А Ви перевірили кредитний договір на позовну давність?

Пам’ятка позичальнику. Що треба знати про позовну давність по кредиту? Як запустити та не переривати позовну давність, а головне, як використати позовну давність, щоб звільнитись від кредиту?


У кожного четвертого позичальника запустилась позовна давність, особливо це стосується кредитних договорів Укрсоцбанку (автоматичний запуск), кредитних договорів, право вимоги проданих по факторингу та кредитних договорів у банках з тимчасовою адміністрацією.
Не знаючи про позовну давність по кредиту Ви ризикуєте перервати її, а це означає, що шанс на звільнення від кредиту буде втрачений, але навіть при перериванні, ви можете значно зменшити кредитну заборгованість використовуючи позовну давність на кожний місячний платіж.

Пам’ятка позичальнику. Що треба знати про позовну давність по кредиту? Як запустити та не переривати позовну давність, а головне, як використати позовну давність, щоб звільнитись від кредиту?
 
У кожного четвертого позичальника запустилась позовна давність, особливо це стосується кредитних договорів Укрсоцбанку (автоматичний запуск), кредитних договорів, право вимоги проданих по факторингу та кредитних договорів у банках з тимчасовою адміністрацією.
 
Не знаючи про позовну давність по кредиту Ви ризикуєте перервати її, а це означає, що шанс на звільнення від кредиту буде втрачений, але навіть при перериванні, ви можете значно зменшити кредитну заборгованість використовуючи позовну давність на кожний місячний платіж.
 
Наша юридична компанія Майоров, Нерсесян та партнери спеціалізуються на використанні позовної давність в кредитних відносин. Ми виграли багато справ за позовною давністю
 
Ми вам розкажемо:
 
1. Як використати позовну давність, щоб банк програв суд;
 
2. Як схемно запустити позовну давність;
 
3. Як зменшити кредитну заборгованість застосовуючи позовну давність;
 
4. Що НЕ потрібно робити, щоб не переривати позовну давність;
 
Перевірте ваш кредитний договір на сплив позовної давності!
 
Mayorov advokat
 
Що потрібно знати в першу чергу про позовну давність по кредиту. Відповіді на часті запитання!
 
1. Важливо! У разі будь-яких контактів з банком після припинення Вами кредитних зобов'язань за кредитом (підписання будь-яких документів, візити в банк з метою рефінансування або реструктуризації кредитної заборгованості, оплата будь-яких комісій і послуг за кредитним договором) строк позовної давності по кредиту обнуляється і починає відлік заново.
 
2. Банк може подати на Вас до суду в будь-який час. Навіть, якщо пройшли всі можливі терміни, Ви повинні подати заяву про закінчення строку позовної давності та в суді доводити вказані строки . Інакше суд не зобов'язаний брати до уваги цей факт.
 
3. Дата підписання кредитного договору - це НЕ початок терміну давності.
 
4. Будь-які твердження співробітників банку або колекторів про те, що строк позовної давності нескінченний - хибні і не мають під собою ніякої законодавчої бази. 
 
5. Автоматично строк позовної давності по кредиту не наступить. Вам в будь-якому випадку необхідно інформувати про це суд.
 
6. Після закінчення строку позовної давності по кредитному боргу закінчується термін і по решті заборгованостях (пені, штрафи, відсотки і т. д.)
 
Так, що ж це таке позовна давність? Коли стартує і закінчується її відлік? Чому так часто виникають суперечки між позичальником і кредитором про закінчення термінів позовної давності, і яким чином вони вирішуються? Про все це наши юристи по кредиту нададуть вам ґрунтовну консультацію.
 
Позовна давність: що це таке?
 
Згідно з Цивільним кодексом, позовна давність - це той період, протягом якого кредитор має право вимагати у позичальника погашення боргу або ж звернутися з позовом до суду на предмет стягнення заборгованості.
 
