Зразок заяви про заборону дзвінків колекторів 2021

Ця заява буде корисна тим особам, кому постійно дзвонять та погрожують коллектори по кредитам, які брали інші позичальники. Таким чином, ви можете вилучити будь-яку інформацію про себе з баз колекторів. Якщо колектори не реагують та продовжують погрожувати, тоді необхідно подати скаргу, наслідком якої буде штраф колекторів у розмірі 8 500 грн. Як правило, після такої заяви, колектори перестають дзвонити та погрожувати.


Наша юридична компанія «МК partners» надає консультації та юридичну підтримку з приводу захисту від колекторів та врегулювання заборгованості на умовах позичальника. Надаємо консультації та підтримку з наступними колекторами: «Вердикт капітал», «Довіра та гарантія», «Віста», «Фін-Інвест»

Mayorov advokat

ПАТ «Дельта банк» або коллекторам
Адрес: бульвар Дружби Народів, 38, Київ, 02000

ПІП_______________
Адреса:_______________
Тел.: _______

Заява

09 червня 2011 року був укладений кредитний договір №_____ (клієнт Ковальова Міла Павлівна). Випадково, мій телефон (______) був зазначений в анкеті та у вашій базі даних. Мені постійно телефонують та вимагають погасити кредит, до якого я не маю відношення.

Крім того, позичальник за кредитним договором померла, а ПАТ «Дельта банк» не подавав заяву про залучення його як кредитора. Таким чином, кредитне зобов'язання припинилось!

Згідно ст. 2 Закону України «Про захист персональних даних» термін «згода» означає «добровільне волевиявлення».

Вимагаю вилучити мій телефон (________) з будь-яких ваших баз.
Передача прав на свою власність іншим особам у формі підписаної згоди на обробку персональних даних є відчуженням власності, фактичною втратою права володіти, користуватись та розпоряджатись усіма моїми персональними даними як зараз, так і в майбутньому, на що я своєї згоди не даю.
Відповідно до ст.15 ЗУ «Про захист персональних даних», персональні дані, зібрані з порушенням вимог цього Закону, підлягають видаленню або знищенню у встановленому законодавством порядку.

Невиконання Вами вимог законодавства є порушенням Конституції України, Міжнародного пакту про громадянські і політичні права та чинного законодавства України, в тому числі звернення до відповідних державних органів з вимогою перевірки факту вилучення мого телефону з ваших баз даних.
Про виконання моєї вимоги, прошу повідомити мене за адресою:_____________
З повагою,
25.02.2020
____________