Адвокат по кредитам Київ, Україна юридична консультація по кредитам


Адвокат по кредитам, консультація юриста по кредитним справам - як вибрати?


Досить активно в інтернеті шукають адвокатів по кредитам, які можуть професійно надати юридичні послуги по судовим спорам з банками та колекторами! Головне, що чекають від адвокатів по кредитам - це вузька спеціалізація та професійний рівень! Як правило, у таких адвокатів з банківських справ по 2-4 засідання в судах з банками на тиждень!

Є навіть певно спеціалізація адвокатів, які спеціалізуються на кредитах, наприклад:

1. Адвокати по кредитах, які спеціалізуються на публічних торгах з приводу купівлі права вимоги по кредитним договорах;

2. Адвокати, спеціалізація яких з веденням суду з банком, колекторами;

3. Адвокати, основна спеціалізація яких є реструктуризація кредитів;

4. І адвокати по кредитам, які надають повний спектр юридичних послуг, пов’язаних з взаємовідносинах з банков;

5. Останне - це адвокати по кредитам на стороні банків та колекторів!
 
Якщо проблеми с банками, необхідно достовірно розуміти, що ваш адвокат працює в сфері банківського права. Як правило, такий адвокат зможе зрозуміло відповісти на всі ваші питання, опираючись на свою власну практику! Також такий адвокат по кредитам має в своєму кейсі арсенал виграних справ або сайт з виграними справами! Обов’язково перевірте в Гуглі - «адвокат по кредитам отзывы або адвокат по банковским делам», якщо він професійно виконує свою роботу, то негативних відзивів не має бути.
 
Вибрати адвоката по кредитам, який бі вів вашу справу з банком - це як вибрати лікаря! Ми вважаємо, що позичальнику необхідно провести 2-4 платних юридичних консультацій з адвокатами по кредитам, щоб зрозуміти стратегія та порівняти варіанти вирішення вашої справи, звісно перед тим, вам необхідно також частково розбиратись у вашому питанні! Це дуже важливо!
 
Наприклад, до нас звертались позичальники та розповідали, що такі псевдо «Адвокати по кредитам» не реальної спеціалізації, «завалювали» справи через непрофесійність - переривали позовну давність, не заявляли позовну давність по кредиту в першій інстанції, не правильно будували захист в суді з банком, тощо!
 
Якщо вам потрібні адвокати по кредитам - почитайте про нас, а саме:
 
1. Ми маємо сайт Mayorovgroup.com.ua, який спеціалізується виключно на кредитах на стороні позичальників! Наша практика починається з 2008 року!

2. Ми має солідний перелік виграних справ у банків!

3. Наші адвокати по кредитам в Києві та Київській області проводять по 3-6 судових засідань з банками на тиждень - ми знаємо все про банки!

4. Наші адвокати ведуть кредитні справи та надають комплексні юридичні послуги «під ключ»!

5. Майоров Василь, адвокат по кредитам, к.ю.н., захистив дисертацію на тему: «Цивільно-правова характеристика договорів у БАНКІВСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ»

6. Коротя Роман, також адвокат по кредитам, має великий досвід ведення справ з банками!

7. Ми, адвокати по кредитам, можемо прорахувати стратегію ведення справ з банками від початку до досягнення цілі для позичальника!
 
Ми віришили, що наша спеціалізація з 2008 року - це бути адвокатами по кредитам!
 
Наші юридичні послуги полягають у наступному:
 
Адвокат по кредитним спорах
 
Об'єктивна судова статистика свідчить, що останнім часом громадяни все частіше стали вдаватися до судового захисту порушених прав та інтересів в справах, пов'язаних з кредитними договорами. Кількість кредитних спорів, які розглядаються в судах, за останні три роки збільшилася більш, ніж в три рази. Зростання судових справ даної категорії, безумовно, породив великий попит на високоякісні юридичні послуги в даній галузі права - Адвокатів за кредитними спорах.
 
Спеціалізуючись на наданні юридичної допомоги по судовим спорам економічної спрямованості, Адвокатське бюро «Домкіна і партнери» в особі своїх адвокатів має великий досвід успішного представництва інтересів наших Клієнтів з оскарження, розірвання і визнання незаконними договорів кредитування та пропонує повний спектр юридичних послуг у справі захисту Ваших законних інтересів.
 
Адвокат по кредитним спорах
 
Напрямки професійної діяльності :
Адвокатами по кредитам надається юридична допомога фактично по всіх різновидів правових спорів в області кредитування:
- за позовами звернення стягнення на майно, закладене в забезпечення повернення кредиту, у справах дострокового повернення кредиту, заявленим банками,

- за вимогами визнання недійсними окремих умов кредитних договорів та про стягнення у зв'язку з цим завданих збитків,

- за заявами припинення застави або поручительства,

- по судових спорів про розірвання, оспорювання та визнання недійсними кредитних угод,

- з питань кримінального переслідування за незаконне отримання кредиту і шахрайства в сфері кредитування,

- з питань припинення поруки, скасування виконавчого напису нотаріуса та протистоянню позасудового порядку стягнення (оформлення права власності на банк),

- представництва інтересів позичальника перед банками та/або колекторами з питань реструктуризації кредиту,

- Кредитний адвокат Київ,

- по всіх інших справах в області кредитування банками громадян і юридичних осіб.

Практичним досвідом, порадами та відповідями на типові запитання ми ділимося з Вами на даних сторінках нашого Інтернет-ресурсу.
 
Публікація: Юридичні питання кредитування.
 
Категорії наданої юридичної допомоги:
 
Наші адвокати по кредитам надають усні та письмові юридичні консультації з питань кредитування.

Адвокати здійснюють попереднє вивчення справ і дають правову оцінку виникли суперечок з питань, пов'язаних з кредитуванням.
Ми здійснюємо вироблення стратегії і тактики захисту майнових інтересів Клієнта, як в уже виникла суперечці, так і при ймовірному конфлікті інтересів сторін.

Адвокати здійснюють розробку та складання документів.

Ми представляємо інтереси Клієнтів при проведенні переговорів або ділових зустрічей з питань досудового врегулювання спорів та виконання кредитних зобов'язань.

Наші кредитні адвокати надають професійну допомогу по судовому оскарженню кредитних правовідносин, питань неналежного виконання договорів, щодо оскарження умов кредитних угод і договорів, щодо оскарження відбулися судових рішень.

Ми здійснюємо захист та представництво інтересів на стадії досудового розслідування і суду у справах про шахрайство в сфері кредитування.

Наведений перелік юридичної допомоги, не є вичерпним.

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб

911inua@gmail.com - задайте нам питання!

063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!