Зразок заяви в банк про зняття іпотеки

Якщо позичальник через суд довів, що основне (кредитне) зобов’язання припинилось, вам необхідно, перед тим, як подати позов про припинення іпотеки або застави,  направити лист в банк з вимогою зняти обтяження!

 адвокат по кредитам киев

Зразок заяви про зняття іпотеки та/або застави

ПАТ “Укрсоцбанк”

Адреса: вул. Ковпака, 29, м. Київ, Україна, 03150

Адреса: вулиця Білоруська, 11, Київ, 04119

Позичальник______________________

Адреса: _____________________

Кредитний договір: № ___________________

 

В провадженні Оболонського районного суду міста Києва знаходиться справа за позовом ПАТ «УкрсоцБанк» до  ________________про солідарне стягнення заборгованості за Кредитним договором №____________ від 05 лютого 2008 року.

05 лютого 2008 року між ПАТ «УкрсоцБанк»  та ____________ укладено договір кредиту № __________. За умовами договору банк надав відповідачу в тимчасове користування на умовах забезпеченості, повернення, строковості, платності та цільового характеру використання грошові кошти у сумі 26 878, 00 (двадцять шість тисяч вісімсот сімдесят вісім тисяч) американських доларів США 00 центів,  зі сплатою 9,00 (дев’ять цілих, нуль сотих) процентів річних.

31 липня 2015 року державним виконавцем Відділу державної виконавчої служби Оболонського районного управління юстиції у м. Києві у зв'язку з погашенням боржниками заборгованості у повному обсязі видано постанову про закінчення виконавчого провадження.

Як вбачається з вищезазначеного та встановлено в судовому засіданні, за кредитним договором №380/295/08-А від 05 лютого 2008 року заборгованість боржниками сплачена у повному обсязі.

Витяг з рішення: «Таким чином, суд з огляду на викладене, проаналізувавши письмові докази справи, використавши принципи та норми цивільного законодавства, суд вирішив, що у позовних вимогах позивача про солідарне стягнення з ОСОБА_3 та ОСОБА_4 заборгованості за кредитним договором №________________ від 05 лютого 2008 року потрібно відмовити у зв'язку з повною сплатою заборгованості».

 

Згідно з частиною першою статті 593 ЦК України право застави припиняється у разі припинення зобов'язання, забезпеченого заставою.

Таким чином, при припиненні основного кредитного зобов'язання, припиняється застава автомобіля!

      

ПРОШУ:

1. У зв’язку з погашенням кредитного зобов’язання по кредитному договору №___________ зняти обтяження по договору застави_________________

                                        ________________                             «24» вересня 2018