Як викупити кредит на голландському аукціоні без колекторів!

Наші адвокати мають значний досвід супроводження позичальників та допомогають купити право вимоги по кредиту на публічних торгах. Також ми консультуємо з приводу підготовки до голландського аукціону, а саме як зробити ваш лот не цікавий колекторам (наші юридичні послуги):


1. Накладення арешту на іпотеку позичальника. Наявність арешту – це означає, що колектори не зможуть забрати іпотеку на баланс;

2. Прописати неповнолітніх. В цьому випадку, колекторам необхідно буде виписувати неповнолітніх через суд, що практично неможливо;

3. Наявність діючих судів, де позичальник виступає позивачем;

4. Направлення листа з мотивуванням, що після направлення вимоги (претензії) кредитний договір припиняє дію – важливо, що б банк не нараховував відсотки, оскільки це впливає на ціну лоту та його подальшу уцінку.
 
Чому це важливо?
 
Коли колектори готуються до купівлі права вимоги на голландському аукціоні – вони проводять аудит лота з точки зору його проблемності (арешт, неповнолітні діти, суди, тощо), і якщо таких проблем багато, то вони переключаються на інший лот, а позичальник, через свого представника виграє голландський аукціон по мінімальній ціні.
 
Якщо вам необхідні юридичні послуги в частині супроводження участі на голландському аукціоні та юридичний захист, якщо ваш кредит купили колектори, ви можете звернутись до нас за консультацією!

Mayorov advokat
Консультуємо з особливості купівлі вашого кредиту, де забезпеченням виступає нерухомість, квартира, авто або земельна ділянка.
 
Формуємо алгоритм захисту іпотеки, у випадку, якщо ваш кредит купили колектори, в тому числі уникнення позасудового порядку стягнення.
 
Допоможемо домовитись з вашим новим кредитором про погашення кредиту з дисконтом та повністю закрити кредит зі сняттям іпотечних обтяжень та уникнення подптку на прощену різницю по кредиту.
 

Лист для прискорення виставлення вашого лоту на аукціон (зразок документа)

ПАТ «Дельта Банк»
Адреса: ____________
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб
Адреса: ____________
Інвестор: ___________
Адреса: 02222, м.Київ, ___________
Тел.: +380 ___________
Кредитний договір №___________
Іпотечний договір №____________


 
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР КУПИТИ ПРАВО ВИМОГИ ЗА КРЕДИТНИМ ДОГОВОРОМ ТА ДОГОВОРОМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
 
25 липня 2008 року був укладений кредитний договір _______ між ТОВ «Банк» та _______
 
В якості забезпечення виконання своїх зобов'язань перед Кредитодавцем був укладений Іпотечний договір №_______ від 25 липня 2008 р. В подальшому, 21.05.2014р. ПАТ «Банк» (первісний кредитор) відступило право вимоги по кредитному договору та договору іпотеки ПАТ «Дельта Банк» (новий кредитор).
 
Згідно п.1.1 Договору іпотеки, в іпотеку було передано земельну ділянку площею 0,1235 Га, кадастровий номер земельної ділянки _________, з цільовим призначенням - для будівництва та обслуговування житлового будинку, що розташована за адресою: Київська обл., Вишгородський район, село Ясногородка, _______.
 
Дата повернення кредитних коштів згідно кредитного договору становить 24 липня 2011р. Крім цього, 23.03.2011р. ПАТ «Банк» направило вимогу про повернення кредитних коштів.
 
На підставі рішення Третейського суду було надано виконавчий лист про стягнення 245 012,23 грн. та відкрито виконавче провадження.
 
30.01.2015 року Деснянська державна виконавча служба винесла постанову про повернення виконавчого документу стягувачу. На даний час, виконавчий лист повторно не пред'являвся, а строк 3 роки для повторного пред'явлення виконавчого документу пропущені.
 
Цим повідомленням, я _______ інформую про те, що маю намір взяти участь та купити з публічних торгів право вимоги по кредитному договору _______ та іпотечному договору №_______.
 
Прошу повідомити мене про початок аукціону за телефоном: +380 _______
Позичальник ___________________ ________ 2018р.

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб


911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!