Як списати кредит перед колекторами: Вердикт Фінанс та Вердикт Капітал у 2021 році

У 2019-2021 року досить сильно активізувалися колектори, які викупили автокредити у банків та купили кредити через голландські аукціони у банків, які в стадії ліквідації. Як правило, такі автокредити купувались в пулах за заниженими цінами. Купівля автокредитів в пулах, полягає у формуванні від 100-1000 автокредитів та продаж одним пакетом. Це означає, що кожен автопакет для колекторів коштує від 500-1500 дол.

До нас досить багато зверталися клієнти (ми закрили близько 30 автокредитів по Вердикт Капіталу), кредити яких викупили колектори, зокрема Вердикт Капітал. Алгоритм стягнення та реструктуризації автокредиту у них завжди відбувається за однаковою процедурою - залякати, дізнатися, скільки є грошей у позичальника і потім збільшити борг, а потім змінюють домовленість.

У цій статті ви отримаєте відповіді на такі питання:

 1. Що можуть зробити колектори в Україні?
 2. Вердикт Фінанс і Вердикт Капітал - відгуки наших клієнтів.
 3. Як списати, анулювати або припинити кредит, який купив Вердикт Фінанс?
 4. Як зберегти кредитний автомобіль?
 5. Кредит Фінанс, Кредит Капітал - як боротися і як домовитися?Mayorov V1 1

Що можуть зробити колектори в Україні?

Як правило, колектори йдуть по стандартному алгоритму, а саме:

 1. Спочатку Вердикт Капітал залякує, вимагає величезну суму боргу, погрожують, що майно опишуть і приїде спецгрупа, вимагають сплатити частину суми.
 2. Після спеціальної моральної обробки позичальників, їм починаю дзвонити більш-менш адекватні працівники Вердикт Капіталу та пропонують врегулювати фінансове питання, пропонуючи знижку 10-30 відсотків від «роздутого кредиту». При цьому, вони дізнаються про наявність кредитного авто та якою сумою має позичальник, для погашення кредиту.
 3. Після того, як колектори отримують необхідну інформацію, а позичальник цю інформацію їм викладає, вони починають робити маленькі знижки. Але велике списання, добровільно, вони не роблять.

Фактично, Вердикт Капітал рідко подає в суд, приходить додому та відкриває виконавче провадження, оскільки це фінансові та часові витрати. З огляду на те, що вони купили автокредити з дисконтом 80-90 відсотків, вони готові домовлятися.

Як списати, анулювати або припинити кредит, який купив Вердикт Фінанс?

Найкращий варіант - це домовитися з ними та викупити свій кредит за договором факторингу або переуступки кредиту. У цьому випадку податок у позичальника не виникає, всі оригінали документів передається позичальникові, а кредит припиняється.

Другий варіант, якщо заборгованість не велика - це підписати договір прощення кредиту, при якому частина суми вноситься, а залишок прощається.

Як закрити кредит колекторам - 3 варіанта (відеоконсультація адвоката)

 

 

При визначенні величини списання кредиту, необхідно брати до уваги кілька факторів:

 • наявність іншого майна у боржника;
 • наявність або відсутність авто, а також стан кредитного автомобіля;
 • наявність або відсутність у позичальника юриста, який спеціалізується на кредитах;
 • термін, за який ви хочете закрити автокредит (швидше - буде дорожче, а довше, відповідно дешевше);
 • термін позовної давності по автокредиту.

Ми знаємо, як розмовляти саме з Вердикт Капіталом і допоможемо вам закрити кредит з мінімальними витратами, при тому, що автомобіль залишиться у вас. Іншими словами - ви будете приємно здивовані.

Як зберегти кредитний автомобіль?

Найголовніше, що б кредитний автомобіль був під вашим контролем. Не можна ставити таке авто в радіусі 500 метрів від будинку, оскільки у Вердикт Капітал, є спеціальні групи, які обходять територію в пошуках автомобіля.

Ми можемо проконультувати, як зберегти автомобіль, отримати максимальну знижку, як вивести кредитний автомобіль з-під застави та арешту. Приходьте до нас на консультацію, і ми поділимося нашими напрацюваннями.

За іншими колекторським організаціям, ми працюємо аналогічно по всій Україні.

До суду колектори подають в разі, якщо позичальник відмовляється від обговорення перспектив повернення боргу, нічого не робить для його погашення. Затягування боржником виплат веде лише до наростання суми відсотків і штрафів за кредитом. У той час як діалог з колекторами, продемонстроване на практиці бажання погасити борг здатні набагато швидше привести до зменшення заборгованості завдяки знижкам та іншим заходам заохочення боржників.

Відгуки боржників про колекторах показують, що населення поки недостатньо орієнтується в правах і обов'язках обох сторін, погано уявляє собі всі наслідки неповернення боргу. Часом і колектори можуть вести себе недобросовісно, ​​проявляти відверту настирливість, порушуючи тим самим закон. Втім, сьогодні законодавство дозволяє швидко і ефективно припиняти такі порушення. Головне - розуміти, які дії є протиправними і куди можна звернутися зі скаргою. Кращим для всіх варіантом взаємодії завжди буде конструктивний діалог при строгому дотриманні правових рамок.

vechera final