СУД З БАНКОМ. АДВОКАТ ПО КРЕДИТАМ - Київ, Україна!

Кредит можна назвати одним з прогресивних відкриттів людства, вважає адвокат по кредитах. За допомогою кредиту, на думку кредитного адвоката, як по миті чарівної палички, вирішуються економічні проблеми споживання і капіталізації.


Не секрет, що банки, на правах "сильної сторони" кредитного договору, відмовляють у наданні кредиту по вже зроблену угоду, продають предмет застави або іпотеки за безцінь, вимагають дострокового повернення кредиту та звернення стягнення на забезпечення, анулюють заставну, допускають прострочення кредитора, стягують комісію за відкриття і ведення позикового рахунку, списують з особового рахунку клієнта неустойку раніше суми поточної заборгованості і т.п. У рішенні подібних проблем, в тому числі і через суд, допоможе Вам адвокат по банківським справам. Тоді такий банківський актив стає проблемним кредитом адвокат по якому просто необхідний.

І так, між громадянами і кредитними установами (банками) нерідко виникають різні суперечки і розбіжності, пов'язані з кредитами, які може вирішити тільки досвідчений кредитний адвокат або юрист по кредитах.

Mayorov V1 1

 Якщо у вас виникло прострочення за кредитним договором, адвокат по кредиту допоможе Вам:

• Призупинити подальше нарахування банком договірних відсотків і неустойки;

• Через суд вимагати розірвання кредитного договору, якщо банк звернувся до вас з вимогою про дострокове погашення кредиту;

• Зменшити через суд стягуються банком неустойку;

• При наявності підстав стягнути з банку незаконно списані комісії;

• Через суд зажадати для вас розстрочки виконання своїх зобов'язань перед банком за кредитним договором, що дозволить вам погасити заборгованість без додатково нарахованих банком відсотків і неустойки та інше;

• Заперечувати виконавчі написи нотаріусів;

• Оскаржити дії державного виконавця;

• Зробити неможливою правовими засобами незаконний продаж вашої квартири, машини, іншого майна;

• Оскаржити результати торгів по реалізації майна;

• і багато інших дій, спрямованих на захист ваших законних прав та інтересів.
 
Адвокат по кредитах або адвокат по проблемному кредиту надає юридичні послуги на всіх стадіях відносин з банком, починаючи з укладення кредитного договору, закінчуючи його розірванням. Кредитний договір є складним документом, складеним висококваліфікованими юристами на користь організації-кредитора, тому громадянам часто важко усвідомити всю повноту зобов'язань, даного документа, а також обчислити справжній розмір суми комісій банку. Але компетентний в кредитних справах адвокат по кредитах, досконально вивчивши документ, сповістить Вас про всі ризики кожного конкретного договору, повідомить Вас про майбутні можливі проблеми, пов'язані з виконанням кредитного договору, і, як наслідок, дасть пораду - чи варто брати кредит на тих чи інших умовах в даному кредитній установі.
 
Завдання адвоката по проблемних кредитах, полягають в тому, щоб допомогти Вам зберегти Ваше майно, відстрочити платежі, коли це необхідно, домогтися переукладання кредитного договору на більш вигідних для Вас умовах, знайти поручителя або додаткову заставу. Крім того, адвокат по кредитах представить Ваші інтереси в ході судового процесу з банком, у виконавчому провадженні, намагаючись уникнути стягнення і домагаючись сприятливого для Вас результату справи.
 
Адвокат по кредитах надасть юридичну послугу в разі, якщо невиплата кредиту стала підставою для пред'явлення Вам банком майнових претензій.

Вам необхідний кредитний адвокат, який має необхідний досвід в банківській сфері? Адвокат по кредитах допоможе Вам зберегти Ваше майно.

Якщо Ви вирішили взяти кредит, то консультація досвідченого адвоката по кредитах, допоможе Вам прийняти правильне рішення при виборі банку.

Для пошуку:
Адвокат по банківським спорах, адвокат банківських справ, банківський адвокат суд, адвокат по банкам суд, адвокат кредитних справах, кредитний адвокат, адвокат по виконавчому провадженню, адвокат по іпотеці, суд з банком по кредиту адвокат, проблемний кредит адвокат

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб


911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!