Як домовитись з банком (голандський аукціон, факторинг, реструктуризація)

В якому банку можна викупляти свій кредит?

1. В ЯКОМУ БАНКУ МОЖНА викупляти свій КРЕДИТ?
- кредит можна викупити в будь-якому банку (в чинному або ж на стадії ліквідації).
2. ЩО ДАЄ ВИКУП СВОГО Ж КРЕДИТУ?
- викуп кредиту дозволяє закрити кредит зі знижкою і "піти" від сплати податку.
3. ЩО БУДЕ, ЯКЩО СВІЙ КРЕДИТ НЕ ВИКУПИТИ?
- якщо Ваш банк знаходиться на стадії ліквідації Ваш кредит може викупити інша організація і замість банку продовжувати стягувати з Вас борг і забирати Ваше майно.
4. Що робити, якщо ВАШ КРЕДИТ викупу ІНША ОРГАНІЗАЦІЯ, А НЕ ВИ САМІ?
- в разі якщо кредит буде викуплений іншою організацією (наприклад, вони запропонують велику ніж ви суму викупу на торгах або ж в чинному банку викупить ваш актив інша фінансова компанія) - тоді необхідно діяти ПО ПЛАНУ НИЖЧЕ.
5. ЧИ ВАРТО ВЗАГАЛІ викупляти свій КРЕДИТ ???? ЯК ЦЕ МОЖНА ЗРОЗУМІТИ ???
- почитайте план описаний нижче і зможете для себе зрозуміти чи варто Вам викуповувати свій кредит або не варто. цей план підходить для двох ситуацій:
1) якщо Ви тільки плануєте викуповувати свій кредит і не можете визначити чи варто вам його викуповувати.,
2) Ваш кредит вже викупила інша організація і просить погасити борг. Якщо самі не розберетеся - телефонуйте 063-595-87-10

НАШ ПЛАН:
(Він полягає в підрахунках і розуміння вигоди)

1. Нам потрібно ознайомитися з повним пакетом Ваших документів і з'ясувати скільки коштує Ваша іпотека і заарештовано ще інше якесь Ваше майно в рамках стягнення боргу? для чого? - написано нижче.
2. Вам необхідно розуміти, що якщо Ви не викупите свій кредит - новий кредитор зможе забрати все Ваше арештоване майно. Ми з'ясовуємо цю інформацію в реєстрах і дізнаємося чи арешт на Вашому майні.
3. Далі ми з'ясовуємо в зв'язку з чим накладено арешт і чи можна його зняти, щоб швидко Ваше майно продати. Для чого продавати його? - для того, щоб новий кредитор його у Вас не забрав і у Вас було якомога менше втрат. Ми пропонуємо варіанти як зняти арешт і переоформити майно, якщо це можливо в рамках закону.
4. Далі ми з'ясовуємо скільки Вам необхідно витратити грошей на
а) викуп свого кредиту (підраховуємо всілякі витрати, вартість викупу на торгах + витрати на послуги до переможного результату)
б) і коштів на погашення боргу, який вимагає інша організація, яка викупила Ваш кредит.
5. Порівнюємо Ваші витрати з вартістю вашого майна, яке ви придбаєте після викупу кредиту або погашення боргу в інтересах нової організації.
6. Підраховуємо і приймаємо рішення є сенс викуповувати свій кредит або ж торгуватися за суму з новим кредитором.
7. Якщо приймаємо рішення викуповувати кредит - ми його викуповуємо замість вас, так як ця процедура не проста.
8. Якщо ми приймаємо рішення торгуватися з новим кредитором - ми дивимося по вашим документам, чи є у Вас якісь вагомі аргументи, які можуть істотно знизити суму, яку вимагає погасити новий кредит, який викупив Ваш борг.

Ради допомогти Вам на найвищому рівні!
Давайте з чогось починати, не затягуйте рішення цих питань.
Ми працюємо багато років. Чекаємо Вас в нашому офісі в центрі міста.
063-595-87-10

ЧОМУ САМЕ МИ?

- тому що ми працюємо на совість і ніколи не підводимо наших клієнтів.
Ми ніколи не перебільшуємо можливості клієнта і повідомляємо тільки об'єктивну ситуацію.

Телефонуйте 063-595-87-10

Друзья, поступил запрос по следующей ситуации: УНИВЕРСАЛ БАНК ПОДАЛ НА ЗАЕМЩИКА В СУД О ВЗЫСКАНИИ СУММЫ ДОЛГА, ЧТО ДЕЛАТЬ? а делать нужно следующее:

1. собрать все документы и обратиться к юристу срочно, т.к. по-новому законодательству сейчас суд устанавливает сроки для подачи возражений на иск.
2. Обратить внимание на такие нюансы в пакете документов от банка а) верность начисления суммы долга б) не приостановлена ли порука в) уведомил ли банк на момент подписания кредитного договора о совокупной стоимости кредита? в) какие у банка есть доказательства обращения за определенной суммой по кредиту, какие доказательства получения Вами кредитных средств г) когда приостановлено действие кредитного договора? д) начислял ли банк проценты и пеню после окончания этого срока е) приложил ли банк выписки по счету? заяву о выдаче кредита? документ с Вашей подписью о получении кредитных средств
3. Попросите юриста разобраться с вопросом приостановлена ли порука?
4. Взвесьте все ЗА и ПРОТИВ относительно подачи иска о признании кредитного договора недействительным.
5. Все имущество, которое есть на Вас и на Поручителе зарегистрировано срочно скиньте, иначе его арестуют и продадут, если конечно Вы не погасите долг.
6. Определитесь стоит ли Вам затягивать рассмотрение кредитного дела, чтобы к примеру, подсобирать средств и закрыть кредит.
7. Если решили затягивать рассмотрения дела можем предложить несколько вариантов на выбор. звоните 063-595-87-10.
7.Если собрали средства - Воспользуйтесь возможностью ЗАКРЫТЬ КРЕДИТ на льготных условиях, который предложит банк (если Банк работающий).
8. Если Банк на ликвидации - воспользуйтесь возможностью выкупить свой кредит.

ЭТО РЕАЛЬНЫЙ ШАНС НАВСЕГДА ЗАКРЫТЬ СВОЙ ВОПРОС С ДОЛГОМ
ЗА ПРИЕМЛЕМУЮ СУММУ!!! - хотите знать больше О ЗАКРЫТИИ ИЛИ ВЫКУПЕ КРЕДИТА - звоните! - консультация бесплатная 063-595-87-10