Реструктуризація кредиту: кредитні канікули

При наявності кредитного боргу і фінансових труднощів позичальників необхідно вирішувати проблему з банком у максимально швидкі терміни. Фінансова організація має право піти на поступки, якщо переконається в труднощі положення клієнта і неможливості погашати позику в звичайному режимі. Одним з варіантів вирішення проблеми є оформлення кредитних канікул.


Основні види кредитних канікул
Не кожен банк дає згоду на оформлення кредитних канікул. Ви можете дізнатися про наявність даної можливості з кредитного договору. В документі повинні бути прописані умови надання відстрочки та види кредитних канікул, доступних з даного банківського продукту.
Існує 3 види кредитних канікул:
1. Зміна валюти кредиту.
2. Часткове відстрочення кредиту.
3. Повна відстрочка.

Mayorov V1 1
Зміна валюти кредиту
Канікули даного типу надаються в тому випадку, коли відбувається різке зростання валюти, в якій видавався кредит, по відношенню до рубля. Коли позичальник не може погашати кредит через істотного збільшення його суми із-за різниці в курсах валют, банк може змінити валюту кредиту. Всі дії здійснюються за заявою позичальника і за згодою кредитора.
Часткове відстрочення
Це найбільш частий варіант кредитних канікул. Для клієнта оновлюється графік погашення позики. При цьому дається відстрочка з виплати суми основного боргу на певний строк. Боржнику необхідно виплачувати лише відсотки за кредитом.
Повна відстрочка
Канікули даного виду надаються рідше всього. Для їх одержання треба підтвердити наявність вагомих причин, за якими позичальника звільнять від повної сплати боргу на певний період. Такими причинами можуть бути серйозні проблеми зі здоров'ям, втрата працездатності або робочого місця.
Терміни кредитних канікул
Терміни встановлюються індивідуально. Перш ніж визначити період відстрочки по кредиту, банк аналізує ситуацію і перевіряє документи, надані позичальником. Зазвичай кредитні канікули тривають один рік. За це позичальник повинен виправити складну ситуацію і вирішити фінансові проблеми.
Банк може відмовити в наданні канікул, якщо у позичальника раніше вже були проблеми з погашенням кредитів. При наявності поганий історії за кредитами не варто очікувати поступок від фінансової установи.
При використанні кредитних канікул слід пам'ятати, що в результаті відстрочки збільшиться сума переплат за кредитом. Однак такий варіант більш вигідний для позичальників, ніж невиплата боргу та нарахування штрафів за прострочення.

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!