Термін позовної давності позначений межами, про які буде написано нижче. Але навіть і ці терміни досить умовні, тому, що є безліч способів, їх продовження. Від ступеня досвідченості та рівня юридичної підкованості позичальника, часто залежить те, чи зуміє він дотягнути до закінчення періоду, званого «терміном позовної давності».
 
В області кредитування, під позовною давністю мається на увазі той час, який відводиться банку, для того, щоб домогтися погашення кредиту від позичальника.
 
Термін позовної давності як спосіб уникнути сплати по кредиту.
 
Термін позовної давності триває три роки. Але ця норма також має свої особливості, без знання яких позичальник ризикує не дочекатися закінчення терміну, і опинитися в суді.
 
Часто позичальники, маючи деяке уявлення про існування меж позовної давності кредитної заборгованості, намагаються зловживати своїми правами, переслідуючи мету уникнути необхідності в погашенні кредиту. Але, зазвичай, такі маневри вчасно присікаються і переслідуються за законом.
 
Але якщо позичальник, справді, не в змозі погасити кредит і сподівається на закінчення позовної давності, то йому слід дізнатися про це по-більше.
 
Деякі помилки в обчисленні закінчення строку позовної давності
 
1. Відлік терміну позовної давності починається зовсім не з моменту підписання договору про кредит.
 
2. Закінчення строку переривається, якщо позичальник у трирічний період позичальник мав офіційне спілкування з кредитною установою на тему його заборгованості (відлік строку починається з нуля).
 
3. Позовна давність не може тривати нескінченно, як би представники банку або колектори не стараються переконати боржника у зворотному.
 
4. Строк, які даються на погашення кредиту не мають відношення до початку або закінчення строку позовної давності.
 
Ось як обчислюється строк позовної давності
 
Будьте обережні, тому дуже багато плутанини в інтернеті, дурниць написано в газетах і розказано на телебаченні.
 
1. Термін позовної давності відраховується з моменту виконання останньої дії з обслуговування боргу. Якщо позичальник востаннє обслужив кредит два-три місяці тому, саме в той момент і почався відлік.
 
2. Але, якщо боржник 90 днів не платить, то банк відразу по закінченню даного терміну, виконавши перевірку клієнта, оголосить йому дострокове стягнення. І тоді, саме з цього моменту піде відлік термін позовної давності, не з моменту останньої виплати.
 
3. Якщо до настання часу, коли виявляється, що термін позовної давності минув, у кредитора і позичальника станеться розмова з підписанням повідомлення або документа, що має стосунок до непогашеним кредитом, то відлік строку позовної давності знову поновлюється. Простіше кажучи, якщо позичальник намагається уникнути виплат за кредитом або повістки в суд, то найкраще йому взагалі ні як не спілкуватися з банком-кредитором, не відповідати на повідомлення рекомендовані листи або дзвінки.
 
Термін позовної давності минув, а гроші продовжують вимагати
 
Не так уже й рідко часто буває, що банки починають вимагати від своїх позичальників сплати по кредиту, коли трирічний період вже закінчився. Слід зауважити, такі дії неправомірні. Найчастіше, це трапляється, коли банк, який через неуважність свого персоналу занадто пізно виявив хронічного боржника, і тепер сподівається на некомпетентність або страх. Часто боржники, які дізналися про те, що їх обов'язок не забутий, повертають гроші, хоча вже мають право не робити цього.
 
Найкраще, що боржник можете зробити, - звернутися за консультацією до юриста, тому, що в кожному регіоні прийнята своя власна судова практика. І якщо юрист зробить висновок, що платити боржник вже не зобов'язаний, можна спокійно жити далі.
 
Природно, боржника можуть притягнути до суду. Але його наступний його крок - він подає клопотання, що термін позовної давності минув, на підставі чого боржника однозначно виправдовують.
 
Куди складніше розібратися зі своїми боргами, коли за справу беруться колектори. Необхідно враховувати, що методи роботи з боржниками у колекторів найрізноманітніші, часто вже не коректні а, часом, і злочинні.

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб


911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!