Адвокат по кредитам - юридична консультація

Юридична консультація адвоката по кредитним питанням! Що робити, якщо ваш кредит купили колектори! Як домовитись з колекторами в Україні та закрити кредит.

Майоров Василь - професійний адвокат, кандидат юридичних наук, здійснює юридичну діяльність на території Києва (офіс: пров. Хорива, 4) та Київській області (офіс: Буча, вул. Чкалова, 4-в), керуючий партнер Юридичної фірми «MK Partners». Займаюсь кредитами з 2007 року. Якщо Вам необхідні юридичні послуги професійних адвокатів, ви можете зателефонувати мені особисто по тел. 063-595-87-10 та отримати первинну консультацію, або задати питання: 911inua@gmail.com

Mayorov V1 1

Я маю дуже і дуже великий досвід взаємовідносин з банками. Від отримання кредиту до протистояння переоформлення іпотеки, в тому числі на підставі позасудового порядку (Укрсоцбанк, Альфа-банк, Кей-Коллект, Укрборг). Напрацював низку варіантів та практик, як схилити банк до дисконтування або реструктуризації.

Я ПРО БАНКИ ЗНАЮ БІЛЬШЕ НІЖ САМІ БАНКИ, оскільки ми виграли досить багато судів з банками.
Вів великих позичальників від 50 млн грн. – успішно!
Після того як забрали дві  іпотеки, зміг домовитися, що б один повернули!
Штучно запускаю позовну давність за кредитом.
Розумію і використовую важелі тиску на банк та колекторів!
При ДУЖЕ великий необхідності, можу надати рекомендації!
Ми фахівці високого рівня у вузькому питанні пов'язаного з банками, як правило, нам достатньо просто проконсультувати клієнта, що б отримати згоду на представлення інтересів перед банками!
Володію всіма аргументами проти банків!
Захистив дисертацію: "Цивільно-правове регулювання договорів у банківській діяльністі". Використовую напрацювання!
Надаю комплексні юридичні консультації.

Як домовитись з колекторами без помилок

Наші виграні справи по кредитам:

- Припинили договір поруки;
- Скасували публічні торги;
- Визнали кредитний договір та договір іпотеки недійсним;
- Скасували виконавчий напис нотаріуса;
- Виграли справи по кредитам за позовною давністю;
- Зменшили кредитну заборгованість через суд;
- Повернули предмет іпотеки позичальнику після застосування банком позасудового порядку (оформлення на баланс);
- Виграли суди з колекторами;

Наші актуальні статті по кредитній тематиці, які допоможуть вам зорієнтуватись у вашій проблемі та уникнути типових помилок:

- Чи правомірно стягувати проценти та неустойку у розмірі 300-500 %;
- Платежі по кредиту списуються в рахунок неустойки;
- Як оскаржити (скасувати) заочне рішення суду про стягнення кредиту Укрсоцбанк, Альфа-банк – позовна давність та переоформлення іпотеки на банк;
- Що таке строк позовної давності по кредиту;
- Які наслідки продажу кредиту новому кредитору;
- Максимальний розмір неустойки по кредиту;
- Як вести себе з колекторами?;
- Значення вимоги (претензії) від банку по кредиту для позичальника;
- Банк не повідомляє про залишок боргу по кредиту.

Ціна на юридичні послуги по кредитам:
1. Консультація (вивчення документів, формування стратегії) – 600 грн.
2. Суд з банком – від 2500 грн / місяць.
3. Реструктуризація кредиту (представництво, переговори, тощо) – від 2000 грн/місяць.
4. Повернення майна після позасудового порядку стягнення – від 5000 грн.
5. Застосування позовної давності по кредиту – від 1500 грн.
6. Комплексне ведення справи – від 15 000 грн.
7. Якщо ми бачимо можливість реального виведення предмету іпотеки – від 5 до 30 % від вартості іпотеки.

Як підготуватись до консультації з адвокатом по банкам (що нас цікавить)?

