Поважні причини несплати кредиту колекторам в 2021

Отже, ми з'ясували, що робити, якщо немає чим сплачувати кредит, і які дії краще не вживати при виникненні такої ситуації. Тепер перейдемо до питання про те, як не платити банку за кредитом законними методами або, принаймні, як отримати значну відстрочку в оплаті.

Погашення кредиту страховкою

Сьогодні оформлення страховки поряд з кредитним договором є досить поширеним моментом, так як така дія значно знижує ризики банку щодо клієнта. Однак, виявляється, страховка може допомогти і самому клієнту в ситуації, коли настав страховий випадок (зазвичай це втрата працездатності або втрата роботи) і йому нічим платити кредит.

Mayorov V1 1

Так, якщо клієнт банку захворів і тимчасово не може здійснювати платежі по кредиту, то він повинен отримати медичну допомогу в лікарні і надати банку та страховикові інформацію про своє становище і про те, що йому нічим платити за договором кредитування. У такому випадку страхова компанія буде покривати платежі клієнта до тих пір, поки його не відновиться працездатність і він не зможе займатися оплатою рахунків самостійно.

Оформляти або не оформляти страховку – це особистий вибір кожного позичальника. Більшість клієнтів відмовляються від неї, так як коштує вона дуже дорого і з-за неї виникає велика переплата по кредиту. Однак, як можемо побачити в деяких ситуаціях оформлення страховки виправдано і коштує витрачених грошей.

Втрата роботи

Ще один законний спосіб тимчасово уникнути платежів по кредиту – це підтвердження того, що ви втратили роботу - за ліквідації або банкрутства фірми. Для цього потрібно надати банку:

- довідку про те, що вами було втрачено місце роботи з причиною виникнення такої ситуації;

- свідчення того, що ви встали на облік у службу зайнятості.

Такі документи стануть підтвердженням того факту, що ви не можете вносити щомісячні платежі за кредитом з поважної причини. Також вони будуть сигналом для банку про те, що ви є надійним клієнтом і прагнете до вирішення проблеми з кредитом, і банк надасть вам кредитні канікули.

Чим більше документів буде представлено банку, тим більше у позичальника шансів не тільки отримати кредитні канікули, але і виграти потім на суді (якщо раптом до нього дійде справа).

Але навіть після оформлення цих документів варто продовжувати вносити невеликі платежі на кредитний рахунок і погашати хоча б невелику частину заборгованості, що утворилася.

Втрата працездатності
 
При виникненні даного випадку позичальникові необхідно зібрати медичні довідки та висновки лікарів, які підтвердять факт непрацездатності. При наявності цих документів банк розгляне пропозицію позичальника вирішити виниклу проблему і підкаже шляхи виходу з ситуації.

Таким чином можна отримати велику відстрочку у виплаті кредиту або вирішити питання продажем заставного майна. А наявність відповідних довідок не дозволить банку нараховувати на позичальника штрафи за несвоєчасну сплату.

Народження дитини
 
Потрібно враховувати, що народження дитини сприймається як поважна причина при несплаті боргу тільки кількома банками, ким необхідно подати наступні документи:

- копію свідоцтва про народження дитини;

- заяву з проханням надати кредитні канікули.

В інших банках також можна спробувати продовження строку платежів за рахунок зменшення суми щомісячних виплат банку.

Якщо у Приватбанку ви сплачуєте страхову суму

Таким чином, у разі виникнення надзвичайної ситуації може врятувати наявність страховки за кредитом або наявність документів по таких випадках:

- втрата роботи (можна отримати кредитні канікули);
- втрата працездатності (тривалі кредитні канікули, продаж заставного майна чи інше рішення);
- народження дитини (поважна причина не у всіх банках);

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб


911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!

Як списати борг через банкрутство фізичних осіб

Як скасувати виконавчий документ колекторів через суд

vechera final