Нові правила реструктуризації кредиту ПРИВАТБАНКУ
Юридична практика показує: якщо така українська кредитна організація як Приватбанк подає на неплатника до суду або звертається до нотаріусів за виконавчим написом - вона помилково розрахувала борг.
Тому дуже важливо бути присутнім на суді, ініційованому кредитною організацією: в іншому випадку буде прийнято невигідне рішення не на Вашу користь. Оскаржити (анулювати) цю судову постанову вкрай непросто.
Як оскаржити невигідну заочну постанову суду?
Заручившись допомогою фінансового адвоката, можна оскаржити рішення суду, винесене за відсутності відповідача, і домогтися:
• Суттєвого зменшення загальної суми боргу.
• Застосування позовної давності: пройшло три роки або більше з моменту припинення договору. У Приватбанку більш немає можливості пред'являти претензії.
• Зупинки виконавчого провадження.
• Доказів того факту, що суд першої інстанції належним чином не проінформував боржника. Позичальник не знав, що в певний день і годину за конкретною адресою буде розглядатися його справа.
У цьому випадку важливо не пропустити терміни подачі касаційного заяви. Суд зазвичай дає місяць на оскарження документа згідно із законом, але фактично у боржника є тільки 20 днів. Ця невідповідність стає причиною того, що дебітор вдруге не може захистить свої законні права та інтереси. Бажано, щоб адвокат в касаційному заяві перерахував поважні причини, через які його клієнт не був присутній в суд,і і назвав причину подачі касації або апеляції.
Апеляційна заява повинна включати в себе:
• Найменування тієї судової інстанції, яка видавала заочне постанову.
• Власне прохання переглянути рішення.
• Прохання анулювати рішення і відправити справу на перегляд.
• Прохання застосувати строк позовної давності, оскільки такий скоріш за все має місце.
• Рік, в якому проходило засідання суду.
• Реєстраційний номер справи.
Деякі способи зменшити суму боргу через суд
Адвокатська практика знає чимало способів зменшити суму боргових зобов'язань, наприклад:
1. Заявити про те, що Приватбанк не дотримується строків позовної давності, прописаних в кредитному договорі.
2. Довести, що Приват банк навіть після закінчення терміну позовної давності налічував відсотки, штрафи і пеню. Це призвело до того, що розмір кредитної суми спірний, а не об'єктивний.
3. Зменшити неустойку, якщо вона набагато більше «кредитного тіла».
4. Анулювати неустойку, якщо вона є зафіксованою сумою.
5. Вимагати у банку номер карткового рахунку, який закріплений за боржником. Приватбанк не завжди може його надати, також фінансова організація може не попередити позичальника про те, що його картка перевипускалася.
Подаючи папери до суду або звертаючись до нотаріуса, банк прописує в своїй заяві суму:
• Заборгованості по «кредитному тілу».
• Боргу за відсотками (за можливість користуватися грошима).
• Боргу по пені, штрафним санкціям та комісіям.
• Різноманітних штрафів - фіксованих і процентних.
Адвокат може допомогти клієнтові:
1. Анулювати виконавчий нотаріальний напис. В теорії 88-а стаття ЗУ вимагає від нотаріуса порядності і педантичність при перевірці інформації від банку. Він має право видати виконавчий документ лише в тому випадку, якщо борг є об'єктивно безперечним і існуючим в реальності. На практиці нотаріус вірить банківським структурам і не аналізує папери на предмет помилок.
2. Розірвати двосторонні відносини з Приватбанком. Дана кредитна організація пунктом 1.1.7.12 Умов проголосила й встановила, що договір з нею діє рівно рік. Якщо протягом цього терміну одна сторона не розірвала відносини або не попередили про цей намір другу сторону - договір продовжується автоматично на річний строк. Розірвати договір з кредитною організацією - означає, написати заяву про це бажання. Банк, який отримав офіційний документ, не має права штрафувати або нараховувати відсотки.
Як захищати свої фінансові інтереси - вирішувати Вам, проте ніколи не буде зайвим заручитися допомогою фахівця. Звертайтеся! Наші кваліфіковані адвокати мають великий досвід скасування нотаріальних написів, заочних рішень і неправильно порахованих сум боргу. Ми допомогли сотням клієнтів - надамо допомогу й Вам.
Для отримання юридичної консультації по кредитам:
1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!