Якщо колектори купили ваш кредит, як домовитись?

Якщо банк подав до суду?
Якщо банк зробив виконавчий напис нотаріуса?
У вас заочне рішення по кредиту?

Якщо колектори купили Ваш кредит?
Як домовитися з колекторами?
Як зберегти єдине житло - банкрутство фізичних осіб?
Ви шукайте адвоката по кредитах?
Як викупити кредит у колекторів через факторинг?
Безкоштовна інструкція по банкрутства фізичних осіб!

Наша юридична компанія «MK Partners», яка складається з адвокатів по кредитах багато років спеціалізується на судових спорах з банками та надає такі послуги і консультації, а саме:

1. Виконавчий напис нотаріуса щодо стягнення кредитної заборгованості;
2. Заочне рішення суду по судових спорах з банками;
3. Суд з банком про стягнення кредиту або стягнення на предмет іпотеки;
4. Врегулювання питання з колекторами (іпотека, автокредити);
5. Укрсоцбанк, Альфа банк і Аваль - реструктуризація будь-якого кредиту, переговори, дисконт при погашенні;
6. Аваль, Укрсіббанк- погашення кредиту з хорошим відсотком від вартості застави або іпотеки;
7. Закриття кредитів, які викупили колектори;
8. Приватбанк - реструктуризація, скасування нотаріального напису, суд, скасування заочного рішення, реструктуризація кредиту, зупинка нарахування відсотків і неустойки;
9. Автокредити: погашення 50 відсотків від вартості авто або 70/30, якщо кредитне авто забрали. Запуск позовної давності по автокредитах;
10. Як припинити нарахування процентів або неустойки за скаргою про повернення кредиту або після рішення суду - оновлена судова практика.

 Mayorov V1 1

Скасування виконавчого напису нотаріуса через суд. Підстава для такого скасування це:

- закінчився термін позовної давності по кредиту або по іпотеки;
- розрахунок кредитної заборгованості не відповідає дійсності;
- напис нотаріуса на НЕ нотаріальному кредитному договорі;
- наявність суду з банком на момент винесення нотаріусом виконавчого напису;
- нарахування відсотків і неустойки за кредитним договором, коли за законом банк не має право нараховувати відсотки;
- закінчився термін кредитного договору, а банк нарахував відсотки після терміну повернення кредиту.

Ми надаємо такі юридичні послуги:

- Юридична консультація;
- Зупинка виконавчого провадження у приватного або державного виконавця;
- Супровід скасування нотаріального напису в судах;
- Скасування напису нотаріуса через суд і закриття виконавчого провадження, а також зняття арештів.

Скасування заочного рішення через суд

- юридична консультація;
- складання заяви про перегляд заочного рішення;
- заяву позовної давності при перегляді заочного рішення;
- зменшення кредитної заборгованості в першій інстанції або в апеляції;
- закриття виконавчого провадження при скасуванні заочного рішення.

Також ми надаємо вузькоспеціалізовані юридичні послуги в суперечках з банками. Маємо великий досвід в переговорах та закриття кредитів з дисконтом. Ми зможемо вам розповісти, як уникнути помилок позичальникові, які радять інші юристи, які не спеціалізуються у банківському праві.
Проводимо супровід по реструктуризації кредитів та закриття кредитів з Аваль, Укрсоцбанк, Приватбанк, Альфа-банк, колектори або нові кредитори які купили валютний кредит. Також спеціалізуємося на закриття автокредитів від 30-50 відсотків від вартості авто.

Ситуація із закриттям кредитів банку АВАЛЬ
Банк за два роки майже розпродав проблемний кредитний портфель. Зараз йде або продаж залишків, або погашення з дисконтом. При правильному супровід переговорів з банком Аваль, можна отримати дуже і дуже хороший дисконт від ціни іпотеки або застави. Судиться рідко. Предмет іпотеки на баланс не оформляє.

Укрсоцбанк і Альфа-банк - як правило пропонує дисконт від вартості предмета іпотеки в розмірі 20-50 відсотків. Ці банки досить часто оформляють право власності на баланс по ст 37 ЗУ «Про іпотеку». Також активно подають в суд або роблять виконавчий напис нотаріуса.

Укрсиббанк - останнім часом почав активно пропонувати дисконти від кредитної заборгованості або ще частіше від вартості предмета іпотеки. Судиться неактивно. Іпотеку на баланс не забирає. Ми вважаємо, що в 2020 році Укрсиббанк буде ще більше йти на поступки.

Приватбанк - цей банку і подає в суд, і робить виконавчий напис нотаріуса, і йде на реструктуризацію кредиту. Майно на баланс не забирає. У планах банку в 2020 року вирішити питання з проблемними картковими кредитами, шляхом реструктуризації.

Як правильно викупити кредит у колекторів (новий кредитор), які купили право вимога за кредитним договором на голландському аукціоні?

Фінансові компанії та колекторські агентства, які активно викуповують кредити:
«ФК Фінмарк», «ФК Інвест-Кредо», «ФК Женева», «ФК Фактор плюс», «ФК Фінтайм», «ФК Довіра та гарантія», «ФК Горизонт», «ФК Авістар», «ФК Кредит-Капітал», «ФК Дніпрофінансгруп».

Якщо ваш кредит викупили колектори у банку або на голландському аукціоні, перед тим, як почати активну стягнення, колектори завжди проводять попередні переговори, що б зрозуміти можливості боржника і отримати прибуток швидко і без істотних витрат.
В цьому випадку, необхідно розуміти слабкі сторони колекторів і сильні сторони позичальника - це окрема стаття, в якій ми розкрили цю тематику.
Але якщо ви домовилися з колекторами, необхідно правильно оформити документи, що б у позичальника не виникли податки, погашення кредиту дійсно сталося і ви отримали всі документи по кредиту. Як правило, колектори намагаються максимально здешевити процедуру для себе і не звертають увагу на ризики позичальника.

Для того, що б уникнути податку і проблем в майбутньому, необхідно викупити право вимоги за кредитами через факторинг або договір цесії з супутніми документами. Крім того, треба розуміти, що робити з іпотекою, оскільки не завжди правильно знімати іпотеку відразу.