Як купити кредит у банку з тимчасовою адміністрацією: поради кредитного адвоката.

Викуп кредиту у ФГВФО (факторинг). Як купити кредит у банку з тимчасовою адміністрацією: поради кредитного адвоката.


Ця стаття буде корисна тим позичальникам, хто має валютні прострочені кредити в банках, які потрапили до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), а право вимоги по кредитам знаходяться на підготовці до продажу третім особам.

Mayorov V1 1
   Коли банк потрапляє до ФГВФО, а проблемний валютний кредит готується до продажу через факторинг проходить багато часу, від 6 місяців до 18 місяців, та залежить від проблемності валютного кредиту та ліквідності предмету іпотеки, а також наявність суду з банком. Наприклад, Дельта банк розпочав ліквідацію в жовтні 2015 року, а публічні торги з продажу права вимоги по кредиту почались лише в 2017 році. Також бувають випадки, коли банківські кредити закладені в НБУ або в Державній іпотечній установі під рефінансування, в цьому випадку необхідно отримати згоду НБУ на продаж права вимоги по кредиту, і, як наслідок – це збільшує час продажу кредиту.
   Як правило, на етапі тимчасової адміністрації при формуванні ліквідаційного балансу банку роблять оцінку банківських активів та право вимоги по кредиту. Відповідно до ЗУ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» ціна продажу кредиту не може бути меншою за оцінку ліквідаційної маси.
   ДО УВАГИ: відповідно до закону, стартову ціну визначає колегіальний орган (комітет), а якщо сума більше 5 млн грн.., то стартову ціну продажу затверджує Дирекцію ФГВФО (вищий колегіальний орган) в твердих цифрах.
   Після того, як приймається рішення про продаж майна банку або прав вимоги за кредитом, розміщується інформація на сайті банку-кредитора, на сайті ФГВФО та друкуються оголошення в газетах (Голос України, Урядовий кур'єр і тд).
   Викуп кредиту у Банка або на відкритих торгах (аукціоні) у Фонда гарантування вкладів фізичних осіб та його юридичне супроводження угоди в банку, у факторинговой компанії та у нотаріуса.
   Наші адвокати здійснюють правовий супровід угоди при викупу проблемних заборгованостей які відбуваються шляхом відступлення права вимоги. Викуп кредитів у банків став одним із найбільш ефективних методів закриття кредитной заборгованності перед банком.
   На сайті ФГВФО позичальник знайде інформацію про продаж кредиту та інформацію про параметри предмету іпотеки (паспорт)
   Якщо публічні торги з продажу права вимоги не відбулися, то ціна продажу знижується на 10%. Ціна залежить від співвідношення загальної заборгованості до ринкової ціни іпотеки, та в залежності від ситуації, необхідно правильно обрати тактику знищення ціни продажу.
   Висновок: всі продажу майна та прав вимоги за кредитом проходять за певною процедурою, яка чітко прописана в законі. Вся інформація про торги, про умови продажу, про учасників, про що торгує – всі публічно і можна перевірити.
   Наші кредитні адвокати супроводжує Відступлення права вимоги (боргу) шляхом проведення переговорів з Банком, проведення переговорів з Факторинговой компанією, проведення переговорів з Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФЛ), проводить правовий аналіз кредитних договорів, супроводжує угоду продажу кредиту у нотаріуса. Якщо позичальник перебуває в стані судового спору з Банком або Факторинговой компанією, Ми надаємо правове представництво інтересів Позичальника в суді.

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб

911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!