1. Який банк та яка заборгованість по кредиту?
2. Ринкова вартість іпотеки!
3. Наявність додаткового майна у позичальника та поручителів
4. З якого моменту прострочка по кредиту та що позичальник після цього робив (сплачував, писав в банк)?;
5. Наявність вимоги від банку та наявність судів;
6. Наявність проблем з іпотекою;
7. Як ви хочете вирішити проблему з банком (кілька варіантів).

Наша команда (адвокати та юристи по банкам):
Майоров Василь - адвокат
Коротя Роман - адвокат
Петраш Світлана - адвокат
Ткаченко Анна - юрист
Коротя Анна - адвокат
Гальченко Вадим - юрист!

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту у колекторів
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб

911inua@gmail.com - задайте нам питання!

063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!

Чому МФО та колектори рідко подають в суд?

Одна з причин, чому мікрофінансові організації вважають за краще передачу боргу колекторам зверненням до суду - припинення нарахування відсотків після початку позовного провадження. Тобто в разі подачі позову в суд МФО потенційно ризикує втратити значну частину виплат по заборгованості, особливо якщо буде подано заперечення за розміром боргу з боку позичальника.

Інша причина небажання МФО вирішувати питання в судовому порядку - лояльність судів до боржників. У більшості випадків при розгляді позовних заяв по мікрокредитів суди урізують розмір відсотків і штрафів до мінімуму. Крім того, займатися стягненням через суд - справа фінансово витратне, тому, якщо з клієнтом не вийшло відразу домовитися, МФО продають борг колекторам.

Виграли суд з колекторами в Україні (зразок рішення)

vechera final

НАПИС Андрикевич

НАПИС Андрикевич

 

Юридична компанія «Майоров, Нерсесян та партнери» має вузьку спеціалізацію з банківського права. З 2008 року ми займаємось виключно вирішенням проблем позичальників, як фізичних осіб, так і юридичних осіб в тому числі великих бізнес-груп.

Якщо у Вас виникли, або можуть виникнути проблеми з фінансовою установою відносно невиконання або часткового невиконання Вами кредитного зобовязання і Вам погрожують поданням позову до суду або позов вже знаходиться на розгляді в суді, юридична компанія «Майоров, Нерсесян та партнери» допоможе Вам найбільш вигідно для Вас вирішити ці проблеми.

Партнери юридичної компанії «Майоров, Нерсесян та партнери» мають 8–річний досвід надання правової допомоги позичальникам за кредитними договорами, поручителям та іпотекодавцям, а також врегулювано більш ніж 200 кредитних спорів.

Партнери нашої компанії займаються як досудовим врегулюванням кредитних спорів (ведення переговорів з приводу виконання кредитного договору на виняткових умовах) так і супроводженням судового розгляду. В нашому арсеналі виграних судових справ є такі як припинення поруки; припинення іпотеки; визнання виконавчого напису/листа таким, що не підлягає виконанню; анулювання неустойки (пені, штрафів), процентів; відмова в задоволенні позову про стягнення заборгованості, про звернення стягнення на предмет іпотеки та ін.

Крім цього, керуючий партнер Майоров Василь спеціалізується на банківському праві та захистив дисертацію з теми: «Цивільно-правова характеристика договорів у банківському праві».

Також ми маємо ряд нестандартних та перевірених позовів, після подання яких, новий кредитор готовий до переговорів. Ми знаємо як запустити позовну давність по кредиту та інші нюанси, які дозволять вам домовитись з банком.

Якщо вас зацікавила наша практика, ви можете призначити нам зустріч, щоб ми стратегічно поділились корисною для вас інформацією. 063-595-87-10 Майоров Василь

 

Зразок зустрічного позову  

 

До Шевченківського районного суду
м. Києва судді Ганечко О.М.
м. Київ, вул. Смирнова-Ласточкіна,10-б

ІІОЗИВАЧ: Відкрите акціонерне товариство
Комерційний Банк "Надра" »
особі філії ВАТ КК "Надра" Київське регіональне управління
01042, м. Київ, вул. І. Кудрі, буд. 32
тел. (044)247-45-88

ВІДПОВІДАЧ №1: _____________

Зустрічний позовпро розірвання договору поруки 292/17/74/ 2008 840 від 08.07.2008 р., укладеного між ВАТ КБ "Надра" і _.

