Юрист по банківським і кредитним питаннях (кредитний адвокат)

У зв'язку з великою кількістю боржників, на ринку банківських послуг склалася ситуація при якій банки вимагають повернення боргу усіма доступними, як законними, так і незаконними, способами. Позичальнику, у якого виникли проблеми з кредитом, необхідно знати і захищати свої права. У цьому може допомогти адвокат по кредитах в Києві.


Mayorov advokat
Послуги кредитного юриста при отриманні кредиту.

Досить часто кредитні договори мають величезну кількість «підводних каменів», іншими словами вкрай невигідних для позичальника умов. Підписуючи такий договір, клієнт банку навіть не замислюється над тим, що це може зіграти з ним злий жарт в майбутньому.

До найбільш поширених прийомів банків відносяться такі:

- змінна банком в односторонньому порядку процентної ставки за кредитом;
- умова в договорі, при якому банк має право звернутися до третейського (недержавний) суд;
- великі штрафні санкції;
- збільшення терміну позовної давності (більше 3-х років);
- приховані комісії та інші платежі.

Юрист по кредитах - допоможе не тільки при прострочений кредит, а й при отриманні кредиту. Адже тільки досвідчений фахівець бачить всі негативні аспекти для позичальника, які можуть бути прописані в тексті кредитного договору. Набагато легше попередити проблему, ніж потім розбиратися з наслідками! Звертайтеся до адвоката по кредитах в Києві – Майоров Василь, який допоможе запобігти негативний результат для клієнта ще на стадії укладання кредитного договору.

Допомога адвоката по кредитах при виникненні прострочення.

Що робити якщо виникло прострочення по кредиту? Чи варто платити, якщо немає можливості погашати обумовлений в договорі щомісячний платіж? Якщо дістають і загрожують колектори? Цими та багатьма іншими питаннями задаються позичальники, у яких виникли фінансові труднощі щодо повернення кредитних коштів. Кожен проблемний кредит індивідуальний. Для сприятливого вирішення кредитного питання необхідна консультація юриста по кредитам, який підкаже як краще вчинити в тій чи іншій ситуації.

У кожному кредитному договорі прописаний порядок погашення заборгованості. Першими погашаються штрафні санкції, потім відсотки, а потім тільки тіло кредиту. При таких умовах, для деяких позичальників, платити по кредиту взагалі не має ніякого сенсу. Оскільки статті 256, 258, 551 Цивільного кодексу України дають право списати штрафи в ході судового розгляду.

Для деяких клієнтів прийнятним може стати варіант реструктуризації заборгованості шляхом розстрочення або відстрочення платежу, так звані, «кредитні канікули». Щоб отримати реструктуризацію необхідно звернутися в банк з відповідним обґрунтованим листом, яке також допоможе скласти юрист з банківських питань.

Допомога юриста по кредитам в судовому процесі з банком.

Подаючи позовну заяву в суд, банки значно збільшують суму боргу шляхом необґрунтованого нарахування штрафних санкцій. Якщо позичальник займає пасивну позицію або взагалі не ходить на судові засідання, такі позови задовольняються в повному обсязі. В результаті сума боргу може збільшитися в кілька разів!

Якщо банк подав на позичальника до суду - це не завжди так погано, як може здатися на перший погляд. У разі пропуску банком терміну позовної давності, справу можна виграти і вийти «сухим з води». Існує ряд позитивних рішень Верховного суду України. Крім того, в суді першої інстанції можливо в 2-5 разів зменшити суму штрафних санкцій, але про це треба сказати в письмових запереченнях, які допоможе скласти юрист по кредитах.

Допомога юриста по кредитам в судовій справі, в середньому в 2-5 разів зменшує суму заборгованості!

Перелік послуг юриста по банківським і кредитних питань:

- консультації адвоката по кредитах;
- складання заяви про реструктуризацію боргу;
- представництво інтересів в банку;
- представництво інтересів в судах, складання всіх необхідних процесуальних документів;
- повернення депозиту;
- подача позову про визнання кредитного договору недійсним;
- представництво інтересів поручителя по кредиту;
 допомога в боротьбі з колекторами.
Записуйтеся на консультацію до юриста з кредитних питань Майорова Василя, і Ви зможете вирішити виниклу проблему з найбільш успішним результатом!

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!