Зразок ЗАЯВИ про відкладення виконавчих дій в 2022

Зразок заяви, як відкласти проведення виконавчих днів на 10 днів. Вказана заява подається по ініціативі сторони виконавчого провадження у зв'язку з відрядженням, хворобою, тощо. 

Приватний виконавець виконавчого округу міста Києва
_________________

ВП №________________

Від боржника_____________________

 

ЗАЯВАпро відкладення виконавчих дій

 

Mayorov V1 1

 

У Вас на виконанні знаходиться виконавче провадження №____ від 14.12.2021 року з примусового виконання виконавчого листа №___виданого 04.12.2013 року.

01.02.2022 року я отримала вимогу приватного виконавця про забезпечення безперешкодного доступу до квартири, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. ___для проведення виконавчих дій 02.02.2022 року з 09:00 до 21:00 години.

Проте вважаю за необхідне повідомити що я, ___та члени моєї родини знаходять на самоізоляції у зв’язку із наявністю симптомів інфекційного захворювання. У зв’язку із проходженням наразі медичного обстеження для встановлення діагнозу захворювання, медичний висновок про дане захворювання буде додано пізніше.

Враховуючи, що приватний виконавець може відкладати проведення виконавчих дій на строк до 10 днів, я повторно надсилаю через мого адвоката підписану заяву про повторне відкладення виконавчих дій на строк 10 днів, з огляду на те, що хвороба проходить більше ніж 10 днів.

Оскільки та враховуючи те, що на території України на даний час запроваджено карантин з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID 19, спричинену корона вірусом SARS-CoV-2, вважаю, що наявні обставини, а саме – хвороба сторони виконавчого провадження – ___., перешкоджають подальшому проведенню виконавчих дій.

Відповідно до статті 32 Закону України «Про виконавче провадження» за наявності обставин, що перешкоджають проведенню виконавчих дій (хвороба сторони виконавчого провадження, відрядження сторони виконавчого провадження, стихійне лихо тощо), або з інших підстав, внаслідок виникнення яких сторони були позбавлені можливості скористатися правами, наданими їм цим Законом, виконавець може відкласти проведення виконавчих дій з власної ініціативи або за заявою стягувача чи боржника на строк до 10 робочих днів.

У зв’язку із вищевикладеним, в порядку статті 32 Закону України «Про виконавче провадження»,
ПРОШУ:

1. Відкласти проведення виконавчих дій на строк лікування сторони виконавчого провадження – ___


«__»_________ 20__ рік _________________

vechera final

 

Зразок клопотання про розгляд справи без участі сторони

 

Північний апеляційний господарський суд
Заявник
___________________
Кредитор
АТ «Укрсиббанк»
ел. пошта info@ukrsibbank.com тел. 380380380445


адреса м.Київ, 04070, вул. Андріївська, 2/12
ЄДРПОУ 09807750
Справа: 910/15075/21

Клопотання
Про розгляд справи без участі сторони

У зв'язку з тим, що я не маю можливості прибути на судове засідання, та те, що я знаходжусь за кордоном, прошу справу розглядати без моєї участі на підставі документів, які знаходяться у справі. Проти апеляційної скарги заперечую у повному обсязі. Прошу рішення першої інстанції залишити в силі.

_____________ 22/08/2023

 

В Україні виконавчі дії здійснюються з метою виконання рішень судів, в тому числі виконавчих листів та рішень інших органів влади. Виконавчі дії проводяться за участю виконавців - осіб, які мають відповідну ліцензію на здійснення таких дій.

Крок 1: Отримання виконавчого документа

Першим кроком у проведенні виконавчих дій є отримання виконавчого документа. Це може бути виконавчий лист, рішення суду або рішення іншого органу влади. У разі отримання виконавчого листа, виконавець має право вимагати виконання заборгованості згідно з вказаними в ньому вимогами.

Крок 2: Оцінка майна

Другим кроком є оцінка майна боржника. Виконавець повинен визначити, яке майно може бути виконано з метою погашення заборгованості. Це може бути рухоме майно (автомобіль, техніка, меблі тощо) або нерухоме майно (будівля, земельна ділянка тощо). Оцінка майна проводиться спеціально уповноваженою організацією.

Крок 3: Вжиття заходів до забезпечення виконання рішення

Третім кроком є вжиття заходів до забезпечення виконання рішення. Це може бути арешт рухомого або нерухомого майна, відкриття виконавчого провадження, стягнення коштів з рахунків боржника тощо. Виконавець повинен вжити всіх необхідних заходів для забезпечення виконання рішення.

Крок 4: Продаж майна

Четвертим кроком є продаж майна з метою виконання рішення. Якщо боржник не здійснює виконання рішення та не погашає заборгованість, то виконавець може провести аукціон на продаж майна боржника, яке було раніше арештовано. У разі успішного продажу майна, з отриманих коштів відраховується сума заборгованості та витрат на проведення виконавчих дій, а решта коштів передається боржнику.

Крок 5: Зупинка виконавчих дій

П'ятим кроком є зупинка виконавчих дій у разі виконання рішення або укладення договору між боржником та кредитором. У разі виконання рішення або укладення договору виконавець повинен повідомити про це всіх зацікавлених осіб та зупинити виконавчі дії.

Крок 6: Скарга на дії виконавця

Шостим кроком є можливість подання скарги на дії виконавця у разі порушення ним встановлених правил проведення виконавчих дій. Скаргу можна подати до відповідного органу, який розглядає питання про можливе порушення прав боржника