5 помилок, які гарантовано призводять до проблем з кредитами

Оформлення кредитів стало звичним способом задоволення наших побутових потреб. Сьогодні важко зустріти дорослої людини, яка жодного разу не користувався послугами кредитування. Але важливо розуміти, що кредити - це не тільки благо.

За певних обставин вони можуть стати джерелом серйозних проблем для позичальника. І нерідко ті, хто бере кредити, самі провокують їх виникнення.

Mayorov advokat
Головне - гроші, а в тонкощі кредитного договору можна і не вникати
У своєму прагненні отримати позикові кошти громадяни не приділяють належної уваги до умов кредитного договору. Здавалося б, усі важливі пункти назвав менеджер банку, який займався видачею кредиту. Але заковика в тому, що він зробить упор на пункти, важливі для банку, але не для позичальника. І вже в процесі виплати боргу громадяни стикаються з різними труднощами із-за поганого знання правил повернення кредиту. Тому ще на етапі оформлення позики більш детально вивчіть пункти договору, що стосуються повного розміру кредиту, реальної процентної ставки, а також штрафних санкцій, що нараховуються за порушення умов кредиту.
Нав'язлива мета - придбати в кредит
Реклама в газетах і на ТБ закликає купувати нас нові моделі електроніки і побутової техніки, одяг відомих брендів, автомобілі та інші дорогі новинки. Красиві картинки, які малює реклама, спонукає нас придбати все це негайно. А якщо немає коштів для цього, то сьогодні легко оформити кредит у будь-якому банку.
Але подавшись миттєвому пориву, можна значно ускладнити своє фінансове становище в недалекому майбутньому. Тому важливо тверезо оцінювати свою платоспроможність, і не брати непосильні для себе кредити.
Без різниці, де взяти кредит
Сьогодні гроші в борг пропонує велику кількість кредитних установ. Хтось може подумати, що в будь-якому з них можна оформити кредит, оскільки повертати доведеться в усіх випадках приблизно однакові суми. Але умови в різних організаціях різняться дуже сильно. За рекламними акціями можуть ховатися підводні камені у вигляді величезної процентної ставки, драконівських заходів за прострочення платежів тощо. Тому варто витратити трохи часу на пошук найбільш вигідного пропозиції.
Якщо дають в борг, то треба брати якомога більше
Деякі при оформленні кредиту намагаються отримати максимально доступну суму. Ці гроші завжди буде на що витратити, оскільки наш світ сповнений матеріальних спокус. А щодо повернення, то багато хто сподівається на відчутне зростання доходів найближчим часом, що дозволить їм своєчасно погасити борг. У підсумку жадібність і переоцінка своїх можливостей може призвести до серйозних проблем в недалекому майбутньому.
Тому важливо правильно оцінювати свою платоспроможність. Необачно брати в кредит великі суми грошей, сподіваючись на підвищення зарплати в майбутньому. Краще оформити менший за сумою кредит, щоб не було сумнівів у тому, що зможете його своєчасно виплатити.
Заплатимо за кредит, коли буде зручно
Деякі позичальники вважають, що виконувати щомісячні платежі можна в будь-який зручний для позичальника час. Невеликі прострочення не представляють проблеми, оскільки банк все ж отримає свої гроші, нехай і трохи пізніше. Але це може призвести відразу до двох неприємних наслідків:
- погіршується кредитна історія позичальника, оскільки відомості про допущені ним простроченнях платежів неодмінно надходять до бюро кредитних історій;
- за прострочення платежу банк починає нараховувати пені вже з наступного дня, що додатково підвищує витрати позичальника.
Перед оформленням кредиту важливо всебічно оцінити власні фінансові можливості. А отримавши кредит, не варто порушувати умови договору з банком.

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!