«ФК Бастіон», «ВЕСТА», «ФК Інновація» - колектори, які викупили кредити

Колекторські компанії «ФК Бастіон», «ФК Авістар», «ФК Інновація» заплатили за кредитний портфель на аукціоні 2 171 921.64 грн.
Початкова ціна продажу лота 859 608.20 грн, а розмір гарантійного внеску склав 185 960.82 грн.

Українці все частіше користуються послугами МФО / банку, щоб узяти кредит або мікропозик. У зв'язку з різними обставинами, нестабільним фінансовим становищем в Україні або особистими проблемами, не завжди виходить повернути позику вчасно. Якщо гроші не повертати кілька місяців, можуть почати турбувати колектори. Розберемося, що законно, а що незаконно в роботі колекторських фірм.

Фірми, іменовані колекторськими, насправді є фінансовими компаніями, які за певну суму викуповують у кредитної установи право вимагати кредит. Таким чином, колектор - це компанія, яка викупила борг і стала його власником, після чого почала вживати заходів, спрямовані на його повернення. Кредитна організація, часто порушуючи ваші права на захист персональних даних, передає їх колекторам. Саме такі дані дають колекторам можливість впливати на боржника з метою повернення боргів.

Як погасити кредит колекторам

Як домовитися з колекторами «ФК Бастіон», «ФК Авістар», «ФК Інновація»?

Протокол електронних торгів
Перше, що повинен зробити боржник при зверненні колекторів - вимагати від них підтвердження своїх повноважень і надання документів, на підставі яких вони діють.
Договір купівлі-продажу
Наступною дією боржника повинна бути перевірка розміру заборгованості. Часто колектори продовжують необгрунтовано нараховувати відсотки та неустойку за кредитними договорами, які вже припинили свою дію (наприклад, були достроково розірвані первинним кредитором) або по закінченню терміну позовної давності. Попросити надати розрахунок розміру заборгованості - цілком законна вимога боржника. Необхідно пам'ятати, що після безпосереднього звернення кредитора до суду з метою стягнення боргу та винесення судом рішення у справі, його виконанням займається виключно виконавча служба, але аж ніяк не колектори!

Закон не зобов'язує боржника вимагати від нового кредитора надання доказів, хоча таке право йому надано. Тим не менше, в разі отримання повідомлення боржника все ж слід проявити активність і вимагати від нового кредитора «ФК Бастіон», «ФК Авістар», «ФК Інновація» надання достатніх доказів переходу прав вимоги від банків. Боржнику банку НАДРА необхідно переконатися на 100% в тому, що саме новий кредитор викупив право вимоги, а не шахраї. Якщо боржник не впевнений кому саме він повинен заплатити кредит, то необхідно звернутися за юридичною підтримкою, до адвокатів, які спеціалізуються на цих питаннях.
Документ, що є підтвердженням прав нового кредитора - це перш за все сама угода про відступлення права (вимоги), оформлена належним чином з чітким викладом переданих прав і їх об'ємом.
Боржнику необхідно звернути увагу на форму, в якій така угода укладена. Форма даної угоди повинна відповідати формі угоди, з якої і виникло право, що є предметом поступки прав «ФК Бастіон», «ФК Авістар», «ФК Інновація».

Як захиститися від колекторських компаній «ФК Бастіон», «ФК Авістар», «ФК Інновація»

Діяльність колекторських фірм в Україні поза законом. Зокрема на законодавчому рівні відсутній і саме поняття колектор, відсутня і правова база для регулювання їх діяльності. Повідомлення боржника компаніями «ФК Бастіон», «ФК Авістар», «ФК Інновація» без надання доказів переходу прав вимоги ще не зобов'язує боржника виконати зобов'язання новому кредитору.

Якщо ж колектор буде намагатися проникнути в квартиру з застосуванням сили, необхідно викликати правоохоронців.

Як діяти в разі отримання вимоги від «ФК Бастіон», «ФК Авістар», «ФК Інновація»?

Колекторські агентства та інші подібні організації по стягненню боргів це звичайні фірми, які нічим не відрізняються від мільйонів інших. Це не органи поліції і не наглядові структури. Це всього лише підприємці, які зареєстрували юридична особа, що орендували офіс, оформивши на себе кілька телефонних номерів, і найняли співробітників, які кожен день надзвонюють неплатникам і набридають їм одними і тими ж претензіями. З одного боку це говорить про те, що ніяких законних способів впливу крім телефонних дзвінків в денний час і звернення до суду у них немає. З іншого боку, на них теж складно впливати, вони, по суті, анонімні. У будь-який момент вони можуть закрити свою фірму, оформити нову організацію і ніякого зв'язку з минулим «колекторським агентством» не матимуть. Не погоджуйтеся на реструктуризацію боргу або на акції на кшталт «заплатите сьогодні певну суму, а все інше Вам спишуть». Як вже було сказано вище, колектори матеріально зацікавлені в поверненні боргу і чим більше вони отримають від Вас грошей, тим більше їх гонорар. Ні в якому разі не перераховуйте колекторам грошей. Перед нагадуванням про борг колектор зобов'язаний особисто або поштою надіслати документ про наявність простроченого кредиту, а також підтвердити свої повноваження. Потрібно від колектора вимагати номер і дату договору між банків або МФО і колектором.

Якщо раптом виникла ситуація, при якій колектор прийшов до Вас додому або на роботу. Ні в якому разі не йдіть на контакт з ним. Звертайтеся в поліцію, прокуратуру.

Щоб уникнути виниклих непорозумінь щодо повернення кредитів, у зв'язку з купівлею право вимоги по кредиту колекторами «ФК Бастіон», «ФК Авістар», «ФК Інновація» просимо позичальників (боржників) і поручителів зв'язатися по телефону 063-595-87-10

Mayorov V1 1

У разі, якщо кредит купили колектори «ФК Бастіон», «ФК Авістар», «ФК Інновація» телефонуйте нам, ми допоможемо розібратися з новим кредитором і зменшимо Ваш борг до мінімуму, а в деяких випадках допоможемо позбутися боргу.
Вчасно надана юридична підтримка дає можливість звільнити себе, своє майно, майно близьких і спадкоємців від банківських кредитів, при цьому ні несучи ніякої кримінальної відповідальності.

Зразок рішення суд - скасування виконавчого напису

osporili ispolnitelnuyu nadpis notariusa ukrsotsbank2