінна можливість вигідно закрити кредит с дисконтом;
2.Якщо вас продали колекторам, необхідно торгуватись за дисконт, але не більше вартостіі потеки;
3.Якщо в заставі авто, необхідно домовлятись про дисконт, але не більшеніж 50% вартості застави;
4.Заочне рішення необхідно так оскаржити, щоб Банк АВАЛЬ пропустив строк по виконавчому провадженню;
5.Не переривайте та застосовуйте позовну давність по валютним кредитам Банку  АВАЛЬ;
6. Якщо у вас в іпотеці майнові права на нерухомість, то такі договори іпотеки недійсні відповідно до позиції ВСУ.


Ми готові надати вам юридичну допомогу та проконсультувати про всі особливості відносин з ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»

Для отримання юридичної консультації по кредитам:
1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб
911inua@gmail.com - задайте нам питання!

063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!


Приводимо приклад реструктуризації кредиту (м.Київ), яку ми провели для нашого клієнта за спеціальним пільговим курсом 11 грн/дол., без продажу предмету іпотеки. Схема досить складна, але реальна та побудована таким чином, що податок з доходів фізичних осіб  не сплачується.

11