Зразок заяви в господарський суд про ознайомлення зі справою

Зразок клопотання для ознайомлення зі справою, якщо ви не були стороною цієї справи, але рішення прямо впливає на ваші права!

Господарський суд м. Києва

Особа - 1: __________
Адреса для направлення кореспонденції:
01001, м. Київ, вул.. Велика Житомирська, 15Б
РНОКПП: _________
Номер телефону: 096-243-28-73
Адреса електронної пошти: 2432873@gmail.com

Справа № _________

 

Заява про ознайомлення зі справою

Рішення Господарського суду м. Києва впливає на прав на обов'язки ______ з огляду на наступне:

Особа -1 та Особа -2 є боржниками за кредитним договором № 0017/07/00-N. Майно (іпотека), було продане з публічних торгів. ПАБ «БАНК ФОРУМ», як кредитор, купив вказане майно, але майно було переоформлене на підставі іншого протоколу, який був визнаний недійсним в цій справі.

Таким чином, враховуючи, що ПАТ «Банк Форум» своїми діями купив іпотеку, в цьому випадку осоновне зобов'язання припинилось в повному обсязі. Для Особи - 1 та Особи – 2, вказана справа безпосередньо впливає на їх права та обов'язки в частині припинення основного зобов'язання. Для підтвердження цього, було підготовлено дві позовні заяви, які базуються на цій справі та на ріщенні суду (проект позовних заяв додаються).

Відповідно до ст. 45 ЗУ «Про іпотеку», прилюдні торги проводяться прозоро. Організатор прилюдних торгів забезпечує кожного учасника прилюдних торгів правилами проведення прилюдних торгів до їх початку.
Будь-який учасник може бути покупцем предмета іпотеки, якщо він запропонує найвищу ціну. Якщо покупцем є іпотекодержатель, він зобов’язаний сплатити лише різницю між запропонованою ним ціною і розміром невиконаного основного зобов’язання.
Всі інші докази знаходяться в справі № ________

На підставі викладеного та керуючись ГПКУ,

ПРОШУ:

1. Надати справу № _______ для ознайомлення.
2. Повідомити про дату та час ознайомлення зі справою за телефоном __________

Додаток:
1. Позовна заява (проект);
2. Заява (проект)

ПІП ________ 19.10.2020 р.

Mayorov advokat