08.07. 2008 р. між позивачем і відповідачем № 1був укладений кредитний договір № 292/П/74/ 2008 – 840 на суму 158988, 08 доларів США з терміном повернення до 07.07. 2023 р.
В якості забезпечення виконання відповідачем № 1 своїх зобов’язань, передбачених кредитним договором, я уклав 08.07.2008 р. з позивачем договір поруки № 292/П/74/ 2008 – 840.
У провадженні Шевченківського районного суду м. Києва знаходиться справа № 2-3929-1/09 про стягнення солідарно з відповідача № 1, відповідача № 2 та відповідача № 3 заборгованості на користь позивача в сумі 186 347,70 доларів США.
Я, відповідач № 3, заперечую проти позову в частині вимог позивача до відповідача № 3, посилаючись на незаконність вимог та їх необґрунтованість в частині вимог позивача до відповідача № 3. З метою належного захисту свого цивільного права та інтересу, я звертаюсь з даним зустрічним позовом про розірвання договору поруки.
Позовні вимоги позивача до відповідача № 3 є незаконні та необґрунтовані з огляду на наступне:
- суттєвою умовою кредитного договору, укладеного з відповідачем № 1 , був строк, на якій він укладався, - до 07.07.2023 р. Я, як поручитель боржника, зобов’язався відповідати за виконання зобов’язання протягом цього строку, а дострокове повернення кредиту вважаю суттєвою зміною обставин договору поруки, на яку згоди не давав, і яке обумовлено обставинами непереборної сили – світовою фінансовою кризою, яка не могла бути передбачена сторонами.
Відповідно до ч.1 ст. 617 ЦК України особа, яка порушила зобов’язання, звільняється від відповідальності за порушення зобов’язання, якщо вона доведе, що це порушення сталося внаслідок випадку або непереборної сили.
Як вбачається, непереборна сила – це надзвичайна та невідворотна зовнішня подія, що позбавляє можливості за даних обставин запобігти негативним наслідкам її прояву. Непереборна сила є об’єктивним явищем, тобто подією, яка не залежить від волі, свідомості та бажання людини. При цьому така подія, як правило, має стосовно діяльності суб’єкта зовнішній характер втручання.
Надзвичайним визначається явище, яке перевищує все ординарне, типове, звичайне. Невідворотність дії не переборної сили тісно пов’язана з її надзвичайним характером. Як правило, саме надзвичайний характер події не дає можливості особі запобігти та відвернути настання негативних наслідків. Непереборною силою є об’єктивна подія, запобігти її прояву не здатна не тільки конкретна особа з урахуванням її фізичних, економічних, технічних та інших можливостей, а й за даних умов і будь-яка інша особа, враховуючи стан науки та техніки.
Категорія «непереборна сила» має відносний, оціночний характер.
Світова фінансова криза 2008 р. є саме такою надзвичайною та невідворотною подією, яка законом визначається як непереборна сила. До такого висновку прийшов 28.07.2009 р. у своєму рішенні Центральний районний суд м. Сімферополя Автономної Республіки Крим.
При цьому на надзвичайність фінансової кризи 2008 р. вказує світовий глобальний масштаб кризи, її великі, негативні, невідворотні наслідки, яки не залежать ні від волі людини, ні від волі окремих держав, та не могли бути ніким передбачені.
Як вбачається із матеріалів справи, сторони при укладені договору поруки виходили із курсу долару США на момент укладення договору, тобто 5 грн., і ніхто не міг передбачити стрімке підвищення курсу долара США майже удвічі, обвал економік світових держав та масове розорення підприємств.
Вказані обставини є загальновідомими і відповідно до ч. 2 ст. 61 ЦПК України не потребують доказування.
Оскільки поручитель за законом несе відповідальність тільки у разі невиконання зобов’язання боржником, а неналежне виконання зобов’язань було обумовлено дією непереборної сили, у зв’язку з чим сторони можуть бути звільнені від цивільно-правової відповідальності, отже таку відповідальність не може нести і сам поручитель.
Крім цього, відповідно до ст. 652 ЦК України у разі істотної зміни обставин, якими сторони керувалися при укладені договору, договір може бути змінений або розірваний за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або не випливає із суті зобов’язання.
Зміна обставин є істотною, якщо вони змінилися настільки, що, якби сторони могли це передбачити, вони не уклали б договір або уклали б його на інших умовах.
Якщо сторони не досягли згоди щодо приведення договору у відповідність з обставинами, що істотно змінилися, або щодо його розірвання, договір може бути розірваний, а з підстав, встановлених ч. 4 ст. 652 ЦК України, - змінений за рішенням суду на вимогу заінтересованої сторони за наявності одночасно таких умов:
1. в момент укладення договору поруки сторони виходили з того, що така зміна обставин не настане;
2. зміна обставин зумовлена причинами, які заінтересована сторона не могла усунути після їх виникнення при всій турботливості та обачності, які від неї вимагалися;
3. виконання договору порушило б співвідношення майнових інтересів сторін і позбавило б заінтересовану сторону того, на що вона розраховувала при укладені договору;
4. із суті договору або звичаїв ділового обороту не випливає, що ризик зміни обставин несе заінтересована сторона.
За таких обставин вважаю можливим розірвати договір поруки від 08.07.2008 р. , оскільки істотно змінилися суттєві умови договорів, а саме: збільшилась ціна та строк дії основного зобов’язання, забезпеченого порукою, які не міг передбачити ані боржник, ані поручитель.
Договір поруки випливає з основного - кредитного договору, який регулюється Законом України « Про захист прав споживачів».
Відповідно до ч.1, ч.3 ст.22 Закону України «Про захист прав споживачів», захист прав споживачів, передбачених законодавством, здійснюється судом; споживачі звільняються від сплати державного мита за позовами, що пов'язані з порушенням їх прав.
Керуючись ст. ст. 617, 651, 652 ЦК України, ЗУ «Про захист прав споживачів» на підставі ст.ст. 61, 123,126 Цивільно-процесуального кодексу України прошу:

1. Прийняти зустрічну позовну заяву та розглянути в одному провадженні з первісним позовом.
2. Розірвати договір поруки № 292/17/74/ 2008 – 840 від 08.07.2008 р., укладений між ВАТ КБ "Надра" і _______.
3. Винести рішення , яким відмовити в задоволенні позову ВАТ КБ "Надра" до _______ про звернення стягнення.
Додаток:
1. Оригінал квитанції оплати витрат ІТЗ.

Відповідач № 3 _______
23.11. 20__ р.

Адвокат по кредитам: як вибрати і коли звертатися

Кредити стали невід'ємною частиною життя багатьох людей. Вони допомагають реалізувати мрії, але можуть стати і проблемою, якщо не бути уважними при їх отриманні. У таких випадках на допомогу може прийти адвокат по кредитам.

Що робить адвокат по кредитам?

Адвокат по кредитам - це фахівець, який надає юридичну допомогу в питаннях, пов'язаних з кредитами. Він може допомогти в таких випадках:

Укладення кредитного договору
Розірвання кредитного договору
Зменшення процентної ставки
Перекредитування
Скасування штрафних санкцій
Захист від колектора
Як вибрати адвоката по кредитам?

При виборі адвоката по кредитам слід враховувати такі фактори:

Досвід роботи
Спеціалізація
Рекомендації
Важливо, щоб адвокат мав досвід роботи в галузі кредитного права і міг надати вам кваліфіковану допомогу. Також бажано, щоб у адвоката була спеціалізація в тій галузі, в якій ви потребуєте допомоги.

Коли звертатися до адвоката по кредитам?

Адвокат по кредитам може допомогти вам на будь-якому етапі кредитування. Однак, найкраще звертатися до нього на початку, ще до підписання кредитного договору. Адвокат допоможе вам уважно вивчити договір і попередить про можливі ризики.

Якщо ви вже оформили кредит і виникли проблеми, наприклад, ви не можете його виплатити, то адвокат також може допомогти вам. Він може укласти договір реструктуризації, зменшити процентну ставку або допомогти в судовому захисті ваших прав.