Зразок заяви про припинення та зняття обтяження (іпотека)

Як правильно погасити кредит та зняти іпотеку (зразок заяви)

Публічного акціонерного товариства «ПроКредитБанк»
просп. Перемоги 107А м. Київ 03115
Україна

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб
04053, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 17

ПІП
Адреса: 01001, Київ, вул. Велика Житомирська, 15-б
096-243-28-73

 

Заява про надання інформації (зняття обтяження)

17 грудня 2003 року між ПАТ «ПроКредит Банк» та ТОВ «____» укладено Рамкову угоду № ___, згідно п. 1.1 якої кредитор на положеннях та умовах цієї угоди та договорів про надання траншу відкриває позичальнику кредитну лінію терміном на 36 місяців в розмірі та на умовах, передбачених ст. 2 даної Угоди.

18 грудня 2006 року між ЗАТ «ПроКредитБанк» та ТОВ «___» укладено договір про надання траншу № ___, відповідно до умов якого ТОВ «___» було надано кредит у сумі 100 000,00 доларів США зі сплатою 14 % річних та зі строком користування на 36 місяців.

Таким чином, було укладено два договори про надання кредитних коштів. Рамкова угода 2003 року була забезпечена іпотекою, а саме об'єкт нерухомого майна, який належить ___на праві власності житловий будинок з надвірними споруда та земельна ділянка за адресою ___. В рамках Рамкової угоди 2003 року кредит був повністю погашений. Рамкова угода 2006 року не була забезпечена іпотекою та на даний час кредитні кошти не повернуті.

В Єдиному реєстрі заборон відчуження об'єктів нерухомого майна наявні заборони на нерухоме майно за адресою ___, які не були зняті ПАТ «ПроКредитБанк».

На даний час ТОВ «___» знаходиться в стадії припинення. Крім того, Сумський окружний адміністративний суд 29 грудня 2014 року (справа №___) постановив припинити юридичну особу - Товариство з обмеженою відповідальністю "___" (код ЄДРПОУ ___).

Будь-які судові справи з приводу стягнення на предмет іпотеки відсутні, позасудові способи стягнення на предмет іпотеки не проводилися, стягнення на нерухомість через державну виконавчу службу відсутні. Власник об'єкту нерухомого майна, ___ відсутня в реєстрі боржників, що свідчить про відсутність будь-яких виконавчих проваджень.

Таким чином, основне кредитне зобов'язання (Рамкова угода № ___) виконане в повному обсязі, а за таких обстави, договір іпотеки припиняється автоматично.
На підставі викладеного,

Просимо:

1. Надати інформацію про виконання Рамкової угоди № ___у повному обсязі;
2. Зняти/припинити іпотеку нерухомого майна, який належить ___на праві власності житловий будинок з надвірними споруда та земельна ділянка за адресою ___.
3. Надати необхідні документи для зняття та/або припинення іпотеки нерухомого майна, який належить ___на праві власності житловий будинок з надвірними споруда та земельна ділянка за адресою ___.
4. Інформацію та документи, просимо надіслати на адресу: 01001, Київ, вул. Велика Житомирська, 15 б.
_____________ _______.2020 року